2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 30 Temmuz , 2010, 13:39:54
GÜLOMMM CANIM BENİMM ÇOKKK GEÇMİŞ OLSUN RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN HEPİNİZE  :amin: :amin:

ECİŞİ BİKAÇ GÜN GÖZLE DEVAM EDERSE GÖTÜR CANIM DOKTORA BİZİM HALA GEÇMEDİ  :'( 3 KEZ DOKTORA GÖTÜRDÜM BİTÜRLÜ GEÇMİYO SIK DEĞİL GÜNDE Bİ KAÇ KEZ AMA ŞİDDETLİ ÖKSÜRÜRKEN KUSUYO YAVRUM  :sad1:

Sağol canım, pinpirikli hatunum durur muyum?
Buraya yazıp yollara düştüm Özel Göztepe Hastanesine gittim.
Boğazı kızarmış Faranjit olmuş kuzum, her huyu benziyor da bu benzemeseydi iyiydi. :'(
Sabah öksürdü öğlene yakın da bir kere daha ve faranjit  :y25:
Antibiyotik, ağrı kesici ateş düşürücü şurup ve öksürük şurubu verdi hani mukolotik olanlardan.
Başladık bakalım şifa olsun yavruma  :amin:

Sabahtan beri bir yudum su içmedi bardağı görünce deli olurdu saldırırdı niye içmiyor ya  :y25:

DER!N

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim, Rabbim razı olsun.  :amin:

< ESLAL >

çok geçmiş olsun canım iyi etmişsin hemen götürmekle daha fazla ilerlemeden geçer inş.hemencecik  :amin: :amin:

senden almıştır büyük ihtimalle emiyor ya bide  :honk:

ayşem evt ben koydum 4 aylık bile yoktu ve hiç bi zararınıda görmedim dediğin gibi saatlerce değil 5-10 dk başladım ve arttırdım ablamda 4 aylıkken koydu 2 çocuğunuda oda bu sebepten bi sorun yaşamadı sadece 2 side emeklemeden yürüdü   :k06:

şimdi bi sürü yorum gelecek çok erken bencee die  ;D

evt erken benimde bebişim uslu,mülayim bir bebiş olsaydı belki bende koymazdım  :dontknow:

ama bu konunun amann haa sakın denicek kadar zararlı olduğunu düşünmüyorum  :icon_thumright:

tamamen benim fikrim tatlım şuda var bi bebişim olsun yine koyarımm  :k06: :k06: 

diğer konudada yazmıltım ayşem benim mantığıma uyan herşeyi uyguluyorum ben bu her konu için geçerli  ;)

DER!N

sağol Ezom  :amin: :opucuk:

Yürüteç  ::)
ben 5,5 aylıkken başladım ama benim kızım desteksiz oturuyordu
oturabiliyorsa konulabilir diye düşünüyorum.

< ESLAL >

gülom sen yoğurdu nasıl ılıtıyorsun de bakem hele  :k06:  :k06:

мiŁenα.

Ya bende koymak istiyorum eymen destekle oturuyor..

zaten en düşük derceye aldım yürüteçi ayakları yere değiyor öle ne oturuyor ne ayakta kalıyor ;D

Sordum sana sen kullandın diye fikir amaçlı :)

zaten uzun zaman bırakmam 10 dk falan bir kaç saat sonra tekrar koyarım :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

nesrin_beyza&berrin

Arkadaşlar benim kızım alttan üsten diş çıkarıyor. Bugün şu saate kadar 7 kez kakasını yaptı. Dişten mi acep? Dişleri çıkmış olan arkadaşlar Sizinkiler çıkarırken nasıllardı?

zelis

Alıntı yapılan: __iLkNu®__ - 29 Temmuz , 2010, 22:40:44
selamunaleyküm gençlik  8)

oğluşumu uyuttum ve sizlerleyim  :hello2:

napüsünüz bakem  :-*

zelişcim hoşgeldin bacımm  :opucuk: tatilden dönüş ne zor oluyor ya heleki sende 2 tanede çocuk var

aslında bu durumlarda en iyisi temizlikçi tutmak  ::)

a.s.
hos gordum ilknurcugum ,  :-* cok sukur temizlik isini hallettim sayilir , bi camlar kaldi onuda Ramazan girmeden hallederim insallah....zor ama esimde yardim edince bitti , el ele verdik bitirdik ;D tamizlikci tutsam bile arkasindan bide ben yaparim kesin   :k06:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: beyzaberrin - 30 Temmuz , 2010, 20:50:29
Arkadaşlar benim kızım alttan üsten diş çıkarıyor. Bugün şu saate kadar 7 kez kakasını yaptı. Dişten mi acep? Dişleri çıkmış olan arkadaşlar Sizinkiler çıkarırken nasıllardı?

tatlım benim kızımda üst dişleri çıkarıyor şuara ama şükür ishal sorunumuz olmadı huzursuzluk,kulağını çekme ve UYKUSUZLUK sorunu yaşıyoruz  :sad1:

bol bolll su içir meyveleri püre şeklinde değil meyve suyu olarak ver canım havalarda sıcak susuz kalmasın yavrunun vücudu

DER!N

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 30 Temmuz , 2010, 17:13:13

Balım, günlük yapıyorum makineyle ayrı ayrı 6 tane kabı var bazen meyveli de  yapıyorum dolaba girmeden veriyorum.

nesrin_beyza&berrin

Püre şeklinde meyve daha çok mu yaptırıyor.Ben hep püre şeklinde veriyorum. Genelde muz şeftali karıştırıp veriyorum.

DER!N

sıcak suyla ılıklaştırabilirsin altına koyarak ve ya biraz sulandıracaksın.

Alıntı yapılan: _yılgın_ - 30 Temmuz , 2010, 21:37:36
Alıntı yapılan: < ESLAL > - 30 Temmuz , 2010, 17:13:13

Balım, günlük yapıyorum makineyle ayrı ayrı 6 tane kabı var bazen meyveli de  yapıyorum dolaba girmeden veriyorum.

nesrin_beyza&berrin

DİLVİN

selam kızlarr  :hello:

gülfercımm geçmiş olsun canım

Rabbım sana ve tüm hastalara acil şifalar versın  :amin:

Ezgicim ben dolaptan çıkartıp 5-10 dakıka sonra verıyorum

ısısı normal oluyor

yoğurdun içine biraz sıcak su koysan nasıl olur acaba

benım hamıle olduğum ay test silik gibi çıkmıştı bende sıdık ızımı dıye testı yıkamıştım

sıcak su koy deyınce aklıma o geldı  :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9: