2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

Amin canım Rabbim cümlemize kolaylık versin. :amin:

Ecişinkiler de düzenli bir süredir belli saatte yatıp gece bir kez ya kalkar ya kalkmazdı ama oluyor işte ayda bir kere 3er günlük periyotlarla huy edindi herhalde  ::)

ilkcemre

cemremin dişi göründü. artık iyice belirginleşti....
bugün kendi başına desteksiz oturabildi 3 dk kadar...
büyüyo mu ne :D gözümün önünde oluyo ve ben her seferinde hayretler içinde kalıorummm  :tongue3: :tongue3:

nesrin_beyza&berrin

Hayırlı olsun cemrenin dişi. Doğum tarihi neydi cemrenin. Benim kızıda oturtuyorum. Bir eli yerden destek alıyor düşmemek için  :k06: Belli bir dakka sonra hoooooooop ya yana ya arkaya patttt :ehi:

< ESLAL >

hoş gelmiş sefalar getirmiş cemremin incisi  :flowers:

mşlh kızıma  :nazar: hilal de oturuyor bi elini yere dayayarak ama düşmüyor uzunca bi süre oturuyor öyle  :nazar:

çok yaramaz ama benim kız yaa hiç eli ayağı durmuyor herşeye dokunmak istiyor yürüteçe koyuyorum resmen koşturuyor evin içinde odadan odaya mutfağa girdimi hele güller açıyor yüzünde ne kadar çekmece varsa açıyor kurcalıyor eline geçerse iyice inceleyip pat atıyor  :honk: ayaklandığını düşünemiyorum ben bu kızın  :-ooo :-ooo

AککORTįє

ezom geçmiş olsun nisama inş bu akşamı da sorunsuz atlatırsınız, inş ateş yapma kuzuma   :amin:

bizimde 17 sinde  :-[

gül hayırlı olsun canım bakalım bizimki ne zaman çıkacak

bana çok yakın bir zaman gibi geliyor çünkü hiddetle ne bulursa ağzına sokaya çalışıyor  :k06:

DER!N

Günaydın Hanımlar  :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9:

Kızımın 3günlük uyku ve yeme içme kabusu sona erdi bu ayki en azından, 8de yattık 6da kalktık arada bir kere emiştik o kadar.  :)  :muzz:

Oy oy çok meraklı bir halde bekliyorum ben de dişleri hala yok.

Hayırlı olsun Gül, kolayca çıkarır hepsini inş.  :amin:

ilkcemre

saolun kızlar inişallah hepimizinki hepsini sorunsuzca çıkarır. bizde yan etki sadece ishal oldu. allaha şükür ateş pek yapmadı. bide halsizlik var ama dr olur demişti normalmiş...
ayın 7sinde düğünümüz var giresunda ama gitmekten vazgeçtim. eşimi göndericem sadece. diş çıkarırken vücut çok dirençsiz oluyomuş ve hemen hastalanılabiliyomuş. şimdi orda herkes ilk kez görücek kucaktan kucağa falan derken bi yerden bi mikrop kapar die korktum. gitmemeye karar verdim. bu aya kadar hastalıksız geldik :nazar: :nazar: yazın ortasında hasta olsun istemem yavru ceylanımmm...
bu hafta sonu yine evde duramıcaz gibi sabahtan gireyim de bakayım ne var ne yok diye dedimdi... ama cemre rahat bırakmıyo. yatak keyfi yapıoruz şuan çekiştiriyo pijamamı...ekran delisi... tv pc farketmez ekran olsun yeter :k06:

ilkcemre

03 Temmuz , 2010, 09:08:39 #67 Son düzenlenme: 03 Temmuz , 2010, 09:10:11 ★★gül♥cemre★★
Alıntı yapılan: beyzaberrin - 02 Temmuz , 2010, 21:19:50
Hayırlı olsun cemrenin dişi. Doğum tarihi neydi cemrenin. Benim kızıda oturtuyorum. Bir eli yerden destek alıyor düşmemek için  :k06: Belli bir dakka sonra hoooooooop ya yana ya arkaya patttt :ehi:
21 ocak 2010 10:45 karlı bir ankara sabahında dünyaya geldi :D bereketli benim kızım teyzesiii

DER!N

Kızlar kahvaltı menülerinizi öğrenebilir miyim?

Eciş değişik tadları seviyor ama tatlı olmayacak var mı değişik bir şeyler.

< ESLAL >

yaa evt kızlar günlük menünüz nasıl hangi öğünde ne veriyorsunuz bizim şöyle;

sabah uyandığında kahvaltı veriyorum,(1 kaşık reçel yada pekmez,1 kaşık peynir,3-4 cicibebe,4 ölçek devam maması,birazda tahıllı kahvaltı saati kaşık maması)
11 gibi meyve püresi
öğlen sebze çorbası
akşam üstü muhallebi
gece tahıllı gece kaşık maması
ve gün boyunca öğün aralarında emiyor gecede 2 kez filan kalkıyor emmeye

gülom ülker hero baby iyi geceler sütlü pirinçli mısırlı olanı tatlı değil nie bilmiyorum ama tadı tuzu yok babam almış 3-5 kutu içine cicibebe atıyorum tat versin die hilal öyle yiyor eminim eciş sever  :icon_thumright: 

< ESLAL >

Alıntı yapılan: __iLkNuR__ - 03 Temmuz , 2010, 01:13:04
ezom geçmiş olsun nisama inş bu akşamı da sorunsuz atlatırsınız, inş ateş yapma kuzuma   :amin:

bizimde 17 sinde  :-[

gül hayırlı olsun canım bakalım bizimki ne zaman çıkacak

bana çok yakın bir zaman gibi geliyor çünkü hiddetle ne bulursa ağzına sokaya çalışıyor  :k06:

sağolasın ilknurum hayırla atlattık bu geceyi ateşimiz çıkmadı şükür  :amin: akşam 9 gibi 37,5 di bitane fitil verdim gece boyu kontrol ettim 37 aşmadı

inş. sizlerinde kolayca ve sorunsuz geçer  :amin: artık 6 ay aşı yok  :occasion14: :occasion14: :occasion14:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: DER!N - 03 Temmuz , 2010, 08:59:06
Günaydın Hanımlar  :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9:

Kızımın 3günlük uyku ve yeme içme kabusu sona erdi bu ayki en azından, 8de yattık 6da kalktık arada bir kere emiştik o kadar.  :)  :muzz:

Oy oy çok meraklı bir halde bekliyorum ben de dişleri hala yok.

Hayırlı olsun Gül, kolayca çıkarır hepsini inş.  :amin:

günaydın gülommm  :opucuk: :opucuk:

çok sevindim kabusun sona ermesine tekrarlamaz birdaha inş.  :amin: :amin: :amin:

DER!N

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 03 Temmuz , 2010, 10:05:03
yaa evt kızlar günlük menünüz nasıl hangi öğünde ne veriyorsunuz bizim şöyle;

sabah uyandığında kahvaltı veriyorum,(1 kaşık reçel yada pekmez,1 kaşık peynir,3-4 cicibebe,4 ölçek devam maması,birazda tahıllı kahvaltı saati kaşık maması)
11 gibi meyve püresi
öğlen sebze çorbası
akşam üstü muhallebi
gece tahıllı gece kaşık maması
ve gün boyunca öğün aralarında emiyor gecede 2 kez filan kalkıyor emmeye

gülom ülker hero baby iyi geceler sütlü pirinçli mısırlı olanı tatlı değil nie bilmiyorum ama tadı tuzu yok babam almış 3-5 kutu içine cicibebe atıyorum tat versin die hilal öyle yiyor eminim eciş sever  :icon_thumright: 

o bizim baş mamamız :)) keşfettik :)) bisküviyi de bıraktık kahvaltımız tahıllı oluyor bitince üzerine peynir ekmek zeytin tereyağ yumurta falan ama karıştırınca yemiyor hepsini ekmekle  ::)

ilkcemre

:nazar: :nazar: :nazar: kızlar cemremin ikinci inciside göründü.... az önce farkettim... tek dişli prenses mi olur dedim die alındı galibaa  :k06: :k06: al sana iki diş dedi bıcırık kızım ... yerim ben onun iki tane inci dişiniiiii ... küçük farem oldu artık  :tongue3: :tongue3:

DER!N