2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

AککORTįє

19 Temmuz , 2010, 19:11:27 #405 Son düzenlenme: 19 Temmuz , 2010, 20:19:29 __iLkNu®__
herkese selam kızlar  :hello:

maşallah herkesin keyfi yerinde çok şükür  :nazar:

benim oğlum 3 aylıkken anne diyodu hatta  bir keresinde okadar belirgin dediki ağlarken eşimle birbirimize baktık  ;D :love9:

benim oğluma ismini ben koydum. bu konuda asla kimseye söz hakkı vermem, ki ne eşimin ailesi nede benim ailem asla karışmaz.

İsmail benim vefat eden babamın adı. bi isim daha koydum ki iki seçeneği olsun isterse öbürünü de kullansın diye.

ve hatta kayınpederim ben hamileyken eşime bebeğin bi adıda ismail olsun demiş ve kendisi de ismail diye sever

kayınpederim de kayınvalidemde yani kısaca yakınçevrem hem ismail diyoruz hem de poyraz

oğlum iki isminede aşina olsun  :binkybaby: :love7:

DER!N

Alıntı yapılan: ★★gül♥cemre★★ - 19 Temmuz , 2010, 16:18:15
gülfer geçen dr a gittim. zinco damlayı cemreyede verdi. ama gaz problemi için dedi. ek gıdaya geçince bağırsaklarında falan sorun olur kullan geçer dedi. daha ek gıdaya geçmedik dolayısıyla kullanmadım daha. sana ne için verdi iştah açması için mi....çarşamba dr a gidicez. aşı var bide.
dr a sorayım tekrar....

Canım Zinco isimli gaz damlası da var iştah açıcı vitamin takviyesi olan şurupta,
gaz sancımız olduğu zamanlarda Zinco damla kullanmıştım.

Şimdi verdiği Zinco şurup ;)

DER!N

Alıntı yapılan: beyzaberrin - 19 Temmuz , 2010, 17:28:07
selam arkadaşlar.
biz tatilden döndük. Tatilimiz çook kötü geçti Kızım hastalandı.Ateşi 40 dereceye kadar yükseldi. Deli olacaktım. Doktor bronşit dedi. Diş sıkıntısıda vardı. Antibiotik iğne verdi. 3 günde ateşi düştü. Hala kendine gelmiş değil.
   Gülfercim ecişe maşallah. Doğanda muayene ücreti ne kadar? Randevulumu çalışıyorlar. Doktorun adı soyadı? Bi de ben gideyim.
.

Geçmiş olsun canım, çok şükür atlatmış güzel kızım benim.

Doğan Hastanesi canımcım, bizim burdaki tıp merkezi olan değil. ;)
Randevulu çalışıyorlarmış ama biz tavsiye üzerine gittik. Hakka girmiş olduk yani  ::)
İlk muayenemizden ücret almadı İsmet Hanım,
İsmet Birgül ;)

nesrin_beyza&berrin

мiŁenα.

Merhaba kızlar ...

Çok sıcak hava evde duramadık amisos tepesine çıktık kral mezarlığına götürdüm oğluşumu :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

gezdik bol bol eşşek oğlum çok seviyor dışarıları... :ehi:

bol bolda fotoğraf çekindi :ehi: :ehi: bir kaç tanede turist çekti oğlumun resmini eşim diyorki adama silceksiniz değilmi o resimleri :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

acayp güldüm ya adamda nazar fobisi oluştu :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: __iLkNu®__ - 19 Temmuz , 2010, 19:11:27

benim oğlum 3 aylıkken anne diyodu hatta  bir keresinde okadar belirgin dediki ağlarken eşimle birbirimize baktık  ;D :love9:

benim oğluma ismini ben koydum. bu konuda asla kimseye söz hakkı vermem, ki ne eşimin ailesi nede benim ailem asla karışmaz.

İsmail benim vefat eden babamın adı. bi isim daha koydum ki iki seçeneği olsun isterse öbürünü de kullansın diye.

ve hatta kayınpederim ben hamileyken eşime bebeğin bi adıda ismail olsun demiş ve kendisi de ismail diye sever

kayınpederim de kayınvalidemde yani kısaca yakınçevrem hem ismail diyoruz hem de poyraz

ilknurum hilal de çok küçükten beri ağlarken anne dior kendi kendine sesler çıkarırkende aralarda anne çıkardı ağzından ama onlar bilinçsizdi şu iki haftadır annniiiiiiii hannnniiiiiiiiiiiiii bana bakarak söylüyor ve eliyle gell yapıyor ona cevap verdiğimde seviniyor şımarıyor pek hoş o halleri  :D  :nazar:

мiŁenα.

eymende ağlarken bağırıken ınniii diye ses çıkarıyor ama ezomun dediği gibi bilinçsiz şekilde çıkıyor...

Çok merake diyorum anne demesini ses tonunu :love9:

ilkcemre

cemre de dedi o şekilde ama ben tam anlamıyla aklı başında bi şekilde demeden dedi demem  :tongue3:
taaaaa bebekken  :laughing7: meme derdiiii  :ehi:

< ESLAL >

valla şuara nisa öyle şeyler söylüyo yapıyo ki anne demesi bile beni şaşırtmadı  :k02: :k02: :k02:

AککORTįє

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 19 Temmuz , 2010, 21:07:04
Alıntı yapılan: __iLkNu®__ - 19 Temmuz , 2010, 19:11:27

ilknurum hilal de çok küçükten beri ağlarken anne dior kendi kendine sesler çıkarırkende aralarda anne çıkardı ağzından ama onlar bilinçsizdi şu iki haftadır annniiiiiiii hannnniiiiiiiiiiiiii bana bakarak söylüyor ve eliyle gell yapıyor ona cevap verdiğimde seviniyor şımarıyor pek hoş o halleri  :D  :nazar:

valla ben anlamam dedi işte  :ehi: :ehi: :ehi:

< ESLAL >

AککORTįє

AککORTįє

19 Temmuz , 2010, 23:15:56 #417 Son düzenlenme: 19 Temmuz , 2010, 23:19:59 __iLkNu®__
uyandı yine gittim emzirdim geldim

ağlıyo gözü kapalı ya ter içinde uyuyamıyor yavrum  :y25:

of az serinleseydi hava ya

KUZEY

aynı dertten gidiyoruz İlknurcum şimdi emdi ter içinde ıh ıkk doğuracak gibi birden çığlıkla ağlamalara gece uyuo diyordum gece de uyuyamıo artık :-\

мiŁenα.

Günaydınlarrrrr :hello:

Kızlar biz sıcağa şöle çözüm bulduk...Vantilatör odayı serinlettik sonra kapını önüne koyduk çalıştı bir kç saat gece zaten belli saatten sonra serinliyor etraf eymende pişmiyor gündüz balkondayız zaten ...

Azda olsa serinletiyor eymen 5 dk yatıyor yastık su gibi oluyor..

Babamız bu akşam gidebilir şehir dışına ,kayınvalidemlerde yarın gidiyormuşş..

Tek kalcam yine :sad1:

Neyse bizde eymenle gezeriz ananede kalırıxz :aferin: