2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Allah yardımcın olsun ezommm..Keşek yakının olsaydı yanında ne iyi olurdu :opucuk:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

aminn ayşemm aminnnnnn keşke yaa offf ne arıyosak bi başımıza elin memleketinde sinir oluyorum iice yaaaaaaa  :icon_scratch:

< ESLAL >

KUZEY

ahh ezgicim ahh sorma doğdu doğalı Kuzey de aynı 40ı çıksın düzelir dediler yok 3 ayı doldursun düzelir dediler yok uykuya alerjisi war bunların uyumasın dedğin gibi 5 gün uyumasın ama ıhh ehhh bir de sinirlenip bağırıo ne biçim ağlıo mız mızzzzzzzzz :cildir:

DİLVİN

GURBETLIK ÇOK ZOR  CANIM YAA
AMA NAPACAN İŞTE
BENDE TEK BAŞIMAYIM BURDA
TAMAM EŞİMIN SÜLALESİ BURDA AMA
YINEDE YALNIZIM İŞTEE

ALLAMA BİN ŞÜKÜR ÇAĞLAR ÖLE DEĞİL YA :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
YOKSA BAKMAZLARDI KAYNANAMLAR

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

Ama ekmeğin nerdeyse orda kalıcan mecbur

Bu devirde geçim zor işi olan kaybetmek istemiyor...

Rabbim kolaylık versin :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

kuzeye laf yok kız annesı yerım ben onu hıc edepsız bırıne benzemıyor ama gercı öyle duranlardan korkcan  :k06: :k06: benım ecis gıbı  :k06:
kuzeyın yenı resımlerı yok mu özledım pasayı cok tatlı masallah
benım yerıme kocaman öp cnm

KUZEY

ayy canım 2-3 gün aynı yerde dursan görürsün Kuzeyle NASIL OLUO  :k06:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: KUZEY - 20 Temmuz , 2010, 17:07:20
ahh ezgicim ahh sorma doğdu doğalı Kuzey de aynı 40ı çıksın düzelir dediler yok 3 ayı doldursun düzelir dediler yok uykuya alerjisi war bunların uyumasın dedğin gibi 5 gün uyumasın ama ıhh ehhh bir de sinirlenip bağırıo ne biçim ağlıo mız mızzzzzzzzz :cildir:

aynen canmm bağırırken kıpkırmızı oluyo ilgilenmiyorum oyuncakları önüne döküyorum yorulsunda uyusun die dikkat çekmek için öksürüyor,öğürüyor  :cildir: :cildir: :cildir:

elimi hiç bi işe süremedim evi pok götürüyo valla sırtım bacaklarım kopuyo ağrıdan gece uyucakta bende iş yapıcam hal kalırsa  :y25:

Alıntı yapılan: ((selma)) - 20 Temmuz , 2010, 17:08:43
AMA NAPACAN İŞTE
YINEDE YALNIZIM İŞTEE

evtt canım hemdeee çokkkkkkk zor ben eşimin ailesinin burda olmasınada razıyım

şükret selmam Allahtan çağlar böyle değil ama bebekliği sakin olanlar sonra fena olurmş amann gözüm dikkat et paşaya oda kudurmasın sonradan  :) [/color]

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: KUZEY - 20 Temmuz , 2010, 17:20:20
ayy canım 2-3 gün aynı yerde dursan görürsün Kuzeyle NASIL OLUO  :k06:

:k06: :k06: adresı ver gelım sen ecrine bak ben bakarım pasama  :opucuk:

< ESLAL >

yaa öyle ayşem ama bazen hiçbirşeyi gözüm görmüyor inan  :'(

Allahım biraz usluluk ver benim kzımada  :amin: :amin: :amin:

GÜLOMMMM NERELERDESİN  :director: :director: :director: :director:

KUZEY

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 20 Temmuz , 2010, 17:22:39
Alıntı yapılan: KUZEY - 20 Temmuz , 2010, 17:07:20

aynen canmm bağırırken kıpkırmızı oluyo ilgilenmiyorum oyuncakları önüne döküyorum yorulsunda uyusun die dikkat çekmek için öksürüyor,öğürüyor  :cildir: :cildir: :cildir:

elimi hiç bi işe süremedim evi pok götürüyo valla sırtım bacaklarım kopuyo ağrıdan gece uyucakta bende iş yapıcam hal kalırsa  :y25:[/b
AYNEN CANIM EW BERBAT HALDE YEMEK YAPAMIORUM HİÇ BİR ŞEY İNANAIRMISIN BAZEN AKŞAM OLUO TUVALETE ANCA GİREBİLİORUM FOŞ FOŞ CİŞ DOLUO  :tongue3:

Alıntı yapılan: ((selma)) - 20 Temmuz , 2010, 17:08:43
AMA NAPACAN İŞTE
YINEDE YALNIZIM İŞTEE

evtt canım hemdeee çokkkkkkk zor ben eşimin ailesinin burda olmasınada razıyım

şükret selmam Allahtan çağlar böyle değil ama bebekliği sakin olanlar sonra fena olurmş amann gözüm dikkat et paşaya oda kudurmasın sonradan  :) [/color]

мiŁenα.

AMİNNN İNŞŞŞ.... :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Gülomm yok nerde acep sabah girmiş faceye ama  :dontknow:

AککORTįє

20 Temmuz , 2010, 18:41:50 #479 Son düzenlenme: 20 Temmuz , 2010, 18:43:23 __iLkNu®__
bi yandan gülüyom yazdıklarınıza bi aynadan da ulan hepimizin derdi aynıymış diyorum vallaa  :ehi:

demekki normal bi süreç bu herkes de böyleyse  :-\

bizimki yine mızıl mızıl dedim havada az serin ken dışarı çıkalım gittim markete geldim önüne bişi koydum ağzına sokuyor nasıl

bende erik verdim kıremızı kocaman tatlı erik nasıl sokuyo ağzına, çıkardım oğlum dur kabuğunu çıkarim

anam bir çığlık attı nasıl hemen geri soktum ağzına , sonrada uyuttum işte salıncakta artık asla bacağımda uyumuyor kasıyor ya kendini

orda hoşuna gidiyor.

ezom en çok da sana üzülüyorum orda kimsede yok ve ismailin doğduğundan beri böle olabileceğini düşünemiyorum.

Allah seninde hepimizinde yardımcısı olsun. bide saçma sapan insanlarla evli olsaydık görürdünüz ozaman Allah korusun

nie yemek yok nie ev temiz değil

eşim aradı az önce ; dedim kocacimm oğlun böle böle yaptı  :k06: bak geliim napıcam ben ona diyor

dedim kocaciim yemek yapamadım  

tamam dedi ben gelim yeriz bişeyler

Allah eşimden eşlerinizden  razı olsun.

hem çocuk hem koca korkunç olurdu yani

ki bu örnekten o kadar çok var kii dövüle dövüle itile kakıla