2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

gelin siz bana pastalar börekler havada uçuşuyor :k06:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

Alıntı yapılan: Aყşҽ_ - 23 Temmuz , 2010, 15:56:26
gelin siz bana pastalar börekler havada uçuşuyor :k06:

AZ YE CANIMM KILOOO ALINNN SONAAA ;D
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

) SaMiRa (

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

KUZEY

мiŁenα.

мiŁenα.

misafirim gitti ..

Ne güzel muhabbet gırgır gidyordu..

Eşini aradı;adam kaza yapmış  :-\

Allaha şükür birşey yok eşinde arabanın kaskosu varmış..

İşte canı sıkıldı gitti evine ..tab benimde canım sıkıldı..

Millet manyak  gibi araba sürüyor.. :violent1:

arkadan çarpmışlar buarada :-\ :-\ :-\ :-\

DİLVİN

allah beterınden korusun ayşecım

ay bızım burda bı otobüsler var

adamlar hergün kaza yapıyorlar

delı gib otobüs kullanıyorlar aynı

мiŁenα.

toplu taşımadakilere sinir oluyorum :cildir:

birgün kendi babamla dolmuşa bindik genç bir dalikanlı sürüyor dolmuşu ..

alinde sigara bir kol dışarda müzik açmışşş sollaya sollaya gidiyor babam bir bağırdı...

Ağzına ne geldiyse söledi :cussing: kaç kişinin canını taşıyorsun bu kadar mı kolay dedi :cussing:

Verdi veriştirdi..tabi babam başı çekti sonrası da  millet sölenmeye başladı :caca:

Şimdiki yani bizim burdakiler öle en azından hep genç kuşak..

Mal gibi araba srüyorlar :caca: :caca: :caca:

< ESLAL >

ayşecim saol canım benim cadıdan bölük pörçük okuyabiliyorum sabah görmedim canım  :opucuk: amin inş. geçicek tatlım  :amin:

uyy eymen paşamında gözü açılmış artık  :k06: rahat günler sona erdii ayşemmm  :-\

sahracım o ıııı ıııııııııı lar hepsinde var canım ne anlama geliiii henüz çözmüş değilim ama bundan sonra sık sıkkk ııııı ııııııııııııııııııı dinliyceksin sanada geçmiş olsun  :k06: :k06: ve hayırlı olsun 5. ayınız  :flowers: :flowers:

oyyyy selmacım hakket yaaa gözlerimizin önünde nasılda hızla büyüyor yavrularımız  :y25:

ben hilal yeni doğduğunda hiç büyüme bebeğim die severdim abla oldu bile dün gibi  :'(

мiŁenα.

Eyme bugün öle yapmadı..yavrum ne yapsın çok kişi görmüyor onun için bana düşkün beni arıyor..

uyudu bugün güzel yıkadım eymeni 1/5  saattir uyuyor.. :nazar:

heralde sıcakta bunaltıyor eymen çok terliyor yastık su gibi..

yatmakta bunaltır yavrumu benim kucagımdada acayip terliyor eşimde okadar terlemiyor :dontknow:

DER!N

:)

Aynen Ezom  :k06:
Bugün azıcık süpürdüm sildim,
yarın kadın gelecek ama ancak ütüyü bitirir o oda zaten Allahlık herşeyi atmışım,
ütü odası süper kolaylık  :k06: tavsiye ederim.  :k06:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: egginin ınneeesi :) - 23 Temmuz , 2010, 17:34:45

yarın kadın gelecek ama ancak ütüyü bitirir o oda zaten Allahlık herşeyi atmışım,

:k06: :k06: alemsin gülom ben kutu gibi eve kendim zor sığışıyorum ütü odasını nerden bulim  :ehi: :ehi:

ama kesinlikle haklısın bi önceki evde vardı ohh ne topluyduk herşey o odaya ve misafir banyosuna  :k06:  :k06:

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ben ütü odas yapsam oturma odamla yatak odam kalır :ehi: :ehi: :ehi:

Rabbim banada bir ev nasip etse varda bir tanede kendime ait verse :amin: :k06:

DER!N

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 23 Temmuz , 2010, 17:44:02
Alıntı yapılan: egginin ınneeesi :) - 23 Temmuz , 2010, 17:34:45

:k06: :k06: alemsin gülom ben kutu gibi eve kendim zor sığışıyorum ütü odasını nerden bulim  :ehi: :ehi:

ama kesinlikle haklısın bi önceki evde vardı ohh ne topluyduk herşey o odaya ve misafir banyosuna  :k06:  :k06:

bizim misafirlik banyomuz yok gelen temiz gelsin  :k06: tuvalet var o olur mu  :k06: