2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

hehe oğlum keyfine mıçıyorda benim keyfim kaçıyor..

yıka pakla sıkıldım ;D

ya prima 4-9 kullanıyroum...ya okadar haraketli ki bezin cırt cırt ları açılıyor başına gelen varmı?

Buarada ilknur geçen demişti ya bez pamuklaşıyor diye psimada öle oluyro toplasam yastık doldururum ;D

Selmacım bizim oğlan haraketli bez ne etsin :D

Genlede koltuga mıcıyoz :k06: yatak aralarda :k06: :k06:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

BİZDE 4-9 KULLANIYORUZ

BEN BEZIMDEN ÇOK MEMNUNUM

NE KAYDIRIYOR NEDE PAMUKLAŞIYOR

GEÇEN Bİ BÜYÜĞÜNÜ ALDIK

BOL OLDU SEVMEDIM  :k06: :k06: :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

tweety0555

gunaydın mı desem ne desem bılemedım... :ehi:ben de prımanın cıs kokusundan bunaldım gecen arkadas huggıes ın su reklamdakılerınden verdı cok guzeldı prıma bıtınce onun deneyecegım hem cırtlarıda oldukca kalın...
sıze bır sey soracagım ben hıc ne devıt3 nede ferrum verdıler ya onu kllanıyorum...devıt3 u dr dedıde ferrum u ben bıraktım sız kullanıyormusunuz yada baska vıtamın verıyormusunuz..

мiŁenα.

canım 1 yaşına kadar kullanması lazım bebeğinin :icon_thumright:

Ve devit3 kemik gelişimini  ferro yada ferrumda kan yapıyor   ::)

İkiside önemli neden bıraktın.. :dontknow:

Buarada taşınma işlerin bitti ya en yakın sağlık ocağına kaydını yaptırdınmı  :dontknow:

ordan verirler sanırsam 6 ayı doldurdu daha 1 yaşına kadar aşısı yok ama yinede 1 ayda 2 ayda bir istiyorlar ;)

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

KUZEY

merhaba kızlar bugün Kuzeyi doktora götürdüm 3 gündür kabız yawrum daha önce de olmuştu 1 kere ama geçmişti neyse doktor armut,kayısı,incir yedir dedi zaten yediriorum ama patates,prinç,şeftali yedirme kabız yapar dedi bağırsak düzenleyici bir şurup we lağman werdi yawrum işkence gibi yüzü kıpkırmızı oluyor kaka yaparken yapamıo sanki patlıcak :y25: :y25: :y25: buarada 8.050 kg. 68,5 cm olmuş gelişimi gayet normal dedi doktor teyzemiizşu kabızlıktan kurtulursak çok sewinicez az önce semizotu çorbası yedirdim umarım işe yarar :dontknow:

мiŁenα.

Geçmiş olsun serpilcim :-*

Üüzüldüm oğluşumda çekti :y25: ne kadar zor olduğunu biliyorum :icon_pale:

Allah yardımcın olsun :amin:

Bu arada geçen bir yerde okudum hazır incir kurusunun içinde bir madde varmış  zararlı diyorlardi :dontknow:

Ben ılık suya oturtuyordum en çok onun etkisini gördüm..suyun içinde rahatca yapıyordu :icon_thumright:

MAŞALLAH OĞLUMUN BOYUNA POSUNA :nazar:

KUZEY

Alıntı yapılan: Aყşҽ_ - 28 Temmuz , 2010, 16:41:32
Geçmiş olsun serpilcim :-*

Üüzüldüm oğluşumda çekti :y25: ne kadar zor olduğunu biliyorum :icon_pale:

Allah yardımcın olsun :amin:

Bu arada geçen bir yerde okudum hazır incir kurusunun içinde bir madde varmış  zararlı diyorlardi :dontknow:

Ben ılık suya oturtuyordum en çok onun etkisini gördüm..suyun içinde rahatca yapıyordu :icon_thumright:

MAŞALLAH OĞLUMUN BOYUNA POSUNA :nazar:

teşekkür ederiz  teyzesi taze incir yedirdim kayısı üstüne su içiriorum faydası yok fitille yaptırdık 3 defa anca şimdi de lağman denicem yine zorlanırsa poposu kızardı krem filan etkilemeio artık canım :sad1:

DİLVİN

GEÇMİŞ OLSUN SERPİLCİMM
INŞ. HEMENCECIK GEÇERDE RAHAT RAHAT KAKASINI YAPAR
BOYUNU POSUNADA KURBANLAR OLUR DESESİİİİ

KUZEY

Alıntı yapılan: ((selma)) - 28 Temmuz , 2010, 17:05:49
GEÇMİŞ OLSUN SERPİLCİMM
INŞ. HEMENCECIK GEÇERDE RAHAT RAHAT KAKASINI YAPAR
BOYUNU POSUNADA KURBANLAR OLUR DESESİİİİ

sağol Selmambasketci olacak bunlar teyzesi :hello2:

DİLVİN

KUZEY

DİLVİN

CANIM Bİ YERDE OKUDUMDA BOL BOL SU VERMELİYMİŞİN

KABIZLIK İÇİN

KUZEY

tatlım o kadar çok su içiyor ki anlatamam anası kılıklı :k06:

< ESLAL >

geçmiş olsun serpilcim kıyamam yavruma nasıl sıkıntı yapıyordur  :'(

bi dönem bizde sık sık kabz oluyorduk doktor ilaç vermedi dereceyle uyar demişti bizde oldukça işe yaradı canım  ::)