2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

KUZEY

Alıntı yapılan: zelis - 04 Ağustos , 2010, 21:06:09
bencede olmustur canim , cunku bu ay sanki iyi kilo almis gibi geliyor bana , 7500 falan bekliyorum ben  , tombis kiz oldu pamugum.. :k06:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

KUZEY

Alıntı yapılan: Gül'o - 04 Ağustos , 2010, 21:07:06
Hayırlı olsun aşınız, geçmiş olsun canımcım.

Biraz ateş yapabilir 6.ay aşısı sanırım sekmeden hepimizde ateş yaptı  ;)

teşekkür ederim canım şimdilik ateş yok ama huzursuzluğumuz we yaramazlığımız war o da zaten sıradan bir olay bizim için :k06: :k06:

nesrin_beyza&berrin

Maşallah Emir bebeğe. kilosuda boyuda çok iyi. Zelişcim senin kızında çok tatlı olmuş maşallah. Rabbim nazarlardan sakınsın. :amin: :nazar:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

bugünkı asımız payartesıye kaldı doktor aradı ...bugün ıptal oldu yaaa bende cok merak edıyordum kılosunu...

bu gece ecrin hıc uymadı yaaa kafayı yedık yıne gercı bu gece ızde uyuyamadık cok sıcakdı hıc esmedı yaa....

ilkcemre

6.ay aşımız bizede ateş yaptı. 3 4 kez calpol içtik.

sevilcim biz de öyleyiz ya... gece 1 oluyo hala uyuyamıom.normalde 8de uykum gelir  :k06:...
napsın bebecikler. hayırlısıyla kış geleydi bi... en azından sarıp sarmalardık üşümezdi... şimdi soysak da yanıyolar  ;D ;D

KUZEY

Alıntı yapılan: beyzaberrin - 05 Ağustos , 2010, 00:58:12
Maşallah Emir bebeğe. kilosuda boyuda çok iyi. Zelişcim senin kızında çok tatlı olmuş maşallah. Rabbim nazarlardan sakınsın. :amin: :nazar:
teşekkürler teyzesi :)

AککORTįє

05 Ağustos , 2010, 14:58:22 #981 Son düzenlenme: 05 Ağustos , 2010, 15:00:02 __iLkNu®__
hayırlı olsun serpilcim aşınız  :-*

bizim hiç bir aşıda ateşimiz olmadı çok şükür  :nazar:

benim oğlumda da kaç gündür kızartılar vardı; isilktişr geçer diye bekledim bu 3. gün geçmeyince doktora gittim bugün

losyon verdi krem ve şurup akşam yarım ölçek. kafasında bile çıktı az az

sıcaktan bunun için yapacak birşey yok dedi . günde 1 kere değilde bi kaç kere yıka dedi

ayrıca yumurtaya ara verdim alerjide olmuş olabilir dedi ki ; bence alerji oldu çünkü kızarıklar ufak değil

kim biri daha sormuştu burdan isilik mi diye

yumurtayı kestim yani bakalım görücez bi kaç güne sonucu  ::)

bu arada sebze meyve filesi aldım oğluma dün bayılarak yedi ve ilk defa kucağımda onu sabit tutan birşey oldu  ;D

şiddetle tavsiye ederim ama mutlaka kullanma klavuzunu okuyun  öyle uygulayın

yani mutlaka okuyorsunuzdur da şu açıdan söylüyorum ;

eczacı kaynat sadece dedi üstünde ise sabunlu suyla yıkayın diyor.

bide ben çocuğuma bu şekilde verdim dedi; enteresan  ::)

мiŁenα.

Bir tavsiye daha;kesinlikle alınmalı ozaman :icon_thumright:

geçmiş olsun ilknurcum :-*

eymende iisilik oldu..bugün geçmiş lekeler  :amin:

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

sağol hayatım  :-*

sizede geçmiş olsun

doktor hava sıcak olacak bu bunun için yapacak birşey yok dedi  :-\

KUZEY

Alıntı yapılan: __iLkNu®__ - 05 Ağustos , 2010, 14:58:22
hayırlı olsun serpilcim aşınız  :-*

bizim hiç bir aşıda ateşimiz olmadı çok şükür  :nazar:

benim oğlumda da kaç gündür kızartılar vardı; isilktişr geçer diye bekledim bu 3. gün geçmeyince doktora gittim bugün

losyon verdi krem ve şurup akşam yarım ölçek. kafasında bile çıktı az az

sıcaktan bunun için yapacak birşey yok dedi . günde 1 kere değilde bi kaç kere yıka dedi

ayrıca yumurtaya ara verdim alerjide olmuş olabilir dedi ki ; bence alerji oldu çünkü kızarıklar ufak değil

kim biri daha sormuştu burdan isilik mi diye

yumurtayı kestim yani bakalım görücez bi kaç güne sonucu  ::)

bu arada sebze meyve filesi aldım oğluma dün bayılarak yedi ve ilk defa kucağımda onu sabit tutan birşey oldu  ;D

şiddetle tavsiye ederim ama mutlaka kullanma klavuzunu okuyun  öyle uygulayın

yani mutlaka okuyorsunuzdur da şu açıdan söylüyorum ;

eczacı kaynat sadece dedi üstünde ise sabunlu suyla yıkayın diyor.

bide ben çocuğuma bu şekilde verdim dedi; enteresan  ::)

sağol canım geçmiş olsun Kuzeyde de oldu klimayı açınca düzeldi sanırım sıcaktan olmuş.hımm o fileyi ben de merak ediyorum ama dişlerimiz çıkınca kullanamayız herhalde ???

< ESLAL >

aşınız geçmiş olsun serpilcim  inş. sorunsuz geçer bu gün  :amin:

sizide geçmiş olsun ilknurum  :amin:

bencede file mütiş bişey  :icon_thumright: ve dişler çıktıktan sonrada daha çok işinize yarayacak kızlar çünkü büyük parçalar koparıyor ve yutamayıp öğürüyor hatta kusuyor ben bu yüzden almıştım  :icon_thumright:

benim kız barınıyor birazdan gelirim kızlar  :wave: :wave:

мiŁenα.

hoşgeldin ezom :opucuk:

benim oğlumm sapıttı ayakta durmak istiyor ..zararlı çok durması degelmiii ???

ne yapcam bu kurtluyu ben ya ::)

) SaMiRa (

maşallah kuzey bebeğe kilosu boyu süper  :nazar: :nazar:
ilknurcum geçmiş olsun sizede bizde de var ama bezin lastiği yapmış sadece sağ tarafında pütür pütür elleyince isilik heralde diyorum cumartesi doktora gidicez bakalım ne diyecek .. dün oğluma brokoli patates püresi verdim öğürdü ama yinede yedi biraz sonra vermedim..tatlıyı daha çok seviyor :D

KUZEY

teşekkürler kızlar :flowers:
Sahracım kayınvalideni naptın gitti mi?

мiŁenα.

hanımlar 5 adet resim rica edıyorum..vıdeo yapıcam bebeğimonline bebeklerine :hello2: :hello2: