2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

merhaba tekrar kızlar..

bu akşam misafirim var yine :D

ağır misafir hacı dedemler gelicek bana almanyaya dönmeden beni ziyaret etmek istemişler ev temzliyorum sabahtan beri allaha sükür bitti..

Dünden n kek ve puaçam vardı yemekk yaptım ::)

bitti işlerim eşim pazara gitti bende bkim dedim size...

hepiciğinizi öptüm....

buarada eşim bugün yine yürüteçi çıkarmışş halıları kaldrımıştım dün..

eymen evde dört döndüü yürüteçle halıda yok tahta ya her yer :k06:

videoya alabildim ama aucucugunu :ehi:

kızdım eşime erken diye aldı eiçinden eymen bastı çığlığı onda durcak :ehi: :ehi: :ehi:

eşşek bu oğlan :ehi:

:love9: :love7: :love9:

KUZEY

maşallah Eymene Ayşem ama daha çok erken  canım :nazar:

мiŁenα.

Evet biliyorum da babamız çıkarıp çıkarıp duruyor.. :D

Ne heves anlamadım arabalar karşı dayanamama huyu var eşimin  :ehi: :ehi: :ehi:

Oğlumuda kendine benzetcek :ehi: :ehi: :ehi: ailecek araba manyağı olcaz :ehi: :ehi:

Şaka bir yana söledim anlattım inş daha çıkarmaz en az 6 aylık olsun bari dedim..

Bende heves ettim içinde dört dönüyor etrafta görseniz :ehi: :ehi: :ehi:

Ayaklarda parmak ucunda geri geri gidiyor :ehi: :ehi: :ehi:

DİLVİN

bugün yürütecı eve götürcemmm bende bındırcemmmm  :ehi: :ehi:

kıskandım eymenı  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

ay bindir be selma sizin vakitte gelmiş hem :D

vallahi içinde öle dadlu oluyorlar ki .. :ehi: :ehi:

hani kuşu turasında bi bırakırsın haşimle gider ya aynen öle eymen deli gibiydi :ehi: :ehi: :ehi:

videosu az yoksa faceye koyardım bakardınız ;D

AککORTįє

selam kızlarr maşallah kaynatmışsınız ohh  :D

ezo bacım yettim yetttimmm  :opucuk: :hello:

neyse başlim ben hade bakalım; öncelikle ayşe kesinlikle çok yanlış yapıyorsun yürütütece bindirmekle sana sölim

benim eşimde dün getirdi yürüteç 5 saniye oturttum kaldırdım hemen zararlı diye ki sen bizden 2 ay küçüksün heves ediyosunuz ama

ona zararlı tabi yinede siz bilirsiniz. 8. aydan sonra yürütece bindiriliyor. doktor kontrolümüz salı günü

ona sorucam bakalım o ne dicek  ::)

ırmakcım iyi tatiller sana canımm  :wave: :-*

selmacım gelim sana ahh sorma cannım varya yazdıklarını okurken nasıl sinirleniyorum anlatamam.

geçende yine kayınvalidenle ilgili birşeyler yazmıştın ve ben yine çok sinirlenmiştim fakat bişey yazmamıştım

ama bu sefer yazmadan geçemicem.

öncelikle hyırlı olsun eşinin işi buna çok sevindim.

çok ayıp ediyor ve kesinlikle çok yanlış davranıyor ;yaptıktan konuştuktan sonrada gülüyormuş ya  :cildir:

hiç gülünecek birşey değil .. bunun kesinlikle bir şekilde önüne geçip tavrını loyman lazım senin ve eşinin özellikle

zaten kendinde bu kadar söz hakkının olduğunun  hissini veren şey çağlara bakıyor olması

ve küçük zannetme kayınvaliden böyle davranmaya devam ederse çocukta olan etkisi gayet gözle görülür bi şekilde olacak.

) SaMiRa (

ırmakcım canım iyi tatiller inş.kızımda uslu durur rahat vakit geçirirsiniz :opucuk: :opucuk: :wave:

мiŁenα.

Sonunda oturdum ...

ilknurcum;eşim koymuş ben koyduktan sonra gördüm zaten azcucuk videoya çektim sonra aldım eşime dedim bir daha asla koyma diye :nono:

Bende en azından 6.aya kadar koymicam.. 7aydan sonra koyun diyor doktorlar ben baktım yürüteçin klavuzuna 6 -12 ay yazıyor. ::)

Buarada eşimde öle heves varki gitmiş cici bebe almışş 2 tanede kavanoz mama 4.aydan itibaren olandan :ehi:

Kavanoz mamadan 3 çay kaşığı verdim 7 sebzeli olandan  :k06: yalana yalan yedi :k06:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: Aყşҽ_ - 24 Temmuz , 2010, 16:35:05
Sonunda oturdum ...

ilknurcum;eşim koymuş ben koyduktan sonra gördüm zaten azcucuk videoya çektim sonra aldım eşime dedim bir daha asla koyma diye :nono:

Bende en azından 6.aya kadar koymicam.. 7aydan sonra koyun diyor doktorlar ben baktım yürüteçin klavuzuna 6 -12 ay yazıyor. ::)

Buarada eşimde öle heves varki gitmiş cici bebe almışş 2 tanede kavanoz mama 4.aydan itibaren olandan :ehi:

Kavanoz mamadan 3 çay kaşığı verdim 7 sebzeli olandan  :k06: yalana yalan yedi :k06:

yürüteç konusunda benim bişey söylemem hiç doğru olmaz ben koydum 4 aylıkken o yüzden susma hakkımı kullaniyrum  :suclu: :suclu: :k06:

ek gıda konusundada bu kadar hevesli olma sonra bıkacaksın benden tavsiye keşke sütüm yetseydide bende doyasıya emzirseydim çokk isterdim  :y25:

HOŞGELDİN İLKNURUM  :flowers:

NERELERDESİN KAYBOLMA ÖYLE MERAK EDİİMM  :nono:

мiŁenα.

Ya hevesliyim de anne sütü öncelkli ddaha tam başlamadım...

eşim almış kavanoz mama nerdende aklına gelmiş hele hele cici bebe :k06:

su doktorum ver dedi..şimdiye kadar karpuz suyu dışında birşey vermedim.

onuda merakla verdim.. :k06: :k06:

yisin alışsın herşeye :k06:

DİLVİN

sağoll ılknurcummm  :opucuk: :opucuk:
aynı muhabbet devam ederse bu sefer ters olacağım
bu arada bugün yıne işteydım öğlen çıktım
bebeğimı aldım yürütecımızı aldım  :basardim: :basardim:
hiçççççç bişi dıyemedı
oğlana çorba yapmış onu saklama kabına koydu verdı
akşama doğru gelıp arabayı alcam markete gideceğizz dedım
tamam kısımm dedı
arabayı ındırdıler aşağı
velhasılll bugün ıyıdıler

ya saçma sapan konuşmaları dellendırıyor benı :cildir: :cildir: :cildir:

gönderileri sildi bu arada  :suclu: :suclu:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

iyi bari selmacım sevindim bugün iyi olmasına taviz verme bence tatlım sen sessiz kaldıkça daha ileri gider bu kadın  ;)

DİLVİN

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 24 Temmuz , 2010, 21:32:42
iyi bari selmacım sevindim bugün iyi olmasına taviz verme bence tatlım sen sessiz kaldıkça daha ileri gider bu kadın  ;)

ben bişey demıyorum ezommm eşime havale ettım onu  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ((selma)) - 24 Temmuz , 2010, 21:35:19
Alıntı yapılan: < ESLAL > - 24 Temmuz , 2010, 21:32:42

ben bişey demıyorum ezommm eşime havale ettım onu  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

hmm anladım canım eşin de sessiz kalmasın aman durrr diyin artık bu kadına  :violent1: :violent1: sinir oldum iyice

hilal yeni doğduğunda kayınvaldem aman yanına yatırma kokuna alışır kızım diyodu ve asla art niyetle değil o bile zoruma giderdi bigün dedim alışsın ANNESİYİM  ben onun birdahada demedi  ::)

< ESLAL >

valla canım o kadın çok tehlikeli diyim ben sana off şöyle karşımda olsa  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

hey Allam yaaa çokk sinir oldum  :cildir: :cildir: