2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

< ESLAL >

hoşbulduk tatlım  :opucuk: :love9:

çok gerginim buara kızlar sabrımın son hadlerindeyim sanki adetimde gecikti yine hala düzene girmedi off  :cildir: :cildir:

gülom 2 gün önce bende denedim senin yöntemi koca gün ayağıma almadım hilali mızırdayınca attım hamağa ağladı ağladı içi geçiyor silkinip kendini uyandırıyor nasıl çocuk anlamadım sabah 6.30 dan akşam 8 e kadar uyumadı hiççç gözlerinin altı karardı üstü kızardı kafasını biyerlere dayıyor ve yinede ayağıma gelmeden uyumadı  :cildir: :cildir:
ayağıma aldığım gibi sızdı böyle inat görmedim ve artık yorgunum uyuduğu 10 dkda da ev işine koşuşturuyorum yinede bi işin ucu yok  :BangHead:

benmi beceriksizim die düşünmeye başladım artık  :y25:

DER!N

Kıyamam Rabbim kolaylasın inş.

Ben o yöntemi gece uykusu için yapıyorum hayatım, zıvanadan çıkmıştı artık çünkü 3 saat yapmadığımız kalmadığı halde uyumuyordu. Böyle iyi oldu.
Güzdüz belli saatleri var zaten uykusu gelince uyuyor şuan balkondayız, hanımın arabası da balkonda devasa olduğu için ancak buraya koyabiliyoruz uyuyor içinde ben de kahve içiyorum.
Bazen az bazen çok ama aynı saatte uyuyor gündüzleri.

İnşaAllah Nisam da düzelir.  :amin:

DİLVİN

EZGİCIM MİLUPANIN PAPATYA ÇAYI VAR
ONU DENEDINMI
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

Alıntı yapılan: egginin ınneeesi :) - 21 Temmuz , 2010, 10:55:01
Kıyamam Rabbim kolaylasın inş.

Ben o yöntemi gece uykusu için yapıyorum hayatım, zıvanadan çıkmıştı artık çünkü 3 saat yapmadığımız kalmadığı halde uyumuyordu. Böyle iyi oldu.
Güzdüz belli saatleri var zaten uykusu gelince uyuyor şuan balkondayız, hanımın arabası da balkonda devasa olduğu için ancak buraya koyabiliyoruz uyuyor içinde ben de kahve içiyorum.
Bazen az bazen çok ama aynı saatte uyuyor gündüzleri.

İnşaAllah Nisam da düzelir.  :amin:

aminn canım inş.  :amin: :amin:

valla canım gece gündüz farketiyor bu cadıya kendini sıvazlatıyor  :cildir: kendiliğinden uyuduğu hiççç olmadı bu hanımın doğduğundan beri ilk 15 gün ayakta sallatmadım memede uyuyordu yerine koyunca uyanıyordu sonra ayağa başladık budefa ayaktan indiği gibi uyanmaya başladı  :cildir: :cildir: :cildir:

dediğim gibi çocuk kendini sıvazlatıyor hep pışpışlarsan oooo hiç açamaz gözünü ee ama artık ağırlaştıda bacaklarım kopuyor  :honk:

azönce uyuttum hamağa koydum gözleri kapalı kafasını kaldırıyor yaa yatmıycakmış orda  :ehi: :crybaby2:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ((selma)) - 21 Temmuz , 2010, 10:58:29
EZGİCIM MİLUPANIN PAPATYA ÇAYI VAR
ONU DENEDINMI

canım papatya,rezene,ANASON hepsi denendi ama yok hiçbiri etkilemedi nisanın sorunu uyuyamamak değil zaten uykusu geliyor ama hep sallıcan ninni söylicen yada hafif bi müzik açacan pış pışlıcan yani hem uyurken hem uyanıkken hanımı  :caca: :caca: :cussing: :violent1: :BangHead: :cildir:

DER!N

Ne yapıp edin ayaklanmadan kendi kendine uyumasını sağlamaya çalışın derim ne hamak ne beşik kar etmeyecek sonra ayaktanda kaçıyorlar bir süre sonra zaten.  :(

Anason bile verdim 10dk. bile uyutmadı cadımı biliyorsun.

Eski fosil doktorum her bebek uykuyu sevmez normal dedi çıktı işin içinden uykuyu sevmez amenna ama uyumayınca yemiyorda pigme diyordum.

< ESLAL >

aynen tatlım uykusunu alamayınca iştahıda olmuyor o hiçç uyumadığı gün hiçbirşeyde yemedi ne versem öğürdü  :honk:

off sopalıklar yaaa daha sabahtan okuyo canıma akşam olduğunda kendimi tükenmiş hissediyorum  :sad1:

DİLVİN

ALLAH KOLAYLILAR VERSIN CANIM YA

ZORDUR HERALDE  :'( :'( :'( :'(
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

SELAM hanımlar!!!
aşılarımızı olduk....
yine herzamanki gibi sağlık ocağını birbirine kattıkkk  :y25: :y25:
ama benim uslu kızım sağlık ocağının kapısından çıkar çıkmaz sustuuu  :basardim:
aşılar henüz yan etki yapmadı şükürler olsun... ateş falan yokk...
kilo alımımız ii maşallah boyumuzda uzamışş...  :nazar: :nazar:
ek gıdalara başla yavaş yavaş dedi... meyve suları ve kahvaltı verebilirsin dedi...
yoğurdu inek sütüyle günlük yap dedi. formül mamayla yaparsan daha sonra sevmez yoğurdu genel olarak böyle oluyo dedi.. dr a sorcam millet basbas bağırıyo inek sütü vermeyin diye...
6 ay rahatız inşallah yaşına girince aşı olacak...

мiŁenα.

Maşallah cemreye :nazar: :nazar: :nazar:

İnek sütü alerji yapabiliyor ben 1 yaşına kadar biliyordum ama hemşire 2 yaşına kadar vermeyin dedi.

eğer güç durumda süt alamicak durumdaysa hani o daha kolay teminn edilebilirse suyla karıştırılıp verdirtiyoruz dedi :dontknow:

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

maşallah cemreyee  :nazar: inş geceyide sorunsuz atlatırsınızz sen yinede ağrısı olmasın diye bir çay kaşığı calpol ver.

bizde sadece biraz huzursuzluk oldu o gün ateşi çıkmadı inş sizinde çıkmaz.

DİLVİN

geçmiş olsun canım

kılosu boyu kaç peki

bizde yarın gideceğiz aşıya

мiŁenα.

bizimde pazartesi günü var ..

2 dene olcakmışşş...inş sorunsuz atlatırız şimdiye kadar ki hiçbir aşısı ateş yapmadı :nazar:

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

GÜLFER DUALAR İÇİN SAĞOL ALLAH KABUL ETİN İNŞ.
EZGİCİM NE OLACAK SENİN BU DURUM ALLAH KOLAYLIK VERSİN CÜMLEMİZE İNŞ.
BENDE 2 GÜNDĞR FUDYAL I SALLIYORUM AYAĞIMDA ÖYLE UYUYOR BAKALIM NEREYE KADAR ASLINDA PEK SALLADIĞIMDA SAYILMAZ YA HAFİF HAFİF KIPIRTI OLUYOR İŞTE...SABAH UYKUSUNU UYUMADI ÖĞLEN ZOR UYUTTUM EŞŞEK YÜZÜME BAKIP GÜLÜYO AMA UYKUSUZLUKTAN GÖZLERİNİ OVUŞTURUYOR :D
GÜL GEÇMİŞ OLSUN CANIM SİZEDE SORUN OLMAZ İNŞ. BİZ EK GIDALARA BAŞLADIK DOKTORUMUZA SORMUŞTUM YOĞURDU NEYLE MAYALAYIM DİYE SÜTLE DEDİ GAYET RAHAT EE YASAK DİYE BİLİYORUM DEDİM MAYALANINCA Bİ PROBLEM OLMAZ DEDİ GÜNLÜK TAZE OLARK MAYALANACAK..MAMAYLA YAPTIM HİÇ GÜZEL OLMADI BERBATTI :-\

OĞLUM MAMA YEMİYOR ARTIK PEK FAZLA ANLAMADIM GİTTİ YAPIYORUM 10 CC ANCA İÇİYOR GERİ KALANINI DÖKÜYORUM  :-\