2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

Alıntı yapılan: beyzaberrin - 30 Temmuz , 2010, 21:38:44
Püre şeklinde meyve daha çok mu yaptırıyor.Ben hep püre şeklinde veriyorum. Genelde muz şeftali karıştırıp veriyorum.

meyvenin hazmı kolay olduğu için daha çabuk ve sıvı yapıyorlar ama ben ondan demedim canım çok yapmış ya kakasını sıvı kaybı olmasın die meyve suyu şeklinde ver dedim

hmm anladım gülom hakket o nasıl makina ben beceremiyorum mayalama işini yaa bi güzel oldu bi olmadı çok yapınca oluyor da azda tutturamadım bi türlü  :honk:

selmacım zaten içine reçel koyuyorum bir kaşık iyice karıştırıyorum azcık sulanıyo birde su eklersem ayran olur ozamanda  :k06:

neyse bulacaz artık bi hal çare  ::)

мiŁenα.

Yettim çıtırlar :k06:

nasılsınız bakalım kim var kim yok  :director:

Parnak kaldırın :binkybaby:

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

SiRiNe

ben burdayim parmak kaldirdim ;D ama her an kalkabilirim pc den rumeysam uyanabilir sesler cikariyor, burasi ocak subat annelerimi mart yokmu

< ESLAL >

gülom netten baktım sinbonun ki baya uygun ama kullanımı yazmıyor nasıl yapılıyo canım sütü yoğurdu atıyon mayalanıyormu  :dontknow:

мiŁenα.

hehe koca bebeğimi ve küççük bebeeemmii uyuttum :binkybaby: :k06:

geldim size nörüyonuz baakem :k06:

minşler napıyor ::)

mart yok ben martım çaktrma buraya takılıyom bu konu daha haraketli :ehi:

< ESLAL >

ohh iyisin valla özenim sizi böyle görüncee nie diyeceksin benim minik cadım hala ayaklarım tam 9 dan beri  :cildir: :cildir:

мiŁenα.

hadi ya cadıı totişini yerim onun görrür :k06:

ben kaçtım yatım barii :k06:

ilknurrr bekledim gelmedin :k06:

hadinn iyi gecelerr :wave:

AککORTįє

kızlar  :y25: oğlum yataktan düştü  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

10 a doğru yatırdım bizim yatağa, her zamanki gibi yastıklarla besledim kenarlarını vede yerede koyuyorum

yan odadaydım bende, 5dk sonra pc yi kapattım küt diye bi ses geldi  :crybaby2: :crybaby2:

sen tut dön dön yatağın sonundan yastık olamayan yerden düş  :y25: :y25: :y25:

ödümüz koptu .. çok ağlamadı sayılır bi düştüğünde ağlası sonra hemen sustu

uyutmadım 1 saat. kafası azcık kızardı buz koyduk

şuan tam bi barikat kurdum yatağın her tarafına ayağa kalksa bile düşemez

Rabbim göstermesin bir daha  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

< ESLAL >

geçmiş olsun ilknurum geçen gece aynını yaşadık bizde dediğin gibi etrafına yastık koyuyorum birlikte uyuyorduk dönerek taa ayak ucuma gelmiş vee kütt die bi sesle uyandım üstelik halısız yere  :y25: Allahtan bişey olmadı kafası filanda kızarmadı ama ben 1 saat uyutmadım yinede

şimdi beşiğini dayıyorum yatağa diğer taraflarda yastıkla barikat akşamda beşiğe dayamış totoyu hanım beşikte sallanıyorya kaymış geriye cupp yatakla beşik arasında ayakta dikiliyor beni tutmuş çekeliyor bide cadıı hemen beşiği sabitledim

yerinde yatıp uyusa oda rahat edecek bende gerçi benim yanmda uyumasınada razıyım bu aralar gecede uyumuyorrrrrrrrr  :cildir: :cildir:

DİLVİN

GÜNAYDIN KIZLAR
AHH CANIMM ISOMM BENIMMM
NASIL KORKMUŞTUR YAWRUMMMM  :( :( :(

EZOCAN YİNEMİ DÜŞTÜÜÜÜÜ  :'( :'( :'( :'(

ÇAĞLARDA DÜŞTÜĞÜNDE KENDIMI ÇOK KÖTÜ HİSSETTİM
SUÇLULUK DUYGUSU HİSSETTİM KAÇ GÜNDÜR
RABBIM KORUSUN HEPSİNİİİ  :amin: :amin: :amin:

DAHA DIKKATLI OLMAK LAZIMMMMMMM ARTIKKK
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

Günaydın ahali :k06:

İLKNUR;Geçmiş olsun canım..Çok korkmuştur paşam ..İyikide sert zemine canını çok yakcak şekilde düşmemiş :'( Allah korumuşşş isoyu :amin:
EZOM;Allah kolaylık versin sana canım..İnşallah niada düzene girer yakında :amin:

Buarada ben sabahın 7/30dan beri iş yapıyorum ..Trabzondan eşimin dayısı geliyor ist dönüyolarmış ..dönerken bana uğricakalr kalcaklar sanırsam 20:00 de ancak gelirlermiş o saatten sonra gitcek değiller heralde.Yemekti ev temizlğiydi derken bu saat oldu...

Eymenle sabah bakkala gitcektik ben çemberimi yapmaya gittim ;eymende yatagın üzerinde geldim ki yine ayaklar aşağı sallanıyor  :caca:bu çok alıştı sürünme işine :caca: Yüreğim ağzıma geldi..daha tek bırakamıyom göz açıp kapayana kadar yapıyor ne yapcksa :caca:

Of haraketlendikce herşey daha zor oluyor :'(

Sabah güzel güneş banyosu yaptı.bakkala gidene kadar ...sonra geldik bıcı bıcı yaptık şimcik uyuyor ::)

Bende size bi bakim dedim..hepiciğinizi öptüm :opucuk:

< ESLAL >

evt selmacım malesef yine düştü  :'( çok şükür bişey olmdı kafayı dik tutuyordu uyandığımda ve çarpmamışta şükür şişme,kızarma vs. olmadı  :amin: :amin:

ahh ayşem inş. yaaaaaaa çok kötüyüm çokkk gerginim saatlerce sallıyorum artık ayaklarım şişiyor uyuşuyor 10 dk bile uyumuyor  :crybaby2: :crybaby2:

akşam 9 dan 12 ye kadar salladım etrafı toparladım yattım saat 1 ve uyandı 5 te uyudu 7 de kalktı  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

sabahta salladım 10 saat artık onunda gözlerinin altı karardı uykusuzluktan sinirimden 1 saat ağladım  :y25: :y25:

çokkkkkkkk yoruldummmm akşama kadar sabır çekiyorum içimden ALLAHIM NOLURSUN BİRAZCIK UYKU,USLULUK VER BEBİŞİME  :amin: :amin: :amin: :amin:

DİLVİN

Vala Ezom hep aklımdasın ınankı
bide yalnızsın ya ondan çok üzülüyorum
Allah yardımcın olsunnn  :amin:
Nisamdan inş. düzene girer  :amin:

Ayşem sende dıye dıye bi gün düşürcen haaa çocuğuuuu  :caca: :caca: :caca: :caca:
sürünüyor madem kendı yatağından başka yere koymaaa

veeeeeeeeeee bu arada haftaya ablamlar gelıyor
bayrama kadar bendeler  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

canım benim sağ olasın  :opucuk:

malesefki yanlızım ve cadoloz bir kızım varrr  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ÇOKK SEVİNDİM CANIM GÖZÜN AYDIN  :occasion14: :occasion14: :occasion14:

ÇAĞLARADA BAKARLAR KAYINVALDENE GEREK KALMAZ ABLANLAR BURDAYKEN  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: