2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

zelis

Alıntı yapılan: ((selma)) - 03 Ağustos , 2010, 16:20:45
selam kızlarr

ezom ne kaplosuysa söle ben burdan gönderim canım  :laughing7: :laughing7:

gülcümm hayırlı olsun ek gıdalara başlamıssınız

dr un ismi ne hangi hastanede

zelişcimm bizde sabahları yumurta ve peynır verıyoruz

başka ne verilebilirki  :dontknow:

selmacim yumurta ve peyniri sen nasil veriyorsun canim , ??

SiRiNe

evet selma canim  nasil yapiyorsun ?n mixerden geciriyor herhalde :icon_scratch: bende merak etimmm
bizde 5 aylik oldugumuzda hafiften balik ve tavuk urunlerini deneyecegiz insallah

мiŁenα.

YUMURTANIN SARISINI EZİP BEYNİRLE EZİP VERİYORDUR HERALDE..

Normalde beraber verilmemeliymiş  :-\

:love9: :love7: :love9:

nesrin_beyza&berrin

Alıntı yapılan: zelis - 03 Ağustos , 2010, 20:11:21
Alıntı yapılan: beyzaberrin - 03 Ağustos , 2010, 16:24:51
zelişcim senin bebişinde atopik dermatit vardı değil mi yanlış hatırlamıyorsam. şimdi nasıl?

canim bizimki gecti cok sukur...

cok sicak oldugu zaman kizariklar oluyor ama daha sonra geciyor...

birde Turkiyede kiz kardesimin ellerindede benim kizin yuzundekine benzer kizarikliklar ve kabarikliklar olusmus canim , doktor krem vermis ve gecmis , ayni kremi bende kizimin yuzune surdum ve kiziminkide gecti , kremin ismini yazayim sende doktoruna bir sor istersen canim....
CUTIVATE merhem.%0.005 Flutikazon Propiyonat, 30 gram. (GlaxoSmithKline.)

burda(Hollanda) kac defa goturdum , her biri baska krem yada vazelin verdi ama hic bir faydasini gormemistim, bu dedigim krem kullandigim ilk gun faydasini gosterdi....

Canım bizim doktorun verdiği kremide sürünce geçiyor ama tekrarlıyor öncekine göre daha iyi. Bir şeye alerjisi var ama ben şudur diyemedim daha. test içinde küçükmüş. Senin söylediğin kremi de doktorumuza sorayım bakalım..

DER!N

Alıntı yapılan: ((selma)) - 03 Ağustos , 2010, 16:20:45
selam kızlarr

ezom ne kaplosuysa söle ben burdan gönderim canım  :laughing7: :laughing7:

gülcümm hayırlı olsun ek gıdalara başlamıssınız

dr un ismi ne hangi hastanede

zelişcimm bizde sabahları yumurta ve peynır verıyoruz

başka ne verilebilirki  :dontknow:

Yumurta, Peynir, Tuzsuz Tereyağ, Pekmez, Reçel, Domates(allerjisi, pişiği vs.yoksa), Yarım Ceviz, Krep :) Marul, Roka(reflüsü yoksa) ilk aklıma gelenler.

Hımm kahvaltıda havuç rendeleyip azıcık tavada çevirince de verebilirsin sevecektir.

DER!N

Günaydın Hatunlar  :opucuk:

Bebişi hastalanmış olanlardan yardım lütfen.
Kaymakım hasta  :y25: babasına bile gitmiyor eküri olduk ilk zamanlardaki hallerden de fazla oldu bu artık, kucağımda duruyor sıkı sıkı boynuma sarılarak.
Huy mu değiştirdi hasta diye mi geçici mi bilemiyorum.  ::)
Tuvalete bile birlikte gidiyoruz, hanımcığım kucağımda oluyor.
Faranjit diye çok ağlamasına mahal vermiyorum boğazı kızarık çünkü tahriş olacak acısını biliyorum.

Sizinkiler hastalandığında böyle oldu mu?
Babiş çok üzgün, annene gittin çocuk beni unuttu diyor.  :(

DİLVİN

Alıntı yapılan: zelis - 03 Ağustos , 2010, 20:11:21
Alıntı yapılan: beyzaberrin - 03 Ağustos , 2010, 16:24:51
zelişcim senin bebişinde atopik dermatit vardı değil mi yanlış hatırlamıyorsam. şimdi nasıl?

canim bizimki gecti cok sukur...

cok sicak oldugu zaman kizariklar oluyor ama daha sonra geciyor...

birde Turkiyede kiz kardesimin ellerindede benim kizin yuzundekine benzer kizarikliklar ve kabarikliklar olusmus canim , doktor krem vermis ve gecmis , ayni kremi bende kizimin yuzune surdum ve kiziminkide gecti , kremin ismini yazayim sende doktoruna bir sor istersen canim....
CUTIVATE merhem.%0.005 Flutikazon Propiyonat, 30 gram. (GlaxoSmithKline.)

burda(Hollanda) kac defa goturdum , her biri baska krem yada vazelin verdi ama hic bir faydasini gormemistim, bu dedigim krem kullandigim ilk gun faydasini gosterdi....

günaydın kızlarr  zelişcimm benım yüzümde çok kızarıyor
banada ıyı gelırmı acaba
yüzümü yıkıyorum mesela kırmızı kırmızı oluyorum
yanı benımkı sivilce felan değil
sadece suratım kızarıyor  :icon_scratch:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

gülfercım geçmiş olsun canımmm

biras hastalandı ondan babişe gitmıyordur kaymak kızın

ileşçinnn yine gider dımı ama

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

Günaydın kızlar :hello:

Geçmiş olsun gülfercim..

Benimde yüzüm çabuk kızarır..Bendede cilt alerjisi var stres yapsam veya ağlasam yüzümde özellikle ögöz çevremde kırmızı lekeler çıkar :-\

:love9: :love7: :love9:

DER!N

nesrin_beyza&berrin

Gülfercim çok geçmiş olsun. Benim kızım hastalandığında kolunu kaldıracak gücü bile bulamıyordu. Kimseye gitmek istemiyordu. Geçiyor canım kendine geldiğinde babaya tekrar gider merak etmeyin...

KUZEY

Alıntı yapılan: Gül'o - 04 Ağustos , 2010, 09:02:04
Günaydın Hatunlar  :opucuk:

Bebişi hastalanmış olanlardan yardım lütfen.
Kaymakım hasta  :y25: babasına bile gitmiyor eküri olduk ilk zamanlardaki hallerden de fazla oldu bu artık, kucağımda duruyor sıkı sıkı boynuma sarılarak.
Huy mu değiştirdi hasta diye mi geçici mi bilemiyorum.  ::)
Tuvalete bile birlikte gidiyoruz, hanımcığım kucağımda oluyor.
Faranjit diye çok ağlamasına mahal vermiyorum boğazı kızarık çünkü tahriş olacak acısını biliyorum.

Sizinkiler hastalandığında böyle oldu mu?
Babiş çok üzgün, annene gittin çocuk beni unuttu diyor.  :(

canım geçmiş olsun Kuzey her zaman öyle yapışıo sıkı sıkı insana ama bizimkinin yabancısı yok yeterki ilgi olsun...

DER!N

Yok hayatım yabancılamak gibi değil, yabancılamıyor ecişte ama hasta olduğundan beri böyle umarım geçer  ::)

) SaMiRa (

geçmiş olsun gülfercim en kısa zamanda düzelir inş. hsta olduğu için öyle yapıyordur

DER!N