2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

KUZEY

sağol canım gerçekten zor Allahım çabucak geçsin :amin:

AککORTįє

çok geçmiş olsun canım ya inş atlatır hemen  :amin:

KUZEY

sağol canım inşallah zaten nazlı çıldırtıo kaç gündür bir de bu çıktı  :sad1:

nesrin_beyza&berrin

arkadaşlar mrb. sonunda benimde kızımın dişi çıktı. ALt üst hepsi birden geliyormuş... Çok zorlandı yavrucum. Diş buğdayı yapan oldumu yapmayı düşünüyorumda. Tüm bebişlerimizi kokluyorum. :love9:

sersonas

zelis

selam kizlar ,
nihayet evimdeyim ve laptopum elimde , cok ozlemisim sizleri ,

4 hafta oldu ama sanki daha uzun olmus gibi ....
4 hafta ailemlen hasret giderdik , cocuklarim anneanneleri ve dedeleri ile cok guzel gecti tatilimiz , kiz kucuk diye oyle denizdir falan gidemedik aama olsun ben aileme kavustum ya o bana yeter .....

bizim kiz cok iyiydi masallah Turkiyede hic hastalanmadi hatta istahida acilmisti biraz.....resimleri ekledigim zaman paylasirim sizlerlen.......

bizden simdilik bu kadar ... gormeyelei sizlerde ne var ne yok kizlar.....vakit buldukca kacirdigim yazilarinizi okumaya calisacagim...

< ESLAL >

Alıntı yapılan: beyzaberrin - 28 Temmuz , 2010, 21:36:45
arkadaşlar mrb. sonunda benimde kızımın dişi çıktı. ALt üst hepsi birden geliyormuş... Çok zorlandı yavrucum. Diş buğdayı yapan oldumu yapmayı düşünüyorumda. Tüm bebişlerimizi kokluyorum. :love9:

ahh kıyamam hepsi birden nasılda zorlar yavrumu  :'(

hayırlısıyla şu diş olayını atlatsaydık cümleten  :amin: :amin: bizde üst dişlerle uğraşıyoruz olmayan düzenimiz hepten bozuldu  :laughing7:

ben yapmadım tatlım diş budayı ilk dişimiz çok erken patladığı için kışın ortasında yapamadım   ;D

< ESLAL >

merhaba zelişcim hoşgeldin canım evie ve bizlere  :D

tatilinin iyi geçmesine sevindim canım ben memlekete gittiğimde zama nasıl geçiyor alamıyor gidişler heycanlı döüşler buruk oluyor  :-\ ama ne olursa lsu insanın evi gibi yok orasıda ayrı tabii

benim kızımın cadılığı revaşta yine bu ara onu dışı bi yaramazlığımız yok şükür  :amin: :amin:

DİLVİN

hoş geldın zelişcimmm  :opucuk: :opucuk:
geçmiş olsun canım (nesrindi galıba adın  :icon_scratch: :icon_scratch:)

ben dış buğdayı yapmadım ama çıkarsa yapacağım  :k06: :k06:

günaydın ezommmm  :opucuk:

kuzum nasıl bugün
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

beyzaberrin ;inş kolaylıkla atlatırsınız..hepsi birden çıkması kötü olmuş :'(

zelişcim ;döndün demek çzledin seni cimcimeyi ve oğluşunu :opucuk: tatilinin iyi geçmesine sevindim ;D

GÜNAYDIN KIZLAR :hello:

SABAHIN 8:00 DEN BERİ İŞ YAPIYORUM ÜTÜM VARDI EN İYŞİ SABAH SERİNLİĞİNDE OLUYOR EYMEN OYNADI BEN YAPTIM EVİ TOPLADIM ÇEKMECELERİMİ DÜZEŞTTİM BİR SİZE BAKİM DEDİM. ;D

NASILNIZ BAKEM  :D

BUARADA EŞİM EVİN ORTA YERİNE CİNGEN SALINCAĞI YAPTI AKILLI BIDIĞIM ÇOK SEVDİ... :love9: şİMDİ UYUDU O UYUMUŞKEN AZ DİNLENİM ;D

BUARADA DİŞ BUĞDAYI NASIL YAPILIYOR :dontknow:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

günaydın hamarat bacııııı  :opucuk:
ben bılmıyorum ama yapılıyor bızdede
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

BÖLE PASTA BÖREK FALAN MI DOĞUM GÜNÜ GİBİ...ANLAMI NE NEYSE NETTEN BAKAYIM  :k06:

:love9: :love7: :love9:

zelis

Gunaydin kizlar..

hos gordum Ezocum selmacim ve aysecigim

aman temizlik demeyin evin ici persembe pazari gibi oldu , bavullarin yerlesmesi lazim , yol yorgunlugu hala var ustumde , ama yinede bi yerden baslamam lazim... :sad1: :sad1: :sad1:

< ESLAL >

güaydınlar canlar  :opucuk: :opucuk:

ayşemm şu benim evede bir el at bacimm ama sonra pasaklı kadın die adımı çıkarmak yok  ;D ;D herşey bu cadının eseri  :laughing7: :laughing7:

selmacım aynıyız canım akşam yine meme,ayak,hamak gezdi hanım sabahı ettik sabahta 1 saat uyudu şimdide ayaklarımda işte öle ben bugün biraz daha sakinim ee bünye alıştı tabe  :ehi: :ehi: