2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

KUZEY

ewet canım benim oğlum da aynı ama biz sürekli klima çalıştırıorus yoksa her yeri isilik oluo  :tongue3:

KUZEY

Ezom canım Allah hepimize hayırlısını wersin yarın eşimin tayini belli olucak siz de dua edin bize dualarımız sizinle ;)

мiŁenα.

09 Ağustos , 2010, 12:15:21 #1067 Son düzenlenme: 09 Ağustos , 2010, 12:47:57 eyмeɴ çαğαɴ_ﮡ
ah bu sıcaklar çok fena rabbim yardımcımız olsun :amin:

canım benim oğlanda saçı ensesi çok terliyor saçı yıkanmış gibi ıpıslak oluyor :-\

ezomm çok sıcak;alışmaz muhtemelen  :-\ yanıyor beşikte :-\

rarbbim gönlüne göre versin ezom..hakkınızda hayırlısı olsun.. :amin:

inşallah istediğiniz yere taşınırsınız :amin:

:love9: :love7: :love9:

ferda2

bizde ailelerden uzaktayız annemler kayseri eşimin ailesi tuzlada oturuyorlar kızım da insan görmüyordu eşim öğretmendi köydeydik pire korkusuna hiç dışarıya çıkmıyordukkızım geç konuştu o sebeple sana tavsiyem bol bol parka götür dışarı çıkart hakkında hayırlısı olsun

DER!N

Sağolun kızlar inşaAllah sorunsuz devam ederiz.

Dün bir bugün iki, dudağımızı patlattık bile  :( kafasını emeklerken yine yere çaktı hiç aklıma gelmedi bir baktım kan sızıyor üst dudak şişmiş diş kesti herhalde. Botoks yaptırmış gibi olduk.

KUZEY

) SaMiRa (

gülfer incini hayırlı olsun canım diğerlerinide inş. sorunsuz atlatırsınız  :amin:

DER!N

Sağol canım, benim içim kıyıldı ama Selen pek umursamadı. Kudurmaya devam ediyor.  :)

DER!N

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 09 Ağustos , 2010, 16:02:56
gülfer incini hayırlı olsun canım diğerlerinide inş. sorunsuz atlatırsınız  :amin:

Sağol Sahracım, bizim grupta biz tembel çıktık ama geldi sonunda tam 8.ayını doldurduğu gün  :k06:

KUZEY

kızlar inanamıyorum yaaa oğlumun dişi çıkmış sağ ön alt dişimiz çok duygulandım görünce :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

KUZEY

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: Gül'o - 08 Ağustos , 2010, 21:19:26
Kaymak kızımın da incisi oldu  :nazar:

:occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

İki gündür tetikteydim bir çizik vardı acaba damağını mı çarptı bir yere diyordum ezoma da danıştım haklıymışsın ezoom pamuk kızımın su içerken bardağa çıt çıt vuran ve artık görünen  :occasion5: bir dişi var altta :) yanındaki de çıktı çıkacak  :love9: :love9: :love9:

masallah ecise  :nazar: darısı bıze artık  :occasion5:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: KUZEY - 09 Ağustos , 2010, 16:15:06
kızlar inanamıyorum yaaa oğlumun dişi çıkmış sağ ön alt dişimiz çok duygulandım görünce :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

masallah pasama  :nazar:

) SaMiRa (

kızlar bizde cumartesi doktora gittik yazmayı unuttum.. öncelikle diş miş yok daha varmış..sağlığımız yerinde şükür ama kabızlık için şurup,krem verdionları kullanıyorum şimdi :( gelişimi çok iyimiş :nazar: rota aşımızı da olduk
kilomuz 8150, boyumuz 72 cm  :nazar: :nazar:
doktor ek gıdalar için çorba 6 ay dolduktan sonra vermeye başla dedi öyle yapıcam bende muhallebi meyve suyu-püresi ve yoğurta devam zaten 2 kere çorba vermiştim :) sütaşın bebe yoğurtlarını önerdi doktorumuz onlardan aldım veriyorum hergün 1 tane...
devit 3 vermiyorum artık doktorumuz başka vitamin verdi bundan sonra onu kullancakmıışız
yürüteci sordum veya hoppala dedim oyalanması için hayır dedi bel,omirilik kemiği zarar görebilirmiş  :y25:bende çok hevesliyim azda olsa arada kkoymak istiyorum yürütece ama doktor öyle deyince almamaya karar verdik bakalım eşimi kandırabilirsem almak istiyorummm
doktor 9 aylık olunca çağırdı bizi tuhaf değilmi yaa niye öyle dedi  

KUZEY