2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Oy canım kıyamam  :opucuk:

Deze totişni yesin onun ;D

Eymeni uyku iyi.yaramaz değil ama harektli haraketi beni bazen rahatsız ediyor ..

Artık sabah 9-10 da kalkıyoruz :nazar:

Çok haraketli ya haraketi atsın çinden çocugum ne yapim :dontknow:

:love9: :love7: :love9:

KUZEY

canım doğal artık bu aylarda hareket başlıyor maşallah uyusun paşam bizim yerimize de  :nazar: sabah gözleri açılmadan ağzı açılıo yarım saat konuşuo hareketler yapıo sonra gözler açılıo bir daha da uyku yok ben dayanamıourm bilmem nasıl dayanıo  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :-\

DER!N

Ben geldim kimseyi öpmüyorum grip oldum fena  :cildir:
Annemdeyim bana bakar kızım sefil olmaz diyordum 2 gün öyle geçti.
Ablamın eşi rahatsızlanmış hastaneye kaldırmışlar annem apar topar gidince dımdızlak kaldım.
Ve kızım bu sabah itibariyle öksürükle tanıştı.
Telaşlanmalı mıyım bilmiyorum zaten halim yok 2-3 kez öksürdü
götürsem mi doktora?
Yarın eniştemi ziyarete gideceğiz İzmite nasıl olacak bilmiyorum,
şu sıra ailece dökülüyoruz.
Kuzen hala yoğun bakımda,
eniştemin böbrekleri susuz kalmış müşahede altında.
Eciş gözlemim altında
Ben helaka yakın durumdayım.

Umarım sizler iyisinizdir. Dua edin lütfen!
Allaha emanet olun.   :wave: :wave:

мiŁenα.

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN GÜLOM :opucuk:

RABBİM ACİL ŞİF VERSİN :amin:

ECİŞTE HASTALANMAZ İNŞALLAH :amin:

oyy demekl sabah sabah sölenerek uyanıyor  ;D

yerim onu benn :D

eymen emiyor bırakıyor söleniyor biraz sonra devam emmeye :k06:

nesrin_beyza&berrin

Gülfercim çok geçmiş olsun. Rabbim acil şifalar versin. Ecişte inş hastalanmaz. :amin:

KUZEY

Alıntı yapılan: egginin ınneeesi :) - 30 Temmuz , 2010, 12:16:40
Ben geldim kimseyi öpmüyorum grip oldum fena  :cildir:
Annemdeyim bana bakar kızım sefil olmaz diyordum 2 gün öyle geçti.
Ablamın eşi rahatsızlanmış hastaneye kaldırmışlar annem apar topar gidince dımdızlak kaldım.
Ve kızım bu sabah itibariyle öksürükle tanıştı.
Telaşlanmalı mıyım bilmiyorum zaten halim yok 2-3 kez öksürdü
götürsem mi doktora?
Yarın eniştemi ziyarete gideceğiz İzmite nasıl olacak bilmiyorum,
şu sıra ailece dökülüyoruz.
Kuzen hala yoğun bakımda,
eniştemin böbrekleri susuz kalmış müşahede altında.
Eciş gözlemim altında
Ben helaka yakın durumdayım.

Umarım sizler iyisinizdir. Dua edin lütfen!
Allaha emanet olun.   :wave: :wave:

canım geçmiş olsun Rabbim beterinden saklasın kendine iyi bak umarım Eciş hastalanmaz

< ESLAL >

GÜLOMMM CANIM BENİMM ÇOKKK GEÇMİŞ OLSUN RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN HEPİNİZE  :amin: :amin:

ECİŞİ BİKAÇ GÜN GÖZLE DEVAM EDERSE GÖTÜR CANIM DOKTORA BİZİM HALA GEÇMEDİ  :'( 3 KEZ DOKTORA GÖTÜRDÜM BİTÜRLÜ GEÇMİYO SIK DEĞİL GÜNDE Bİ KAÇ KEZ AMA ŞİDDETLİ ÖKSÜRÜRKEN KUSUYO YAVRUM  :sad1:

tweety0555

selma cım sagol canım...
hastalara gecmıs olsun dıyorum..
ya mert oldu bana dert bu sıralar aman allahım gunduzlerı ıyı gece olunca resmen kurt adam oluyor uyuyor sankı uyanık mızıl mızıl aglama krızlerı tutuyor vs..ne yapacgımı sasırdım ..
sabah bende babaannemı hastaneye goturmek ıcın evden cıktım oglen geldıgım de mert huysuzlamamıs sevındım esım baktı...eve geldım sıl supur toz al yaptım...canım cıktı mertte uyuyor ama yerıne koyunca uyanıyor sasırdım vallahı sıcaktanmı anlamadım sadece cıtcıtlısı ıle duruyor dıs desen beyazlık yok daha...

< ESLAL >

kızlar size birşey sormak istiyorum  ::)

hilal son 1 haftadır yoğurt yiyor  :nazar: beybimix verdim önce ama devamlı onu vermek istemiyorum kendim mayaladım bi oldu bi olmadı vs. şimdi eşim çiftlik yoğurdu bulmuş onu alıyor 2 günde bir mecburen dolapta duruyor vermeden önce bir tabağa alıp altına sıcak su koyarak biraz ılıtıyorum ama öylede tadı biraz ekşi oluyor gibi siz nasıl ılıtıyorsunuz yoğurdu  ??? ???

мiŁenα.

naber ezgicim :opucuk:

yedirtmeden belli zaman önce çıkar ısınır hava zaten sıcak tatlım :opucuk:

< ESLAL >

iyilik canım senden  :opucuk:

benim evim serin ayşecim yoğurdu ılıtacak kadar sıcak değil  :k06:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 30 Temmuz , 2010, 16:13:42
iyilik canım senden  :opucuk:

benim evim serin ayşecim yoğurdu ılıtacak kadar sıcak değil  :k06:

,,
:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:ol kadar serin mi :icon_scratch: sana gelek ezomm yandık biz :k06:

AککORTįє

30 Temmuz , 2010, 16:17:10 #777 Son düzenlenme: 30 Temmuz , 2010, 16:43:25 __iLkNu®__
ezgi aynen seninde dediğin gibi sıcak su koy bi bardağa

yoğurduda kapla beraber bardağın içine koy ; genelde bebeklere verilen gıdalar bu şekilde ısıtılıyor

< ESLAL >

gelin valla ayşem cidden bizim ev serin ben hilali gece kısa kollu yatıramıyorum ki şu 3 gündür gündüzde uzun kollu duruyor  :-\ dışarı çıkarken soyunuyoz biz  :k06:

ilknurum aynen öyle meyve püresini filanda böyle ısıtıyorum malum meyvelerde dolapta ama yoğurdu tadı azcık ekşiyo gibi öylede yaa  :-\ gerçi içine bir kaşıkta reçel koyuyoruz yoksa sade yemiyor hanım  :laughing7:

sıcak değilde ılık suya koyup daha uzun bekletim bari öyle nasıl olcak  ::)

мiŁenα.

Evt kavanoz mamalarıda öle ısıtılıyor :D meyve yoğurdu yiyormu cimcime :D

ah gelsem sıcak hava bugün serin biraz ama hala eymenle ter atıyoz oğlum eridi.. :k06:ama sıcakta gıdık altıda başka lezzetli oluyor..

buarada sana soru sordum dur alıntı yapim :k06: :k06: :k06:

geri sayfalarda kalmışş ..sen 4.ayda koydunya nisayı yürüteçe zararı oldumu bende koysammı ya sevmişti onu  ::)tabi sürrekli değil arada 10 dk falan :sunny: