2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

Alıntı yapılan: beyzaberrin - 08 Temmuz , 2010, 22:17:16
Kızım sabahtan beri mızmızlanıp durdu. Sanırım diş sıkıntısı. Biraz daha uyumayıp mızmızlanırsa ben kafayı yiyecem.  :BangHead:Keşke yakınımda ablam, annem olsaydı da bunaldığımda verseydim. ama  :dontknow: :crybaby2:
Yakınları olan arkadaşlar çok şanslısınız...
3. bilem düşünüyordum ama vazgeçiyorum artık....

oomaaşşş kızıma kardeş isteriz  :k06:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

Alıntı yapılan: DER!N - 08 Temmuz , 2010, 13:06:56
Yutarsa yutar korkma yanındayken ver eline ezip suyunu çıkarıyorlar zaten, öyle uzun uzadıya da tutmuyorlar.

Yeşil tarafını değil de ben beyazını veriyorum.

Selen mi uslu olacak hiiiç zannetmiyorum  ::) çekmeceleri aparatladık bile ;) boşaltıyoruz büyük bir keyifle  :) çünkü tek tek atıyor yere  :k06: yüzüme bakıyor attııııı diyor  :k06: :k06:

Allah c.c. yardımcımız olsun.  :amin:

aynen gülom Allah yardımcımız olsun işimiz zorrr bizim dolaplarda aparatlandı evde nekadar örtü vs. kaldırıldı  :-\

vee aynen herkes mşlh nekadar usluuu fena olsa bi başına nasıl bakardın diolar bende dışı sizi içi beni yakar diorum inanmıyo kimse  :cildir:

DER!N

Nerdesin kız sen bir görünüyon bir kayboluyorsun, iyi misiniz? Kızım nasıl?

< ESLAL >

09 Temmuz , 2010, 09:42:46 #199 Son düzenlenme: 09 Temmuz , 2010, 09:53:21 < ESLAL >
burdayım cancazım temizlik yapıyorum kaç gündür ondan giremedim doğru düzgün bugün cam silecektim Allah razı olsun yağmur yıkadı  :k06:

biz iyiz çok şükür sadece şu sıralar hilal hanım kusuyor o canımı sıkıyor  :-\ akşam mama yedi uyudu 3 saat sonra uyandı emirdim ve kustu sabah yine mama yediriyordum doydu aslında bir kaşık kaldı onuda vereyim dedim yutmasıyla öğürüp kusması bir oldu  :'( hadee sil baştan yine mama yedir  :cildir:

sizde iyisiniz umarım pamuk kızım nasıl koccaman öptüm onu koka koka  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9:

DER!N

Biz de iyiyiz canım eciş düşe kalka bir hal oldu küt küt toto kafa vuruyor  :( yerden kalkıyor ellerini bırakıyor küüt düşüyor.  :y25: sersem oldu.

Neden kusuyor ki acaba midesi mi üşüdü, şerbet versene birazcık.

Ben pes ettim zorlamıyorum aç aç duruyor acıkınca mama diyor veriyorum, gözleri minicik oldu ovuşturup duruyor uykusu var ısrarla uyumadı sabah uykusunu derdi ne anlamıyorum.  ???

--elif--

< ESLAL >

Alıntı yapılan: DER!N - 09 Temmuz , 2010, 10:11:28
Biz de iyiyiz canım eciş düşe kalka bir hal oldu küt küt toto kafa vuruyor  :( yerden kalkıyor ellerini bırakıyor küüt düşüyor.  :y25: sersem oldu.

Neden kusuyor ki acaba midesi mi üşüdü, şerbet versene birazcık.

Ben pes ettim zorlamıyorum aç aç duruyor acıkınca mama diyor veriyorum, gözleri minicik oldu ovuşturup duruyor uykusu var ısrarla uyumadı sabah uykusunu derdi ne anlamıyorum.  ???

ahh kıyamam kızıma bu dönemde böyle olacak canım ablamın kızıda öyle alnından morluk eksik değil tam yürüyüncede koşma merağı başlıyor  :-\

bilmiyorumki gülom ama öyle her amadan sonra şar şar değil kusmaları üşütse sürekli kusar ben yinede vereyim uyanınca şerbet  :icon_thumright: bebekler yediğinin fazlasını kusarya hilal fazla gelince tüm yediklerini çıkarıyor  :honk:

hilalde öyle be canım midesi açlıktan ötüyor daha kaşığı gördüğü gibi ııı ıııııııı dior bende farklı onun hiç görmediği bişey veriyorum eline onu incelerken anlamadan bir tabak mamayı yiyor  :k06:

ve binlerce şükür bizim uykularımız düzene girdi artık zaten uyuyordu ama hep ayağımdaydı dalmıyordu artık dalıyor  :amin:

DER!N

Maşallah fıstığıma  :nazar:

Eciş o numaraları yutmuyor canım yapmadığım şebeklik kalmadı ağzını kitliyordu kaşığı itiyorum mümkün değil ucu bile girmiyor şimdi hem kitliyor hem yana çeviriyor kafayı döndür döndürebilirsen.  :cildir:

Çocuğun iştahı iyi ama çok çabuk sıkılıyor bir lokma ver gezsin dolansın 2.yi o zaman alıyor.

nesrin_beyza&berrin

benimkide ağzından tükürükler çıkarıyor istemediği zaman. zamane çocukları :)
biz memlekete gidiyozz. güney sahillerine :sunny: kendinize ve bebişlerinizeiyi bakın. görüşmek üzere. :wave:

< ESLAL >

iyi tatiller  :sunny: :sunny: hayırlı yolculuklar sağlıcakla inş.  :amin: :amin:

nesrin_beyza&berrin

DER!N

Hayırlı yolculuklar iyi tatiller canım, selametle gidin inş.  :amin:  :opucuk: :opucuk:

ayşenurum

hayırlı günler hanımlar  bebişleriniz ve siz iyisinizdir  inş    benim  kızım 7  aylık   bana  farklı çorba tarifleri verebilirmisiniz

--elif--

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,13123.0.html
buraya bak istersen bi konu açmıştım bi kaç tarif var  :icon_thumright:
bu arada hoşgeldin hayırlı günler cnm