2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

bende koysam olurmu acaba

bende pedogog düşünmüyorum şimdilik

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Oturmaya başladıysa koyabilirsin bence canım.

Pedagog sıkıntı yaşamadan olabilirliğine hazır olmak adına düşünüyorum ben,
1,5 yaşına kadar hayır dememek gerekiyormuş.
Ben bazen diyorum yeni yeni anlamalarımız başladı yanlış bir şey yapmaktan korkuyorum.

DER!N

Bir de cıss demelerimiz başlayacak, bir şeye dokunmaması için o kaka pis dememek lazımmış,
denildiği takdirde tuvalet eğitimi geç olabiliyormuş.  ::)

--elif--

pedagog hangi konuda yardım edecek bize derincim dedim ya bir bilgim yok  :dontknow:

DER!N

zihinsel sosyal ve duygusal gelişim canımcım çocuklar için ;)

ilkcemre

ayşe sayfa seni dışlamış martannesi olarak ama biz seni bağrımıza basarız. :k06: :k06:
bizde yakında gelicez şimdilik ordayız  :tongue3: :tongue3:

nesrin_beyza&berrin

Gülfercim bence daha erken. Söylediğin konuları kitaptan internetten de öğrenebiliriz. birde şu bir gerçek bazı şeyleri bile bile de yapıyoruz.  :icon_scratch:

мiŁenα.

Valla ben anlamam oğlumun doğum tarihni değişirim :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Alıntı yapılan: nesrinbeyza - 29 Haziran , 2010, 13:32:35
Gülfercim bence daha erken. Söylediğin konuları kitaptan internetten de öğrenebiliriz. birde şu bir gerçek bazı şeyleri bile bile de yapıyoruz.  :icon_scratch:

Erken diye mi düşünüyorsun 0-15 ay arası 3-4 kez gidilmesi gerekiyormuş diye okudum ama bilmiyorumki fikir soruyorum işte.

Zeynep_Sena

sayfamiz hayirli olsun zeynep yazdirmiyor onu nicin sadece slm hepinize optum

nesrin_beyza&berrin

DER!N

Alıntı yapılan: Zeynep_Sena - 29 Haziran , 2010, 21:06:19
sayfamiz hayirli olsun zeynep yazdirmiyor onu nicin sadece slm hepinize optum

Biz de sizi öptük Zeynebi mıncakladık birazda :k06:
Habibecim Ecişin saçlarını kestim siması değişti  :k06: perçem yaptım kızıma alnımız açık saç değerse saç çıkar belki dedim hem rahatladık  ;)

DER!N

--elif--

valla biz toka takacak saç bulamıyoruz 6 aydır erkekmi diye sorulan sorulara cvp vermekten bıktım  :-\  saç kesmeye başlamışsınız bile maşallah  :nazar:

nesrin_beyza&berrin

Benim kızda öyle erkek mi diyorlar :'( :'( Saçlı bebeklere bayılırım. ama ne yazıkki iki kızımda keltoş. ama sonrası geliyor. Gülfercim ecişin yeni resimlerini bekliyoruz o zaman perçemli eciş :-*
Bir arkadaşımın eşi pedagog ona sorayım birde uzmanından dinleyelim ne tavsiye ediyor. Belki tanırsın uzman pedagog Adem Güneş. Mehtap Tvye ve Burç Fm de programları var.