2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Ah ezommm bir kahve yapar birde cigara yakarsan olabilir

::)

ben yapıyorum yapıyorum yine dağılıyor gün boyu ayaktayım şuan eymen uydu rahat oturuyorum...bir pilav yapmam kaldı onuda akşam yaparım..

belim ağrıyor ve ben daha olmadım aregl  ogün geldi daa yok  :cildir:

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

gayfeyle cigaranın lafımı olur canım benim en güzellinden yaparım ben sana  :opucuk: :opucuk:

off buara bulaşıkları makinaya zor koyuyorum dağıldık iice  :cildir: :cildir:

мiŁenα.

Canım eymen ağlıyordu ben yine işimi yapıyordum..

Yardım etcek kimsem yok eşim dışında o da akşam geliyor yenş gelin gibi dolanıyor etrafta...

Şimdi sabah kalkıyorum eymenin keyfi yerinde oluyor sabahları yatakta oynarken bütün odaları topluyorum bir yatak odam kalıyor..

Sonra eymenle ıoynuyoruz uyuyor 9-10 arası ben tüm şimi  yapıyorum...

Allahtan eymen süpürge sesine uyanmıyor uyurken evi vs süpürüyorum...

Ben yapmasam benim ev  küçük b.. götürür evi :y25:

мiŁenα.

29 Temmuz , 2010, 14:42:05 #753 Son düzenlenme: 30 Temmuz , 2010, 11:32:29 Aყşҽ_*
aRTIK oğluşum sürekli dönüyor acayip uyku stili çıkarıyor kendine..

eşşekin uyumasına bakarmısnız  :k06:

Boynu falan ağrımazmı ya:DD

DİLVİN

KIZ BEZI BUYUK GİBİ GELDI BANA

ONDAN BUŞALIYOR OLMASIN

ÇAĞLARDA YAN YATIYOR DALARKEN POPOSUNUDA DIŞARI ÇIKARTIYOR  :ehi: :ehi:

ÇOKKK TATLI ÇIKMIŞ BU ARADAA ISIRASIM GELDI
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

bezi tam oluyor ne dar ne bol ama öle depişiyor ki bazen cırt cırtları cıkıyor bezin..ondan bol gözüküyor..

Ya sıkmasınıda istemiyom bol olmasınıda :k06:

sağol selma dezesi ben ısırırım uyansın :k06:

< ESLAL >

oyy maşallah paşama yerim onun totişini bennn çokk tatlı  :nazar: :nazar:

uyku pozisyonu konusunda bizde kendimizi aştık ayşem 10 dk uyuyor zaten ondada beşiği dört dönüyor  :k06: :k06:

zelis

Ezocugum Allah kolaylik versin canim...
benim kiz cok sukur uslandi . uykusu fena degil . geceleri bi iki defa anca kalkiyor....

bende islerimi biraz halletim , simdi alisveris kaldi onuda yarin esimlem yapariz....

zelis

Aysecigim Allah sanada kolaylik versin canim , bende evde kendim yapiyorum herseyi ama benim kiz artik biraz uslandigi icin cok agir gelmez oldu ,
ha birde Eymen in yatisi normal cunku Mervede oyle yamuk yumuk yatiyor , ben hala yastik kullanmiyorum kizima , doktorlar tavsiye etmiyor burda , yastiksiz uyuyabiliyor hem daha rahat her yere donebiliyor yastiksiz...

benim kiz hala yuz ustu donmuyor normalmi acaba ??? saga sola donuyor ama yuz ustu donmuyor , istese doner belki ama benim kiz korkak da biraz... :laughing7:

tweety0555

ay sıze bırsey dıyecegım ama gulmeyın emı ::) ::)
ya ben okuyorum yazılanları sonrada unutuyorum bırde hangı nıckın adı neydı akllımda tutamıyorum kım kımın ocugu ıdı onuda tutamıyorum dıger sıtemdekılerde taaa 6 senelıkler aklımda burada tutamıyorum neden acaba yazarkende sureklı gerı donup bakmak zorunda klıyorum yazamıyorum  :crybaby2:off nasıl bır cozum onerırsınız bana adlarınızı fılan yazsam mı acap sonrada onume alırım ha ne dersınız...
kızlar bugun gezmede ıdım super kolay bır kurabıye yedım daha dogrusu kolay dedı kullu pasta ımıs nettede varmıs tadı superdı ...ısteyene yazarım...

DİLVİN

İLKNUR               :binkybaby:     İSMAİL POYRAZ    :nazar:
AYŞE                   :binkybaby:     EYMEN ÇAĞAN      :nazar:
ESLAL (EZGİ)      :binkybaby:     NİSA HİLAL          :nazar:
DERİN (GÜLFER)  :binkybaby:     ECRİN SELEN        :nazar:
SELMA                  :binkybaby:     TALAT ÇAĞLAR     :nazar:
KUZEY(SERPİL)   :binkybaby:     KUZEY EMİR         :nazar:
SAHRA                 :binkybaby:     FUDALY                :nazar:
ZELİŞ                  :binkybaby:      MERVE                 :nazar:

CANIMCIM ŞİMDİLİK AKLIMA GELEN VE BU SAYFAYADA TAKILANLAR BUNLAR
İSMİNİ UNUTTUĞUMUN VARSA LÜTFEN KUSURA BAKMASIN
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

29 Temmuz , 2010, 22:40:44 #761 Son düzenlenme: 29 Temmuz , 2010, 22:57:14 __iLkNu®__
selamunaleyküm gençlik  8)

oğluşumu uyuttum ve sizlerleyim  :hello2:

napüsünüz bakem  :-*

zelişcim hoşgeldin bacımm  :opucuk: tatilden dönüş ne zor oluyor ya heleki sende 2 tanede çocuk var

aslında bu durumlarda en iyisi temizlikçi tutmak  ::)

DİLVİN

мiŁenα.

Gnaydın bebeğimonlinenin güzel anneleri :D

Geldim selma eymenle beraber geldik hemide :k06:

Ya kızlar birşey sorcam annesinin balı artık durmuyor..

Sanırsam totişinde kurt var ;D

Çok dönüyor ben ne yapıcam 100 kez kalkıyorum gece yatış şekli yüzünün üstüne oluyor :-\

Sabah yanıma aldım uyuduk beraber kalktım ki eymen uyanmışşş solucan gibi sürüne sürüne

Yatağın kenarına gştmişş ayaklar sarkıyor aşagıya :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

Yemin ederim başımdan aşagı kaynar sualr döküldü :icon_pale:

Ben oğlumu zaptedemiyorum artık beşiğinde korkuyorum yatıramıyorum..

yanımdada solucan gibi gidiyor...yüzüstü söndüyse yada gayretlendiyse ittire ittire gidiyor...

EZOM SANA BİRŞEY SORCAM SEN 4 AYLIKKEN NİSAYI KOYMUŞTUN YÜRÜTEÇE BİR SORUN YARATTIMI YA BENDE KOYMAK İSTŞİYORUM ÇOK HARAKETLENDİ EYMEN YANİ UZUN SÜRELİ DEĞİL 15 DK FALAN ARA ARA SENCE KOYİMMİ...NE YAPİM KIZLAR AKIL VERİN :dontknow:

KUZEY

günaydın kızlar  :-*
Ayşecim sormaa kurtlar avuç avuç :k06: :k06: bir sn. durmuyor hep oyun hep ilgi istiyor ew berbat durumda cinlerim tepemdeeee :cildir: uyku desen yok akşam 10da uyudu gece 1de uyandı 3e kadar oyun oynadık sustuğum an ağlıyor bir görsenizz güler misin ağlar mısın sonra sallamanın her çeşidini yaptıktan sonra zar zor uyuttuk sabah da 7de ayaktayız bazen 6 :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: