2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

AککORTįє

iyiym sağol canım çok şükür annemdeydim bugün gittik oğlumla gezdik geldik

iyi oğlumda çok korkuttu bizi ama Allah a bin şükür bi yaramazlık yok

Rabbim bi daha yaşatmasın  :amin: :amin: :amin:

sanada yazmıştım duygu görmedin herhal  :ehi: :ehi: :ehi:

SiRiNe

Alıntı yapılan: __iLkNu®__ - 31 Temmuz , 2010, 18:22:05
selam kızlar ben geldim. öncelikle teşekkür ederim herkese sağolun Allah razı olsun

ezom demek sizde düştünüz  :'( canım geçmiş olsun çok  :opucuk:

duyguuuuuu ben ce sen kaşınıyosunnnn hee bi 2 tane daha gelirse gününü  :ehi: :ehi: :ehi:

selmacım bence seninki kesinlikle psikolojik diye düşünüyorum ben

fazla düşündüğün ve istediğin için görüyorsun bu kadar sık

bence Allah izin verirse 3 yaştan sonra düşünüyorum

bende dede geçen gül süt düğümlenmesi olmak üzereydi yakaladım  :k06:

oğlumu kucağıma aldım öyle farkettim göğsüm sertleşmiş nasıll

bi yarım saat daha farketmeseymişim katılaşacaktı ondan sonra uğraş dur

dedim oğlum çabukçabukk  :ehi: emdide geçti şükür

şuana kadar 3 kere oldu bende by 4. olacaktı  :icon_pale:

ama ateşlenme hiç olmamıştı bende  :-\

haaa simdi gördum valla he kiz kasiniyorum dimi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
yok kiz ikiz tavukmuyum ben devamli cift yumurtlayam :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kandirirsa ancak benim koca kandirir , zor ikiz bakimi gercekten zombie gibiyimmm gözlerim sis cökmus alti :ehi: :ehi:
annem turkiyeden döndu beni gördu diyorki
Duygu sen nazi kampindanmi ciktin ne bu hal :D
Rabbim bebislerimize uzun ömurler versinn gec olsun guc olmasinnn herseyin basi saglik.
hayirdir canim ne oldu? ismail iyimi neden korkuttu sizi ben herhalde tam okuyamadim yazini

nesrin_beyza&berrin

Alıntı yapılan: Mother of Twins - 31 Temmuz , 2010, 15:58:57
Alıntı yapılan: Aყşҽ_* - 31 Temmuz , 2010, 15:54:27
bu ne hız duygucum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kız iki tane var biraz büyüsünler 3.nasiiii bakcennn :ehi: :ehi: :ehi:

bence 3-4 yaş iyi ikide az yaa :k06: 2 YAŞ SENDOMMUNA GİRİYOR YA ONDANDIR :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ahhahahahaha
kiz ne hizi biz pilanliyoruzda rabbimiz ne zaman verir bilmiyoruz
yokkk kizz 4 cok fazla  :ehi: :ehi:
ya o degilde ben etrafimda sunu gördum bilmiyorum dogrumu... uzun sure bekleyenlerin sonra zorlasiyor cocugu olmasi
3 tane arkadasim var birisi 5 sene yapmadi digeri 3 biriside 6 bucuk sene, ve simdi hamile kalamiyorlar :icon_scratch: :icon_scratch:
Canım o kişiden kişiye değişiyor. Benim birinciyle ikinci arasında 7 yaş var.  ikinci o kadar uzun süre içinde olmadı. bazılarınınki ilk denemede oluyor. ama uzman pedagoglar 4 yaş arayı uygun buluyorlar.

AککORTįє

Alıntı yapılan: __iLkNu®__ - 31 Temmuz , 2010, 00:42:57
kızlar  :y25: oğlum yataktan düştü  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

10 a doğru yatırdım bizim yatağa, her zamanki gibi yastıklarla besledim kenarlarını vede yerede koyuyorum

yan odadaydım bende, 5dk sonra pc yi kapattım küt diye bi ses geldi  :crybaby2: :crybaby2:

sen tut dön dön yatağın sonundan yastık olamayan yerden düş  :y25: :y25: :y25:

ödümüz koptu .. çok ağlamadı sayılır bi düştüğünde ağlası sonra hemen sustu

uyutmadım 1 saat. kafası azcık kızardı buz koyduk

şuan tam bi barikat kurdum yatağın her tarafına ayağa kalksa bile düşemez

Rabbim göstermesin bir daha  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

oğlum yataktan düştüü  :y25:

ya o yüzden diyoryum ya biz bitaneyle başedemiyoruz senin ne durumda olduğunu çok iyi tahmin edebiliyorum  

ama deme öle bak ilk çocukları ikiz olupta 2. çocukları da ikiz olan çok var   :k06:

bence sen kendini biraz rolantiye al   :ehi: :ehi:

işin ucunu sağlam tut ;olacağı varsada da Allah tan sağlıklı olsun ..

tedbir bizden hayırlsı Allah tan hayırlısı neyse onu versin inş hepimize  :amin:

nesrin_beyza&berrin

İlknurcum geçmiş olsun. Benim kızımda iki kez düştü. Çok şükür birşey olmadı. Ama insan kendini çok kötü hissediyor. :sad1: Melekler koruyorlar onları. Rabbim bir daha yaşatmasın. :amin:

AککORTįє

aminnnn aminn  :amin:

sağolasın canım, çok geçmiş olsun sanada ..

SiRiNe

Alıntı yapılan: __iLkNu®__ - 31 Temmuz , 2010, 18:39:31
kızlar  :y25: oğlum yataktan düştü  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

10 a doğru yatırdım bizim yatağa, her zamanki gibi yastıklarla besledim kenarlarını vede yerede koyuyorum

yan odadaydım bende, 5dk sonra pc yi kapattım küt diye bi ses geldi  :crybaby2: :crybaby2:

sen tut dön dön yatağın sonundan yastık olamayan yerden düş  :y25: :y25: :y25:

uyutmadım 1 saat. kafası azcık kızardı buz koyduk

Rabbim göstermesin bir daha  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

oğlum yataktan düştüü  :y25:

ya o yüzden diyoryum ya biz bitaneyle başedemiyoruz senin ne durumda olduğunu çok iyi tahmin edebiliyorum  

ama deme öle bak ilk çocukları ikiz olupta 2. çocukları da ikiz olan çok var   :k06:

bence sen kendini biraz rolantiye al   :ehi: :ehi:

işin ucunu sağlam tut ;olacağı varsada da Allah tan sağlıklı olsun ..

tedbir bizden hayırlsı Allah tan hayırlısı neyse onu versin inş hepimize  :amin:

ayyyy canimm cok gecmis olsunnnn :sad1: poyrazzz kuzucumm rabbim seni korumusss  bisi olmamis sukurler olsunnn
:ehi: :ehi: benim komsumun kiz kardesinin 2 oglu oldu ilk cocuklari mart ayinda tekrar dogurdu 3 sene sonra 1kiz 1oglu oldu bir daha dogrumucam diyor :ehi: haklisin canimm hayirlisi olsunnnn
poyrazimizi öp benim icinnnn
benim cikmam gerek kizlar uyuduuuu ohh bee :toothy10: bende uyuyayim az yoksa :cildir: :cildir: :cildir: öpuyorumm hepiniziiii

AککORTįє

ok canım kuzuları öp benim için iyi uykularrr  :opucuk:  :wave:

zelis

iklnurcugum ve ezocugum ikinizede gecmis olsun canlarim.....Rabbim kazadan beladan esirgesin yavrularimizi...bu dusme kazasi nerdeyse butun bebeklerin basina geliyor ne hikmetse ......nerdesye benim findik da dusecekti ,alisveristen geldim , merveyi abisinin yatagina koydum elimdekileri de mutfaga koyum dedim iki dk da baktim ki surune surune ayaklari yatagin ucunda sallaniyor ...artik yaramazalari yalniz yuksek yerlerde birakmak yok , en ufak isimizde bile yere birakmak bence daha iyi , kuru halida olsa yer yataktan iyidir....

Selmacim sen bu gidisle hemen ikinciyi yaparsin.....

ikinci icin cok ara verenlerden biride benim , kizim nazli cikti hemen hamile kalamadim , hatta arada bir de dusuk yapmistim.....

Gulfercigim canim ikinizin de iyilesemesine cok sevindim , Rabbim saglik versin ikinizede...

KUZEY

kızlar  :y25: oğlum yataktan düştü  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

yan odadaydım bende, 5dk sonra pc yi kapattım küt diye bi ses geldi  :crybaby2: :crybaby2:

sen tut dön dön yatağın sonundan yastık olamayan yerden düş  :y25: :y25: :y25:

uyutmadım 1 saat. kafası azcık kızardı buzcanım geçmiş olsun yeni gördüm ben de geçen Kuzeyi kanepeye koymuştum önüne yastık koydum balkondaydım bir geldim nasıl ağlıo yerde buldum herkes yaşıyor herhalde bu olayı Allah göstermesin bir daha :amin:

Rabbim göstermesin bir daha  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

KUZEY

Gülfercim çok sewindim iyileşmenize Allah korusun meleği :amin:

KUZEY

KUZEY

Selma bu işin sonu hayra alamet deel canım bu gidişle sen 2011de 2.yi 2012de de 3.yü yaparsın sen çok kasma ben Kuzeyi yollim sana  :toothy10:

KUZEY

Ayşem Allah kolaylık wersin bu sıcakta misafir bir de Kuzey gibi bir bebekle çok zor oluo :-ooo

KUZEY

Duygucum 2. hamileliği düşünebiliyorsan sana brawo diyorum ben pes ettim tek çocukla  :suclu: :suclu: