2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

ilkcemre

ya var ya ön dişleri çıkarken falan hiç huzursuzlanmamıştı cemrem azılar mafetti bebeğimi. çok zor çıkıyo 3. azımız yolda ucu dün çıktı...

AککORTįє

DİLVİN

BIZIM HALA 5 DİŞİMİZ VAR

İLKNUR SIZINN

GÜNEŞİ GÖRÜYORUM CAMDAN HAVA ILIYCAK GİBİ GÜL  :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

bizde 7 tane var
biride derinin içinde ön diş çıktı çıkacak
öteki ön diş çıktı

üst 4 alt 4

ilkcemre

bizim buranın iklimi farklı biliyon selmacım kar bile yağabilir her an  :k06: :k06:

dün diyodu haberlerde artık sıcak havalar geliyomuşş

veeeee dün arkadaşım doğum yaptıı bi bebecik daha geldi dünyaya ... liseden arkadaşım.
3. bebeğimiz 3ümüzünkide kız oldu. bi tanede çalışmalara devam eden arkadaşım var bakalım onunki ne olcak  :binkybaby:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

ALA ALAA BIZIM NEDEN 5 DİŞİMİZ VAR  :icon_scratch:

AMA YAKIN ORGANIZEYE    :k06:

KIZ SIZIN ORDA TOKILER VAR YA

BİZ TOKILERE GÜNEŞ ENERJİSİ SATIYORUZ

BELKI SIZIN ORAYADA GELMİŞLERDIR  :k06: :k06:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

hiç haberim yok gelseler kesin olurdu haberim site başkanı komşumuz  :laughing7: :laughing7:

ayy sabahın köründe kalkınca akşam olmk bilmiyo havalar düzeldi ya içim kıpır kıpır bahar geliyoooo sonundaaa

bu arada 9 mart bizim için çok özelll bi güünn... evde kutlamayı düşünüyorum... süper planlarım var  :love3: :love9:

мiŁenα.

DİLVİN

ilkcemre

hehehe ne bilim kıs delüüüüü  :k06: :k06:

ayşecim biz eşimle 9 martta tanıştık... bizim için evlilik yıldönümü sevgililer günü falan önemli değildir sadece 9 martı heyecanla kutlarız... diğerleri sönük geçer ama 9 mart başkadır bizim için... ilk merhabamızı dediğimiz gündür 9 mart... çok ilginç bide tanışma maceramız vardır bizim ilerde torunlara anlatacağımız günü iple çektiğimiz  :k06:

мiŁenα.

DİLVİN

evet evett annat merak ettım  :ehi:

hatta herkes annatsın eşiyle nasıl tanıştığını  :k06:

ilkcemre

ben dersaneye gidiyodum daha küçük tıfıl bişeyim o zamanlar  :laughing7:

kantin kalabalık oluyo diye yemeklerimi hep sınıfta camın önünde yerdim...
eşimde karşı binada çalışıyodu o zamanlar.  beni görmüş camdan aralık ayı gibi ama ben onu görmemişim. ilk zamanlar ... sürekli hesaplarmış ders sürelerini tenefüslerde falan hep cama gelirmiş. bakarmış belki çıkarım diye ... gel zaman git zaman bakmış uzunca bir süre şubat ayı gibi ben farkettim öyle ışıl ışıl bakan bi çift göz. önce üzerime alınmadım ama sonra bana olduğunu anladım... bi sürede öyle cilveleşmeler yaşandı ama ömrümün sonuna kadar hatırlayacağım çok güzel anlardı onlar ... masumca bakışmalar saf duygular hiç bitmesin istediğim anlardı...sonra konuşmya karar verdik. camdan tel nosunu verdi ama nasıl heyecanlıyız ikimizde... okadar ki numarasını unuttu arkadaşı arkadan söylüyo o bana işaret ediyo 3 5 falan diye...  binalarda uzak birbirine konuşmadık hiç sadece bakıştık 3 4 ay... ben aradım ertesi gün buluşmaya karar verdik. beni gelip metro durağından aldı. hemen aşık olmadık birbirimize tanıdık ve kenetlendik... ilk heyecanlar aşka dönüştü kalbimizde... sonra ben üniyi kazandım konyaya gittim... 4 sene ömrümüzden ömür gitti... bekledi benim okulumun bitmesini. ben okurken oda askere gitti geldi bide  onun özlemi girdi araya... neyse okul bitti haziranda temmuzda diplamamı aldım ekimde evlendik daha fazla bekleyemedik ...

ilkcemre

daha neler yaşadık tabi ama buraya sığdıramam hepsini... ahhh ahhh aşığım bana aşık olanaaaa   

allahım ayırmasın biziiii