2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

SiRiNe

MasaAllah kuzey darisi bize bizde 4 bucuk ay olduk tam bu gun  :D

KUZEY

sağol Teyzesi nice 4.5 aylara yıllara inşallah sağlık we huzurla :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

SiRiNe

Alıntı yapılan: KUZEY - 31 Temmuz , 2010, 22:37:01
sağol Teyzesi nice 4.5 aylara yıllara inşallah sağlık we huzurla :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
Sag olasinn canimm cumlemize insaaALlah oglun cok seker masaaAllah

AککORTįє

Alıntı yapılan: KUZEY - 31 Temmuz , 2010, 22:15:47
Selma bu işin sonu hayra alamet deel canım bu gidişle sen 2011de 2.yi 2012de de 3.yü yaparsın sen çok kasma ben Kuzeyi yollim sana  :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

SiRiNe

Alıntı yapılan: KUZEY - 31 Temmuz , 2010, 22:19:09
Duygucum 2. hamileliği düşünebiliyorsan sana brawo diyorum ben pes ettim tek çocukla  :suclu: :suclu:
hehehe canimmm simdi gördum yazini  :ehi:
:D :D :D :D yok kiz simdi su an öyle bisi dusunmuyorum ama biz ailecek cok seviyoruz cocuklari esim cok yardimci oluyor hayatimizi cocuklara göre pilanlamak zorundaydik simdi tum isleri beraber yapiyoruz.
eger tekrar cocuk istiyorsa bakmasida gerekir yardim etsin yani  :ehi:

< ESLAL >

GÜNAYDIN KIZLARR  :hello: :hello:
laptopun şarjında problem var nisa ayaklarımda yaşadığından bende her daim yerlerde olduğumdan diğer pc yi açamıyorum dünden beri giremedim ne zormuş pc siz  kalmak Allahım nekadar çok hayatımıza girdi şu nett yaa  :caca:

gülaycım aminnn canım sağolasın böyle bir cadıyla baş etmek gerçekten çokk zorr  :'(

selmaa bacımm çağlarda nisa gibi bir bebiş olsaydı çokkk düşünürdün 2.yi yapmasammı die  :ehi: :ehi:

:nazar: :nazar: buldun sessiz,mülayim paşayı doğurursun tabee   :D

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: kuzeyime hayırlı olsun 6. ayınız hep birlikte nice güzel günlerini görelim inş. yavrularımızın  :amin: :amin:

KUZEY

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 01 Ağustos , 2010, 09:38:41
GÜNAYDIN KIZLARR  :hello: :hello:
laptopun şarjında problem var nisa ayaklarımda yaşadığından bende her daim yerlerde olduğumdan diğer pc yi açamıyorum dünden beri giremedim ne zormuş pc siz  kalmak Allahım nekadar çok hayatımıza girdi şu nett yaa  :caca:

gülaycım aminnn canım sağolasın böyle bir cadıyla baş etmek gerçekten çokk zorr  :'(

selmaa bacımm çağlarda nisa gibi bir bebiş olsaydı çokkk düşünürdün 2.yi yapmasammı die  :ehi: :ehi:

:nazar: :nazar: buldun sessiz,mülayim paşayı doğurursun tabee   :D

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: kuzeyime hayırlı olsun 6. ayınız hep birlikte nice güzel günlerini görelim inş. yavrularımızın  :amin: :amin:

günaydın canım inşallah güzel günlerini weeeee uslandıkları günleri görelim yaratık gibiyim gece 4 defa uyandı kuzey 12de uyudu we sabah 6da ayaktaydı hala uyumuoo  mızır mızırrr hiç bir sorunu yok bu çocuk neden böyleeeee yaaaa uyku alerjisi war herhalde :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

masallah kuzey pasama 6 ayı hayırlı olsun... :love9:

ılknurcum cok gecmıs olsun ya yenı okudum bılıyorsu  bende ecrini elımden düsürmüsdüm halen bazen gözümün önünden gecıyor ...
ınsallah bıseyı yoktur pasamın ...

duyguuuu ıkıncı bebısı nasıl düsünebılıyon yaaa bana suan cccccccccccccooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk uzak cooooooooook hemde hıc düsünmüyorum kazaya gurban gıtmessek  :k06:

en az 3 sene en cokda 5 sene snra...allahın ıznıyle ınsallah rabbım önce olmuyanlara versın  :amin:

zelis

uyumayan bebeis annelerinin Allah yardimcisi olsun  , insallah en kisa zamanda iyi bir uyku duzeni edinirler kizlar...

benim kizim masallah iyi uyuyor . helede Turkiye gidp geldikten sonra buyudu kizim , akilli kiz oldum benim pitircigim....

zelis

kizimim incileri cikiyor :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

biraz once elimi agzina goturdu . isiriyor elimi baktim ki ucu cikiyor, elime degdi  :aferin: :aferin:
ilki disimiz sorunsuz cikiyor , insallah hepsi oyle devam eder :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: zelis - 01 Ağustos , 2010, 11:56:33
kizimim incileri cikiyor :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

biraz once elimi agzina goturdu . isiriyor elimi baktim ki ucu cikiyor, elime degdi  :aferin: :aferin:
ilki disimiz sorunsuz cikiyor , insallah hepsi oyle devam eder :amin:

hade ıncınız hayırlı ugurlu olsun cnm...

zelis

tesekkur ederiz canim...

simdi netten bebek corbalari tariflerine bakiyorum , gecen gun pirinc ve havucu hasladim , robottan gecirdim . kizim bi guzel yedi hala dolapda var ama onu dokecem galiba cunku dun iki gun oncesinin yemegi...

bu gunde havuc , patates, yesil fasulye karisimi yapmayi dusunuyorum...
varmi bu konuda tavsiyesi olan???

Turkiyede iken hep Hero Baby nin kavanoz mamalarini veriyordum , simdi evimde kendim hazirliyorum...

ilkcemre

Alıntı yapılan: ((selma)) - 29 Temmuz , 2010, 22:16:53
İLKNUR               :binkybaby:     İSMAİL POYRAZ    :nazar:
AYŞE                   :binkybaby:     EYMEN ÇAĞAN      :nazar:
ESLAL (EZGİ)      :binkybaby:     NİSA HİLAL          :nazar:
DERİN (GÜLFER)  :binkybaby:     ECRİN SELEN        :nazar:
SELMA                  :binkybaby:     TALAT ÇAĞLAR     :nazar:
KUZEY(SERPİL)   :binkybaby:     KUZEY EMİR         :nazar:
SAHRA                 :binkybaby:     FUDALY                :nazar:
ZELİŞ                  :binkybaby:      MERVE                 :nazar:

CANIMCIM ŞİMDİLİK AKLIMA GELEN VE BU SAYFAYADA TAKILANLAR BUNLAR
İSMİNİ UNUTTUĞUMUN VARSA LÜTFEN KUSURA BAKMASIN

aşk olsun selma komşunu nasıllll unutursunnnn.... ne kadannnnnnn ayıppppp  :k06:

< ESLAL >

:director: :director: :director: :director:

nerdesinizz bayanlarrr kimsecikler yok bugün  :honk:

ilkcemre

cemre ön ön emekliyo artık... malum tersten başlamıştı....

baba meme anne mama diyooo...

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

bide geçenlerde baba gel yağmur yağıyo dedi tesadüfen kayıt yapıyordum ve kaydettim. baba diyodu aslında eliyle gel gel yaptırıyodum bende oda baba gel yağmur yağıyo dedi. inanmayan olursa kapı gibi kayıt var elimde. facede paylaşıcam bi ara vakit bulursam. bende çok şaşkınım doğrusu herkes şokta. 4 kelimelik bi cümle. yüklemi nesnesi yerli yerinde. maşallah kuzuma türkçeyi çabuk söktü... biz ingilizceye başlıcaz yakın bi zamanda  :toothy10: :toothy10: