2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

sen en güzel yerdesin tatile gştmenede gerek yok..

ne güzel valla :k06:

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: egginin ınneeesi :) - 19 Temmuz , 2010, 15:23:37
Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 19 Temmuz , 2010, 11:02:45
Alıntı yapılan: egginin ınneeesi :) - 18 Temmuz , 2010, 23:58:06
Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 18 Temmuz , 2010, 16:44:51
gülferr ecrin ne zamandan beri kalkmaya çalışıyor ve nasıl kalkmaya çalışıyordu bi anlatsan söylesen bana hem nasıl zaptediyordun?ne zaman oturtmaya başladın?

Ecrin, söylediklerine göre doğduğu zaman yani hemşireler bir odaya koyuyorlarya orada başlamış kendini kaldırmaya :)

2 aylık falandı önlük takıyordum önlüğünden tutup bedenini yukarı çekiyordu.
3,5-4 aylıkken desteksiz oturdu aynı dönemde emekleme çabaları başladı.
Yine aynı dönem arabasında ayakta dururken buldum elleriyle sımsıkı tutunmuş öylece bakıyordu.
Kısa bir süre sonra emniyet kemeri de kâr etmemeye başladı.
Zaptedebilmiş değilim yani.  ::)
Emekliyor diye sevindim çok kısa sürdü tutunup kalkıyor korkmuyor bırakıyor kendini ya da tam destek alamayacağı şeyleri tutup yürümeye çalışıyor.
Park yatakta yatıyor Ecrin, sıralamadan önce ona bırakıyordum uyuyordu şimdi mümkün değil dört dönüyor kenarında.

maşallah ecrin e gülfer :nazar: :nazar: biz o kadar değiliz de hiç durmuyor nerdeysse uçacak gibi  :-\

Sağol canım.  :opucuk:
Aman diyeyim yalnız bırakmayın öyle uçuş pozisyonundayken çakıldı Ecrin tepe üstü, emeklediğini bilmiyorduk ya da o gün öğrenmiş arkamı dönmemle küüüt diye bir ses  :y25: alnının kenarı 1 hafta mor durdu. İlk düşüştü çok korkmuştum şimdi alıştım gerçi  :k06:
Uçuştan sonra gövde yerde gitmeye başlayacak ondan sonra daha da durmak yok zaten.  ::)

bende ondan korkuyorum ya ama rabbim koruyor melek onlar :binkybaby:  yere koyuyorum minderşn üzerine biraz duruyor sonra kalkmaya çalışıyor bakalım ne zaman ayaklanacak acayip hırs ypıyor mama verirken bile rahat durmuyor emzirirkende boş bi anına gelince kafa havada  :D
allah bizlere güç versin  :amin:
ecrine de maşallah çok hızlı uzuyor gerçekten  :nazar: :nazar:

mervemm

Alıntı yapılan: αყşҽ_ - 20 Temmuz , 2010, 11:33:56
sen en güzel yerdesin tatile gştmenede gerek yok..

ne güzel valla :k06:

evet canım güzel buralar :)

O biiiirrrrrr aşk bebeğii :)

< ESLAL >

20 Temmuz , 2010, 12:53:30 #438 Son düzenlenme: 20 Temmuz , 2010, 14:10:20 < ESLAL >
Alıntı yapılan: ★★gül♥cemre★★ - 20 Temmuz , 2010, 10:22:41
maşallah eymen çağanan  :nazar: :nazar: ne çabuk büyüyolar dimi...
bizde yarın 6. ayımızı doldurup 7. ayımızagircezz....
yarın aşı olcazzzz  :y25: :y25: :y25:
korku sardı... ablamı aradım gel diye yalnız zor oluyooo...

ilknurcum senin nasıldı aşı geçen gün olucaktınız galiba... ateş falan yaptımı. kaç tane 2 tane yapılıo dimi.
rota virüsü aşısı yaptırdınız mı siz.

aaa gülcüm ben cemreyi 5 doldurdu die biliyordum ticker yanlış sanırım bizden büyüksünüz ozaman

ama 7. ayda aşı yok tatlım aşınızmı gecikti  :dontknow:

) SaMiRa (

maşallah eymen çağana ayşe
bizde ayaklarımızı ağzımıza sokuyoruz artık  :muzz: :muzz: ama karnından tam ememiyor ayağını tutuyor tam ağzına götürcekken elşnden kayıyor ayak diye elini ağzına sokup emmeye başlıyor :k06: :k06: herbişeyi hemen ağzımıza alıyoruz elimize ne gelrse artık hemde bi hırsla :D

мiŁenα.

aynen sahra ya herşey ağza :sad1:

ne görürse ağzına alıyor ve elinden alınca çığlık çığlığa çok inat olcak yaa :sad1:

mesela oyuncak onatıyorum oyuncagı tutup ağzına sokmaya çalışıyor alıncada çığlıklar havada :-\

eşşek yalandan ağlıyor dudak büküyor öksürüyor ne bilim şekilden şekile giriyor :k06: :k06: :k06:

DİLVİN

BEN ELINE HAVUÇ VERIYORUM

ONU AĞZINA GÖTÜRÜYOR

YOKSA ELLER AYAKLAR HEP AĞIZDA  :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

KUZEY

ben de ekmek elma sert olan ne warsa weriorum yiyecek kemirio damağıyla bayaa yio :k06:

мiŁenα.

ben veremem ya kırlırsa o havuçç :-ooo

anam daha küççük şimdilik bulduklarıyla idare etsin :ehi: :ehi: :ehi:

< ESLAL >

önceden bnde veriyorumdum ama şimdi büyük koparıyor dişler kocaman  :laughing7: geveliyo geveliyo yutmaya kalkınca öğürüyor hatta kusuyor  :-\

KUZEY

canım bizimkinin dişi olmadığı halde damağıyla parçalıo ağzında koca parça buluorum bazen  :tongue3:

мiŁenα.

kız vermeyin bir anlık boşluğunuza gelir boğulurlar allah korusun :amin: :y25:

DİLVİN

AYŞECİM DİŞİ OLMADIĞI İÇİN KOPARAMIYOR

O YÜZDEN VERİOM
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

20 Temmuz , 2010, 15:12:26 #448 Son düzenlenme: 20 Temmuz , 2010, 15:14:41 __iLkNu®__
Allah ım yarabbim çıldırıcam ya uykusu var gözünü ovuşturuyor ağlıyor sallıyorum yine ağlıyor.

artık gece yatana kadar her uyku saati geldiğinde böyle yapıyor ya.

bacağıma koyuyorum kasıyor kendini ağlıyor

gözü kapanıyor uykudan hala ağlıyor

:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

мiŁenα.

Allah Allah istanbul bugun yağışlı sıcak değil diyorlardı.

sıcaktan değil demekki neden huysuzlaşıyorki bu kadar ..

acep isoda mı diş flan çıkarcak :-\