2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 24 Temmuz , 2010, 22:06:34
valla canım o kadın çok tehlikeli diyim ben sana off şöyle karşımda olsa  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

hey Allam yaaa çokk sinir oldum  :cildir: :cildir:

sınırlenme balım sennnnn  :opucuk:
ben söylüyor söylüyor duymamazlıktan gelıyorum
o onun ayıbı  :-\ :-\ :-\ :-\
herkes onu kınıyor ne ayıp laflar bunlar dıye
heralde tepkıyı ıyı almışkı uzun zamandır demıyor :toothy10: :toothy10:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

Aman selmacım bende anlamıyorum bu insanları..

hepsi ayrı cinss :dontknow:

Misafirlerim 19/30 civarı geldi...geldikleri gibi paşamı kucagına aldı dedem..

Eymen baktı sonra dudaklarını büktü ve bastı çığlığı ::)

Kucağıma aldım herkezi süzüyor dudağını büküyor..

Yabancılıyor herkezi.. ::)

Babasına bile gitmedi ağladı sadce ben ::)

Neyse sakinleşince babişi uyuttu 1 saat sonra uyandı bu sefr herkeze sırıttı.. ;D

Çok yoruldum ama 2. makina yıkanıyor bulaşık çok tu :'(

Evi topladım size bakimd edim yatıcam ayaklarım ağrıyor :'(

:love9: :love7: :love9:

tweety0555

GUNAYDIN DUN YAZMISTIM MESAJ AMA KIMSE SEVAP YAZMAMIS UZULDUM YARDIM ISTEMISTIM....TEKRAR KOPYALIYORUM BU SEFER GORUN AMA NE OLUR :k06: :k06:
uzun bır aradan sonra merhaba saka maka ev tasıma yerlesme derken yas cetvelıne bır baktım mert 6,5 aynı bır hafta gecmıs...
ben hala ılk yere gıtmısım oraya yazdıgımı kopyalım...
ya ben sanah kahvaltısı vermeye basladım ogluma sızler nasıl yapıyorsunuz corba olarak ne yedırıyorsunuz onları merak ettım tarıfler yazarmısınız netten baktım hep ssebze corbası vs var...
mert onune ne gelıse yemek ıstıyor dısı yok ama muthıs ekmek elmalı pasta vs yıyor...o yemeden boz yemek yıyemıyoruz ne var ne yok agzıma gıren herseyden ıstıyor...
sabah kahvaltısı olarak yarım cay bardagı rezene yada papatya cayına  yarım kasık labne ,ınce dılım peynır bır cay kasıgı kecıboynuzu pekmezı bır yumurta sarısı(bır gun var bır gun yok) ıkı cıcıbebe ve meyvelı tahıllı mamasından bıraz eklıyorum bır yemek tabagına yakın yıyor  :nazar:ama corba dusunuyorum...
dun yogurt corbası yedı ıcıne ekmek dogradımda ama benım bıldıgım tum corbalar salcalı onuda yasak dıyorlar ne yapacagımı sasırdım
ne olur tarrıf yazın ...

sımdıden tesekkuler

DER!N

Günaydın Özlemcim,
aşağıya eklediğim linkten tariflere bakabilirsin o konuya eklediğimiz için yazılmamıştır muhtemelen, konuyu güncel tutmaya çalışıyoruz.  :opucuk:

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,13123.0.html

hayırlı olsun iyi günlerde oturun yeni evinizde yerleştin mi tümden?

мiŁenα.

Günaydın  :hello:

Nasılınız bakalım :D

Bugün hava çok güzel :) Annemi alcak 3 gibi eşim ve sonra yufka açıcaz :)

Bu sıcakta çekilmez ama bahçeyi ayarladı eşim çardağın altında açcaz :D

Buarada hayırlı olsun özlemcim nasıl nerede oturuyorsun şuan..Samsunlu arkadaşım :D

Hepiciğinizi öptüm :-*

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

özlemcim,ayşecim,gülomm günaydın  :love9: :love9:

özlemcim hayırlı olsun canım yeni şehir yeni eviniz  :flowers:

mşlh oğluşuna gülomunda dediği gibi beslenme konusu diğer tarafta konuşuluyor canım o sebeple buraya cevap veren olmamıştır  ;)

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: egginin ınneeesi :) - 24 Temmuz , 2010, 12:09:06
Hoş geldiniz hemşom  ;)

sana serbest her sayfaya gir-çık ;)
baş tacısın  :opucuk:

ayy tesekkürler canım hemsom benım ... :opucuk: :opucuk:

DİLVİN

özlemcım merhaba canım
bıraz benım sıkıntım vardı ondan göremedık yardım ıstedığını
gülfer kopyalamış ordan yardım alablırsın canım  :opucuk: :opucuk:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

tweety0555

sagolun arkadaslar evet ben ıyıce yerlestım zaten sagolsun annem komsulaı 4 gunde yerlestım ama annemde kaldım essımde annesınde anca evımızde kalmaya basladık...
ayse ben tam alıdayı sıtesı var atakumda ılk carrefourun karsısında onun arkasında oturuyorum ...
vallahı burada sıcaktan ıs fılan yapılmıyor yahu...balık oldum vallahı..
gulfer lınke bakacagım

KUZEY

Alıntı yapılan: tweety0555 - 26 Temmuz , 2010, 08:57:46
sagolun arkadaslar evet ben ıyıce yerlestım zaten sagolsun annem komsulaı 4 gunde yerlestım ama annemde kaldım essımde annesınde anca evımızde kalmaya basladık...
ayse ben tam alıdayı sıtesı var atakumda ılk carrefourun karsısında onun arkasında oturuyorum ...
vallahı burada sıcaktan ıs fılan yapılmıyor yahu...balık oldum vallahı..
gulfer lınke bakacagım
canım hayılı olsun yeni yerin güle güle oturun aynen burası da çok sıcak nefes alınmıoooo :cildir: hiç bir iş yapamıorum

ilkcemre

günaydın herkese ....

cemreye yürüteç aldımmm... kurtlu kızım koşturuyo evin içinde... sanki neden daha önce almadın der gibi  ::) ::)

pek bindirmek istemiyorum bir ay sonra düşünüyorum ama seviniyo kendi gidebildiği için.... az az bindircem bakalım...

küçük bi tavsiye: müzikli aldım yürütecini oynar dieeee....
siz sakın almayınnn ömür törpüsüüüüü   :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: kapanma tuşu yok. kendi susuyoooo ve cemre sürekli basıyooooooooooooooooo.....................
zaten bi tane öyle oyuncağı vardı. playskoolun ilk oyuncaklarım serisi ... oda ömür törpüsü... oyuncağın altında, sürekli basar dururdu düğmelerine şimdi aynısını yürütece yapıoooo..... ama canım yavrum çok sevdi iyiki almışızz...

bu arada selmacım pembe prenses var sincan merkezde. ordan aldım. senin dediğin yer bize çok ters. 49 lira. fiyatı
falanda uygun geldi açıkcası.

DİLVİN

hayırlı olsun canım yürütecınız
orayı duymuştum gülüm

bu arada kızlar bişi danışam size
bildiğim kadarıyla bebekler önce arka arka giderlermiş
sonra ön ön
yürütectede öle yapıyor normalmı  :D :D

) SaMiRa (

günaydın selmacım
evet canım bende öyle biliyorum.. ya bende yürütec almak istiyorummmmmmm oğluşumaaa ama daha erken onuda biliyorum ama oğlumda hep basmak gezmek istiyor eşşek ağlıyor kucağıma alıyorum veya bastırıyorum nasıl gülüyor yaramassss :D :D

ilkcemre

:k06: :k06: selma bunu bilmiyordum...
ama cemrem önce ters emekledi... yürütece bindirdik hemen kendini ters tarafa doğru itekledi. sonra ayağa kalkıpön ön gidebildi. oturur vaziyette geri geri gitmeyi seviyo yada yan yan. ayakta olursa ön ön koşuyo cemre. daha tam güçlenememiş bacakları çok hızlı gidemiyo. halıları yıkamacıya verdim. fayansın üzerinde koşturuyo. halılar serilince gidemez heralde  o kadar hızlı.

bende erken olduğunu düşünüyorum hala ama bindirmekten de kendimi alamıyorum  :k06:

ilkcemre

ha bide canım annem dediki ters emekleyen bebekler daha çabuk yürürmüş... zor gelirmiş emeklemek bi anda kalkıp yürürlermiş....   :dontknow: :dontknow: ne derece doğru bilemem ama tecrübeee  :tongue3: :tongue3: