2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

AککORTįє

:toothy10: :toothy10: kız çektimi çocuk naptıı  :ehi: :ehi: :ehi:

bizimkisi 75.cm

DİLVİN

Alıntı yapılan: __iLkNu®__ - 27 Temmuz , 2010, 17:28:07
:toothy10: :toothy10: kız çektimi çocuk naptıı  :ehi: :ehi: :ehi:

bizimkisi 75.cm

YA ÇEKME DEĞİLDE BENCE YANLIŞ ÖLÇTÜ
YA AYDAŞLARIYLA YAN YANA DURURKEN DAHA UZUN DURUYOR
BIDE CANEY SENDE UZUNSUN BABİŞTE UZUN

BİZ SİZ KADAR UZUN DEĞİLİZ  :toothy10: :toothy10:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

:nazar: :nazar: maşallah iso ma  :nazar: :nazar: :nazar:

kilosu boyu süper  :nazar:

yaa bizim doktor hazır yoğurt son çare dedi ben mayalıyorum bi güzel oluyo bi olmuyo  :dontknow: :dontknow: bi kaç gün daha denim yine olmazsa bende vericem mecbur  :dontknow:

ayşem sen nie geriliyorsun bukadar bacimm hadi benim başımda eşkıya bir bebiş var  :honk:

benim sağ olsun hiç ara vermedi hatta losalığım bile 60 gün sürdü  :k06: :k06:

мiŁenα.

Ezgicim bu sıra gerginim inan bilmiyorum sıkıldım herşeyden :'(

Eymen yaramaz değil ama sürekli biri olsun yanında ancak dalınca birşeye kalkıyorum yanından ağlamıyor :(

Eymenin boyu 63 cm 4 aylık iyimi :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Esselam kızlar geçmiş kandiliniz mübarek olsun.
Rabbim nicelerine erdirsin sevdiklerinizle sevenlerinizle inşaALLAH!

Yazılanları tümden okuyamadım aşınız hayırlı olsun Ayşe, ve  de geçmiş olsun.
Paşalara pamuklara maşallah barekallah.
Ezom Rabbim sana güç kuvvet kızıma da acil mülayim huylar versin.  :amin: :amin: :amin:

Ben biraz rahatsızım cereyanda kaldım galiba bademcikle başladı faranjite çevirdi  ve tabii ki bronşlarıma indi.
Dün sabah yataktan kalkamadım eşime dedim anneme götür bizi Selen perişan olmasın kımıldayamıyorum eklemlerim bile ağrıyor.
Malum eski rahatsızlığımdan her türlü ilacı da içemiyorum.
Velhasılı kelam annemdeyim dün sabah itibariyle.
Rabbim bu günümü aratmasın. Elhamdülillah!

< ESLAL >

aminnn gülomm aminnn  :amin: :amin: :amin:

sanada çokk geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin canımm  :amin: :amin:

ayşecim adet olucaksında ondan ben her ay yaşıyorum o kabusu bol bol dua oku besmele çek canım hatta kendini okut bi yine nazara gelmiş olabilirsin nazarda çok sıkar insanı

мiŁenα.

Geçmiş olsun gülom.. :amin:

Rabbim şifa versin :amin:

Olabilirr ezom bana ara ara geliyorlar :dontknow:

Ya tam olmadım hala :-\

Oda sinirimi bozuyor şuan ;D

DER!N

Sağolun kızlar muayene oldum aynen benim teşhis doğru bir çuval ilaç aldım geldim.  ::)
Bir kısmını yuttum  da devam etmek istemiyorum.
Burda keyfim de yerinde işte eyle.  ;)

Allaha emanetsiniz, koceemaaan öpüldünüz.  :opucuk: :opucuk:

мiŁenα.

Dikkat et kendine gülfercim :-*

Eymen ve kocişim uyudu benimde uykum var ama uyuyamıyorum çok sıcakkkkk :cildir: :cildir: :cildir:

) SaMiRa (

ilknrcum maşallah iso paşaya herşey çok güzel gelecek olan dişlerinizde hayrlı olsun şimdiden sıkıntısız olsun inş. :amin: :amin:

gülfercim geçmiş olsun canım allah acil şifa versin sana da :amin: :amin:

ayşe olda kurtul bari rahatlarsın olmazsa bende lohusalıktan hemen sonra oldum ne gerek vardıysa :tongue3:

yarın tatile çıkıyoruz sabah erdeğe gidicez bakalım hayırlısıyla hepinizi öpüyorum bebeişlerinizi daha çok öpüyorum allaha emanet olun kızlarr cümleten :-* :-* :-* :wave: :wave:

ilkcemre

oyyyy ilknur biz atlattık şükürler olsun o diş mevzusunu. 2 tane birden çıktı ... valla ondan mı benden mi çıktı belli değil. çok huzursuzdu kafayı yicektim. bide sizin 4 taneymiş. allah kolaylık versin valla ikinizede.
dr demiştiki bana asıl bu dişler sorun olmuyomuş azı dişleri çıkarken çok zor oluyomuşşşş... ya dedim bende gel de gör nasıl oluyo... ikimiizde perişan olduk ama şükür rabbime geçtii... üsttekileri bekliyoruz ama daha bi beliirti  yok... 

bende daha adet olmadım. ve ruhsal çöküntü içindeyim. adet zamanlarında sinir krizleri geçiriyorum galiba. her ay 2 3 gün falan bi stres yaşıyorum. ve sonunda ona bağladımmm... bi yandan olmak istiyorum bi yandan yaz geçsin öle diyorum. malum yazın çekilmiyo  :k06:

DİLVİN

Alıntı yapılan: egginin ınneeesi :) - 27 Temmuz , 2010, 22:53:28
Sağolun kızlar muayene oldum aynen benim teşhis doğru bir çuval ilaç aldım geldim.  ::)
Bir kısmını yuttum  da devam etmek istemiyorum.
Burda keyfim de yerinde işte eyle.  ;)

Allaha emanetsiniz, koceemaaan öpüldünüz.  :opucuk: :opucuk:

çokkk geçmişş olsunnnn canımmmm :opucuk:

ınş. hemen ıyıleşirsin  :amin: :amin: :amin:

sahracım ıyı tatılerr canımmm keyfını çıkar tatılınnnn  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

Günaydın kızlar... :hello:

sabahtan beri yatak yorgan yıkıyorum sabaha karşı eymen yanımda almıştım ::)

Sabah tekmeliyor beni baktım ki yatak yorgan mok içinde ;D

Nasıl becermişse ;D Annesi yesin totişini ;D

Çok sıcakkkk eridim resmen hiçbirşey çekilmiyor :'(

iyi tatiller canım  :-*

< ESLAL >

günaydın canlar  :-* :-*

ohh gülom daim olsun keyfin yat canım uzat bacaklarını azcıkta anneciğin sana baksın  :opucuk: :opucuk:

pamuk kızım nasıl öp benim için pıtırcığımı  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sahracım iyi tatiller gönlünce eğlen canım  :sunny: :sunny:

ohh yarasın paşama  ;D ;D bende buara ne var ne yok yıkıyorum nisa her öksürdüğünde kusuyor  :sad1:

DİLVİN

GÜNAYDIN EZOM  :opucuk:

AYŞECIM GEÇENDE ÖLE YAPMIŞTI SANIRIM

HERYERİ KAKALAMIŞTI :ehi: :ehi: :ehi:

YAWRUM BEZINDEMI SORUN VAR NASIL BULAŞIR HER YERE  :toothy10: :toothy10: :toothy10: