2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

Alıntı yapılan: Aყşҽ_ - 23 Temmuz , 2010, 17:45:42
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ben ütü odas yapsam oturma odamla yatak odam kalır :ehi: :ehi: :ehi:

Rabbim banada bir ev nasip etse varda bir tanede kendime ait verse :amin: :k06:

hayırlı vakitte hayırlısıyla inş.  :amin:

benim ev halaaa bitecek 2+1 gerçi hiç gidesim yok ütü odam burada kalacak  : :honk:

DER!N

Rabbim hayırlı kapılar açsın,
ele güne muhtaç etmeden yardımcın olsun.  :amin: :amin: :amin:
Kayınpederin şaka yapmıştır öyle kırıcı olmak istememiştir, aradaki samimiyete ver.
Eşin de tez vakitte tekrar başlar işine gücüne yükün azalır hayırlısıyla inşaAllah.

İçim şişti  :(
La havle vela kuvvete illa billahül aliyyül azıym.

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Hamd olsun hamdu senalar olsun.

Biraz daha canın sıkılırsa profesyonel birine de baktırabilirsin oğluşunu.

KUZEY

Selmacım canım bunlar cozutmuş senin malın senin çocuğun onlara ne anlamadım her şeye maydonoz kadın yaaa oğluma adam gibi baksın yoksa bana yolla kanki kardeş kardeş büyürler :icon_thumright:

DİLVİN

Alıntı yapılan: KUZEY - 23 Temmuz , 2010, 20:18:07
Selmacım canım bunlar cozutmuş senin malın senin çocuğun onlara ne anlamadım her şeye maydonoz kadın yaaa oğluma adam gibi baksın yoksa bana yolla kanki kardeş kardeş büyürler :icon_thumright:

sağolll balımmmmm  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

KUZEY

) SaMiRa (

selmacım takma dcem ama çocuğu soğutmak olmaz sen annesin öyle şeymi olur ne kadar ayıp günah eşin ne diyor bu işe canım

мiŁenα.

cidden okurken benimde içim şişti...seni düşünemiyorum selmacım :sad1:

Bu ne anlamıyorm vallahi...

Almışsın heves edip neden kullandırmıyor ona ne oluyor canım :dontknow:

Vallahi okurken sinirlerndim ha :caca: :caca:

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

yok canım inş.öyle biey olmaz sen gidince çağlar sana gelmiyormu ? hem bu kadın deli mi sanki kendi yaptı çocuğu sinir olsum bende şimdi bakk :caca:

мiŁenα.

Bencede hiç bir güç yetmez anneden soğutmaya onlar bize aşık canım boşver kayınvaliden ne derse desin sıkma canını :hieyt:

buarada ben sizi güldirim haberlerde izledim acayip güldüm ..

Bitane azgın at citleri kırıp at çifliğine giriyor 5 at bir eşşeğe tecavüz edyor :ehi: :ehi: :ehi:

3 kısrak hamile kalıyor  :ehi:

Eşşek ise depresyona giriyor :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Ve ata tarla sürme cezası veriliyor :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hey yarabbim habere gel :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

selmaım bencede anlatma..

sonuçta yerın öbür gün sen iyi olursun aileler kötü olur ..

biz senin arkadaşlarınız tabiki mutluluğunda üzüntünüce anlatcaksın bizde dinlicez :opucuk:

DER!N

Alıntı yapılan: Aყşҽ_ - 23 Temmuz , 2010, 21:37:32
selmaım bencede anlatma..

sonuçta yerın öbür gün sen iyi olursun aileler kötü olur ..

biz senin arkadaşlarınız tabiki mutluluğunda üzüntünüce anlatcaksın bizde dinlicez :opucuk:

:icon_thumright:

Dinleriz, elimizden bir şey gelirse yaparız dilimiz döndüğünce dua ederiz.
Gerekirse kayınvalideni foruma üye yapar  :violent1: :violent1:
Sen gerilme, üzülme geçer bunlar Allahın izniyle,
Rabbim yavrunu sana, sizleri de ona bağışlasın.  :amin:
Her sıkıntının ardı ferahlıktır inan buna.

KUZEY

Selmacım tabiki bize anlatıcaksın şekerim sakın ailene anlatma onlar da endişeye kapılmasın gurbette oldukları için daha çok üzülürler ok. bebeeeem  :-*

ırmak184

selam hanımlar nasılsınız  :hello2:  :hello2:

bizisorarsanız iyiyiz cok şükür..sıcaklarla bogusuyoruz  :sad1: yarın tatile çıkıyoruz 15 gün yokuz kendinize ii bakın...  :flowers:

selmacım insanlarla ugrasmak kadar zor bişey yoktur,allah kolaylık versin sana canım,ailene söyleme bence yansıtma,hele birde uzakta oldukları için hiç söyleme,oglundan sogutacaklar diyede düşünme bence hiçbirsey annenin yerini dolduramaz :opucuk: