2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

KUZEY

kızlar bugün aşı oldu Kuzey zaten çok sıcak iyice huzursuzlaştı kaç gündür 6 ay rahatız inşallah yoğun aşılarımız bitti darısı küçük bebeklerin başına  ;)

DİLVİN

SERPİLCİM GEÇMİŞ OLSUN CANIM

BOYU KILOSO KAÇ DEDİLER CANIM
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

KUZEY

sağol tatlım boyuna 71 cm kilosuna da 8500gr dediler :-ooo

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

KUZEY

sağolun kızlar ama sağlık ocağı abartıyor bence geçen hafta özele gittik 68.5 cm 8050grdı her zaman böyle oluyor yarım kilo fazla 2-3 cm uzun ölçüyorlar :dontknow:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

KUZEY

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

masallah kuzeye...bızımde yarın 5 LI KARMA ASIMIZ VAR....

KUZEY

zelis

masalahh :nazar: :nazar: Emir pasamiza... :nazar:

mervenin de pazartesi gunu kontrolu var , bakalim ne kadar buyumus kizim ....en son 6. 975 gr ve 64 cm idi boyu

zelis

Alıntı yapılan: Gül'o - 04 Ağustos , 2010, 09:02:04
Günaydın Hatunlar  :opucuk:

Bebişi hastalanmış olanlardan yardım lütfen.
Kaymakım hasta  :y25: babasına bile gitmiyor eküri olduk ilk zamanlardaki hallerden de fazla oldu bu artık, kucağımda duruyor sıkı sıkı boynuma sarılarak.
Huy mu değiştirdi hasta diye mi geçici mi bilemiyorum.  ::)
Tuvalete bile birlikte gidiyoruz, hanımcığım kucağımda oluyor.
Faranjit diye çok ağlamasına mahal vermiyorum boğazı kızarık çünkü tahriş olacak acısını biliyorum.

Sizinkiler hastalandığında böyle oldu mu?
Babiş çok üzgün, annene gittin çocuk beni unuttu diyor.  :(

Gulfercigim cok gecmis olsun canimmm, umarim bi an once iyilesir kuzucuk..
Rabbim acil sifalar versin .... :amin:

KUZEY

Alıntı yapılan: zelis - 04 Ağustos , 2010, 20:25:39
masalahh :nazar: :nazar: Emir pasamiza... :nazar:

mervenin de pazartesi gunu kontrolu var , bakalim ne kadar buyumus kizim ....en son 6. 975 gr ve 64 cm idi boyu

maşallah pamuk kuzucuğum da büyümüş annesi bu ay 7300 filan olmuştur :icon_thumright:

zelis

bencede olmustur canim , cunku bu ay sanki iyi kilo almis gibi geliyor bana , 7500 falan bekliyorum ben  , tombis kiz oldu pamugum.. :k06:

DER!N

Hayırlı olsun aşınız, geçmiş olsun canımcım.

Biraz ateş yapabilir 6.ay aşısı sanırım sekmeden hepimizde ateş yaptı  ;)