2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

günaydin kizlarrr :opucuk:

gözdecim insallah faydasini görürüz insallah insallah

gülfercim biz komple makineyle aldik snra kökden olmadiig icin jiletle almaya basladik ama durmadi arkasi jiletle alindi o bir yerleri makineyle kisacik inan berbat duruyor yaa cok pismanim coookkkk...rezil etdim pamugumu...

sizede gecmis olsun cnm su disler bi hemencik ciksaydi vallah  :amin:

gül sanada iyiy uykular uyu bakim ohhhh vallahh...

BU ARADA KIZLAR SACLARINI KESENLER NEYLE VE NASIL KESTILER YANI DURDU MU COCUKLARINIZ ECIN HUYLANDI HEP OMUZUNU BÜKTÜ GIDIKLANIR GIBI OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF   REZIL OLDUUUUUUUU :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

°o.O євяυ O.o°

sevilcim üzülme kız çıkar geriye kökü ecrinde değil mi :opucuk:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

DER!N

:( ama çabuk uzar canım ya inş. hemen düzelirde kendine gelirsin.
Ben makasla kesmiştim durmadı tabii yamuk yumuk oldu yaza toplatayım düzelttireyim diye düşünüyorum kuaförde ama bilmiyorum durur mu

Okudum Nesrincim doktorlar da hep öyle diyor ama yapıyor işte  :dontknow:
Selenin normal vücut ısısı 36.6 falan oyüzden 38 bize çok geliyor halsiz oluyor huysuz oluyor.
Rabbim beterinden korusun.  :amin: :amin: :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

SAGOLUN INSALLAH INANIN MORELIM COK BOZUK YAZIK ETDIM KUSUMA YA REZIL OLDU RESMEN BEN BÖYLE BI YERE CIKAMAM ECRINLE CIRKIN REZIL GIBI DURUYOR  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

BIRAZDAN RESIM EKLIYIMDE GÖRÜN REZILLLLLLLLLLLLLL :cildir: :cildir: :cildir:

COK SALAGIM BEN YAA :BangHead: :BangHead: :BangHead:

BU ARADA SACINA GÖRE ZEKAT VERILIYOR YA ANSIL OLUYOR O BILGISI OLAN VAR MI GERCI COKDA SAC YOK AMA  :k06: :k06:

°o.O євяυ O.o°

kızlar ya betül kusuyo ve balgam da çıkarıo

bu durum ii bişe dmi içini temizlio

ay bi yandan alttan bi yandan üstten gdiim de pasaklı

kızımı temizliimm :k06:

sevil hemen kaldırma bnde görcem

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

DER!N

Rahatsızlık mı geçirdi canım ben yaşamadım Selenle, yorumsuzum ama iyidir herhalde dediğin gibi içi temizleniyordur. Ihlamur verdin mi geçen gün o da söker.

Hemşom kesilen saçın ağırlığı kadar sadaka vermek sünnettir gönlünden geçtiği gibi ister bir fakiri doyur ister sadaka ver.
Kazadan beladan korunması için başının sadakası niyetine.

мiŁenα.

Sevoo bende hala eymenin yeni haline alışamadım..Değişik geliyor..Kökü evlatlarımızda uzar yine.. :sad1: Eşim kesti makinası var onla 4 numarada kesti.Kurtlu biraz zorladı ama eşim ben ve kayınvalidem zapdettik işte..

:love9: :love7: :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Sağolun kızlar annemde bebekliklerimiz çok benzetiyor  :love9:
Sevil hadi merakla bekliyorum ecişin eren halini  :k06:
Valla diş bal gibi de ateş yapıyor bazı sitelerde kusma yapmaz diyor ama bizim prof yapar skaın korkma dedi cok sukur kızlar demin yedırdım hoş kendi mamasını kaşık maması yaptım katı olarak verdim tahıllı meyveli yedi ama nasıl dua ettım cıkarmasın dıye  :amin: şükür atlatıyoruz herhalde  :amin: Şimdi hangi dişleri çıkarcaz acaba ya biraz araları olsa  :sad1:

DER!N

Maşallah yesin paşa.
Valla pek belli olmuyor ard arda çıkartan var, Selen gibi kabartıp kabartıp bekleyen de vardır.
Araları biraz olsa da toparlansalar iyi olur diyorum ben de ilk zamanlar hemen çıksın bitsin diyordum.  :laughing7:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 22 Şubat , 2011, 11:22:21
bakın kızlar bu foto da benım kucuklugum soyleyın bakalım oglum benzıyor mu anasına ?

Uploaded with ImageShack.us

Gözler falan aynıı :k06:

Küççük gözdeee :k06:rüzü benziyor sana bitanem  :-*

:love9: :love7: :love9:

nesrin_beyza&berrin

Sevilcim 8 yıl önce beyzada yaşadığımızı yaşamışsın. Önce babası makineye vurdu hiç planlı değildi  BAbası traş olurken yanına gitmiş o da gel saçını keseyim demiş. Makineyle olmadı deyip sonra permatikle kazıdı babası durmuşmuydu durmamışmıydı onu hatırlamıyorum ama hepsi gitmişti. Kışın kesmiştik yaza kadar çıkmıştı. Bende pişman olmuştum. o sebeple berrine dokunamıyorum.  Çok üzülme Sevilcim kök kendisinde yeniden geliyor merak etme. En son kestirdiğim saçımı kuaför iğrenç kesmişti. Erkek traşı gibi yapmıştı. Vakit hemen geçsede uzasa diyordum. Uzadılar bile. Zamannnnnnnnnnnnnnnnnnnn lazımmmmmmmmmm....

Ebrucum kusarak balgam çıkarıyorsa iyidir. Balgamını ağzındanda çıkarıyor demek. Ebru ben o aylarda bebişleri çok severim. Doya doya sev. çok çabuk büyüyorlar. Seninkide tam yemelik. kokla onu yerime. :love7: :love7:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

GÖZDECIM EVET BENZIYOR SANA  :love9:

% DAKIKA SNRA KEL ECRIN GELYIORRR BEKLEYIN :cildir:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ayşem sevdiceğim kocaman  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :-* :love9:
Sevilim sana da kociman  :opucuk: :love9: :-* :-* :-* :-*
Gülfer valla bugunü atlatırsak normale döndük demektir hayırlısıyla inşallah  :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

bu kizimin kel olmadanki en son resimi  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

URL=http://img153.imageshack.us/i/p2202163.jpg/][/URL]

bu da sapkali halimiz kel olduk üsümesin kafasi diye.... :y25: :y25: :y25:

BUDA TAMAMAEN KELLLLLLLLLLLLLLLL   :cildir: :cildir: :cildir:

SURAYA BAKINSANA REZILLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL  :BangHead: :BangHead: :BangHead:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

SIZCE ESKI HALINE NE ZAMANDA DÖNER TAHMIN ISTYIORUM LÜTFENNNNNNN