2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

gülay t.

Merhaba Selcancım iyi teyzesi çok şükür annemdeyim yere yatak yaptım yatırdım. Sürekli dönüyor artık Ayşe benim kızım da artık yüz üstü yatıyor ilk aylar hiç yapmazdı çok garip geliyor o yüzden ama çok da tatlı.

Birkaç gündür emeklemeye başladı ve hemen ardından tutunup kalktı yakında yürür sanırım.Emeklemeye başlayınca gerisi geliyormuş çok şaşırtıcı bir hızla oluyor bunlar Ama o emeklerken ben de peşinde emekliyorum çünkü her an düşebilliyor. Allah park yatağı icad edenden razı olsun yorulunca ona koyuyorum çıkamıyor içinde

мiŁenα.

[b Park yatak büyük kolaylık..Ama park yatağı olmayanlar o dönemle rde oyun havuzu alabilir :)

Gülaycım eymen çok haraketli bir bebek yatırıyorum kafasını kaldırıyor üstğndeki kıyafetleri çekerek kalkmaya çalışıyor. oturmak istyor..

Ve yüz üstü koyunca yada kendi dönünce solucan gıbı gşdiyor :ehi: tabi az  mesafe ::)

Biz yemek yerken çığlık atıyor ağzına birşeyler srünce gülüyor daha vermezsem ağlıyor..

Artık bende anne sütü+ su+ meyve suları verıyorum karpuz kavun seftalı vs cay kaşıklarıyla az az..
[/b]

:love9: :love7: :love9:

Zeynep_Sena

slm kizlar biz geldik bayadir kayboolmustuk ama yine geldik nasilsiniz iisiniz insallah hepiniz benim kizda sizinkilerin aksine cok yavas gidimmi gitmeyimmi diyo 7 ay 10 gunluk oldu 10 gundur duzgun emekliyo ve zar zor oturuyo dusuyo yinede cok agir uslu bi kizim var benim masallah diyin beni yormuyo ama bi kac gundur ustume cok dustu beni gormese agliyo hemen yurutec aldim iste hep yurumek istiyodu daha gidemiyo bile cok yavas yavas gidiyo bu kiz agir agir yapiyo cok dusunuyo benim gibi yaptimmida tam yapiyo ama :)

iste 2 disimiz var ustlerde patladi ama cikmadi gorunurde bisey yok birgun ama cok hasta oldu kizim yine dis patlatirken ateslendi birazda havalardan sanirim hastaydi huzursuzdu baya simdide o iylesti yine ben hastaladim yine gogsumde sut birikti her yolu denedim gecmedi zeynep de o tarafi emmek istemedi bugun baya kotuyum anlicaniz

tum yazdikleriniizi okuyamadim

bu sut birikintisine sizler neler yapmistiniz benim aklima gelmeyen bisey varmi acaba

мiŁenα.

hoşgeldn canım..

maşallah fıstığa :nazar:

mastit olmuşsun..bende oldum ben doktora gittim antibiyotik falan verdi..benimki çok fenaydı istifar ateş vs çok fenaydın..

sıcak su dökerek tara gögsünü tarakla iyi geliyomuş ::)

Zeynep_Sena

sorma canim bu benim kacinci ya dogdu dogali boyle en az 10 kez oldum onu denedim canim iyi geliyo ama zeynep emmesi en iyi geliyo o cadida emmiyo tadimi deisik geliyo noluyo bilmiyorum dr hic gitmedim hic dikkat etmiyorum kendime sorma

мiŁenα.

canım o neyden oluyormuş b,liyormusun süt bitmeden diğerini emziriyon tammen bitcek gögsündei süt...

ahh valla ben acillk oldum daha gelmesin başıma :amin: çok zordu

allah kolaylık versin :amin:

SiRiNe

aysecimmm  ;D eymeni görunce rumeysayi gördum sankiii oda bu sekilde uyuyorrrr kafasi bir yerde ayaklari bir yerdee masaallah cok tatliiii
kizlar bazilari arayi fazla acmayin diyorlar guyya ilk cocuk 2 yasinda olursa zor oluyormus bebege zarar veriyormus.. :icon_scratch:
ben 2 sene dusunmuyorum ama esim cok seviyor cocuklari beni kandirirsa sonra bilemem :D :D

мiŁenα.

bu ne hız duygucum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kız iki tane var biraz büyüsünler 3.nasiiii bakcennn :ehi: :ehi: :ehi:

bence 3-4 yaş iyi ikide az yaa :k06: 2 YAŞ SENDOMMUNA GİRİYOR YA ONDANDIR :ehi:

SiRiNe

Alıntı yapılan: Aყşҽ_* - 31 Temmuz , 2010, 15:54:27
bu ne hız duygucum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kız iki tane var biraz büyüsünler 3.nasiiii bakcennn :ehi: :ehi: :ehi:

bence 3-4 yaş iyi ikide az yaa :k06: 2 YAŞ SENDOMMUNA GİRİYOR YA ONDANDIR :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ahhahahahaha
kiz ne hizi biz pilanliyoruzda rabbimiz ne zaman verir bilmiyoruz
yokkk kizz 4 cok fazla  :ehi: :ehi:
ya o degilde ben etrafimda sunu gördum bilmiyorum dogrumu... uzun sure bekleyenlerin sonra zorlasiyor cocugu olmasi
3 tane arkadasim var birisi 5 sene yapmadi digeri 3 biriside 6 bucuk sene, ve simdi hamile kalamiyorlar :icon_scratch: :icon_scratch:

мiŁenα.

YOK YA O KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞİR ...

ACELECİ SENİ BİRDE İKİZ OĞLUN OLUR TEMAM OLUR ;D

SiRiNe

Alıntı yapılan: Aყşҽ_* - 31 Temmuz , 2010, 16:03:03
YOK YA O KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞİR ...

ACELECİ SENİ BİRDE İKİZ OĞLUN OLUR TEMAM OLUR ;D

heheheh amin :ehi: yok yaniii o kadar olmazz iki kere ikiz o kadar verimli dgilim ben yaa :ehi:  anam yanlis anlasilma olmasin oglan olsun diye deilll kizzz :ehi: bir arkadasim var yazik 4 oglu var kadin her sene dogurdu kizim olur diye, bende dedim canim bekle olur arka arkaya yapsanda yine oglan olma ihtmali var . insaallah bir kizi olur onunda sagliklisindan :amin:

мiŁenα.

SiRiNe

AککORTįє

31 Temmuz , 2010, 18:22:05 #838 Son düzenlenme: 31 Temmuz , 2010, 18:32:49 __iLkNu®__
selam kızlar ben geldim. öncelikle teşekkür ederim herkese sağolun Allah razı olsun

ezom demek sizde düştünüz  :'( canım geçmiş olsun çok  :opucuk:

duyguuuuuu ben ce sen kaşınıyosunnnn hee bi 2 tane daha gelirse görürsün gününü  :ehi: :ehi: :ehi:

selmacım bence seninki kesinlikle psikolojik diye düşünüyorum ben

fazla düşündüğün ve istediğin için görüyorsun bu kadar sık

ben Allah izin verirse 3 yaştan sonra düşünüyorum

bende de geçen gül süt düğümlenmesi olmak üzereydi yakaladım  :k06:

oğlumu kucağıma aldım öyle farkettim göğsüm sertleşmiş nasıll

bi yarım saat daha farketmeseymişim katılaşacaktı ondan sonra uğraş dur

dedim oğlum çabukçabukk  :ehi: emdide geçti şükür

şuana kadar 3 kere oldu bende bu 4. olacaktı  :icon_pale:

ama ateşlenme hiç olmamıştı bende  :-\

SiRiNe

ilknurcum hsgdin
Nasilsin? Ismail poyrazz nasil