2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Alıntı yapılan: __iLkNu®__ - 02 Ağustos , 2010, 13:38:00
Alıntı yapılan: Mother of Twins - 02 Ağustos , 2010, 02:37:03
yesinn teysesi onuuuu seker seyyy,
cok sirin oglun ilkimcimmm masaaallahh

sağol hayatımm çok yeşekkür ederizz  :opucuk:

ama ilkim değil ilknur bacım  ;D :laughing7:  :caca:

ay canim kusura bakma ya ;D karistirdim yine   :opucuk: ilknur

Zeynep_Sena

benim kizdada oluyo ya sicaklardan oldu bi ara gecti simdide sanki beyaz sivilce gibisuratini bi tarafinda ama ben dikkat ettim kizim hep kilo alirken oluyo bunla bi alakasi olurmu acaba suratindanda aliyo  benim kiz o ara suratinda bi deisiklikler oluyo geri geciyo ama canim dikkat et gecmiyosa illaki bi baktir

AککORTįє

Alıntı yapılan: Mother of Twins - 02 Ağustos , 2010, 15:26:49
Alıntı yapılan: __iLkNu®__ - 02 Ağustos , 2010, 13:38:00
Alıntı yapılan: Mother of Twins - 02 Ağustos , 2010, 02:37:03
yesinn teysesi onuuuu seker seyyy,
cok sirin oglun ilkimcimmm masaaallahh

sağol hayatımm çok yeşekkür ederizz  :opucuk:

ama ilkim değil ilknur bacım  ;D :laughing7:  :caca:

ay canim kusura bakma ya ;D karistirdim yine   :opucuk: ilknur

;D :opucuk:

< ESLAL >

kızlar merhaba  :hello: :hello:

heehee sonunda benim laptopun kablosu yandı  :suclu: :suclu: bu sebepten sık giremiyorum artık bakalım kociş nezaman alacak yenisini  :dontknow:

diğer pcden kısa süre girebiliyorum inş. kendi pc me kavuşunca herşeyi tek tekk okucam  :laughing7:

kendinize ve bebişlere iyi bakın bebişlerimi  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

мiŁenα.

En çabuk zamanda alsın eşin dön aramıza ezomm :-*

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

selamlarrrr kızlar biz geldikkkk :hieyt:
yazılanları okumaya başladım ama devam edemedim yarım kaldı okucm inşallah kısa sürede...biz iyiz çok şükür oğluşumu denize soktum video çektim çok sevdi denzi bıraksam yüzecek nasıl çırpıyor ayaklarını görseniz  :nazar: :nazar: azcık bacaklarmız pembeleşmiş arabayla gezerken :)hiç durmuyoruz hemdi hiçççç 2 gündür birtek akşamları uyuyor sabahın köründede kalkıyor oğlum sağolsun...çok konuşuyoruz konuşurken dilini bi tuhaf yapıyor kafam davul oluyor :k06: :k06: hafta sonu doktora gidicez bakalım ne durumdayız kilo boy ???  bizden bu kadar şimdilik
hepinizi öpüyorum bebişlerinizi kokluyorum  :love9:

мiŁenα.

Hoşgeldiniz canım :-*

oh maşallah fudayl paşama  :nazar:

videosunu görmek istiyoruz :hello2: :hello2: :hello2:

DER!N

< ESLAL >

inş. bakalım ayşem şimdilik bu konu inada bindi almıycam dio  :caca: ama mecbur alacak  :k06:

sahracım sevindim tatilinizin iyi geçmesine maşallah oğluşa  :nazar:

gülom günaydın  :opucuk:

ben kaçtım uff ne zor böylede yaaaa  :-\

мiŁenα.

Günaydın kızlar :hello:

ezommm EŞİNİ protesto ediyorum :caca: :caca: :caca: :caca: alır canım sen kandırırsın :k06:

DER!N

:) Günaydın ezoom  :opucuk:

Komplo teorisi geliştirdim. Sabit pcyi kurcala bozulsun çıldırsın oynayamayınca :))
belki seninkine de el atar.  :k06:

ilkcemre

selam kızlar...

cemreyle ek gıdaya başladık...

sonunda çok iyi bi dr buldum. artık drum diyebileceğimiz birisi var. 6 buçuk aydır ancak bulabildik. neyse verdiği ek gıda tarifleri hoşuma gitti. tadlarıda güzel oluyo. bende bakıorum. daha öğün haline getiremedik. bugün 10 kaşık yicek  :k06: :hungry: yavaş yavaş bağırsakları yormadan zorlanmadan inşallah kolayca alışır...

normalde hep ağlardı dr a gidince ama bu defa oda sevdi  :love9: :love9:

мiŁenα.

nesrin_beyza&berrin

Alıntı yapılan: ★★gül♥cemre★★ - 03 Ağustos , 2010, 11:24:07
selam kızlar...

cemreyle ek gıdaya başladık...

sonunda çok iyi bi dr buldum. artık drum diyebileceğimiz birisi var. 6 buçuk aydır ancak bulabildik. neyse verdiği ek gıda tarifleri hoşuma gitti. tadlarıda güzel oluyo. bende bakıorum. daha öğün haline getiremedik. bugün 10 kaşık yicek  :k06: :hungry: yavaş yavaş bağırsakları yormadan zorlanmadan inşallah kolayca alışır...

normalde hep ağlardı dr a gidince ama bu defa oda sevdi  :love9: :love9:

canım ek gıda tariflerini bizimlede paylaşırmısın?