2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Alıntı yapılan: ırmak184 - 23 Temmuz , 2010, 21:48:37
selam hanımlar nasılsınız  :hello2:  :hello2:

bizisorarsanız iyiyiz cok şükür..sıcaklarla bogusuyoruz  :sad1: yarın tatile çıkıyoruz 15 gün yokuz kendinize ii bakın...  :flowers:

selmacım insanlarla ugrasmak kadar zor bişey yoktur,allah kolaylık versin sana canım,ailene söyleme bence yansıtma,hele birde uzakta oldukları için hiç söyleme,oglundan sogutacaklar diyede düşünme bence hiçbirsey annenin yerini dolduramaz :opucuk:
iyi tatiller canım :opucuk: fıstıkı öp yerimize :binkybaby:

:love9: :love7: :love9:

KUZEY

canım iiyiz siz nasılsınız? aynen hepimiz sıcaklarla boğuşuyoruz bol bol eğlenin bakalım pamuk kızım da uslu uslu dursun annesini üzmesin inşallah ;)

ırmak184

tesekkür ederimmm  :opucuk:
inşallah canım ya üzmez beni,annemlerle gidiyorum yardımcı olurlar diye  :laughing7: oyüzden içim rahat..

KUZEY

ohh ne güzel buarada 5. ayınız hayırlı olsun  :flowers:

ırmak184

tesekkür ederim canım  :opucuk:  oglusunu öp benim için iyi akşamlar  :wave:  :wave:

KUZEY

ok sen de prensesi öp hatta ısır totosundan iyi akşamlar :opucuk:

DER!N

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

selmacım üzme canım kendini insanlar bi tuhaf ve malesef bu saatten sonra değiştirmek imkansız  :'(

eşinin işe başlamasına çok sevindim canım eşinde işe başlamışken çağlara bakıcı tut bence kayınvalde göz kulak olur yine ama yanlış yönlendirilmez çocuk  :dontknow:

ırmakçım iyi tatiller canım inş. duru prenses üzmez annişi  :amin:

günaydınlar gülomm  :love9: :love9:

ilknurum nerelerdesin bacım yoksun dünden beri  :director: :director:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

günaydın ezommm  :opucuk: :opucuk:

ya canım verdırmezlerkı bakıcıya

benı sinir etmek için yapıyorlar   :cildir: :cildir:

günaydın ayşecım :opucuk:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

günaydın kızlarrr ....

bız daha 6 aylık olmadık ama her sayfadan gırer cıkarız bızzzzz  :k06:

DER!N

Hoş geldiniz hemşom  ;)

sana serbest her sayfaya gir-çık ;)
baş tacısın  :opucuk:

tweety0555

uzun bır aradan sonra merhaba saka maka ev tasıma yerlesme derken yas cetvelıne bır baktım mert 6,5 aynı bır hafta gecmıs...
ben hala ılk yere gıtmısım oraya yazdıgımı kopyalım...
ya ben sanah kahvaltısı vermeye basladım ogluma sızler nasıl yapıyorsunuz corba olarak ne yedırıyorsunuz onları merak ettım tarıfler yazarmısınız netten baktım hep ssebze corbası vs var...
mert onune ne gelıse yemek ıstıyor dısı yok ama muthıs ekmek elmalı pasta vs yıyor...o yemeden boz yemek yıyemıyoruz ne var ne yok agzıma gıren herseyden ıstıyor...
sabah kahvaltısı olarak yarım cay bardagı rezene yada papatya cayına  yarım kasık labne ,ınce dılım peynır bır cay kasıgı kecıboynuzu pekmezı bır yumurta sarısı(bır gun var bır gun yok) ıkı cıcıbebe ve meyvelı tahıllı mamasından bıraz eklıyorum bır yemek tabagına yakın yıyor  :nazar:ama corba dusunuyorum...
dun yogurt corbası yedı ıcıne ekmek dogradımda ama benım bıldıgım tum corbalar salcalı onuda yasak dıyorlar ne yapacagımı sasırdım
ne olur tarrıf yazın ...
bu arada mert uyandı ben kacar