2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

çok güzel olmuş tatlım... ellerine sağlık... bide yazı eklenecek bencede bu kadar yeterli...

мiŁenα.

MIKNATISLIMI..??

Sağolun kızlar..ilk kez yaptım elimden bu kadar geldi..

kalp tulum ve mama sandalyesinde bebek var ..

onlardan da yapıcam..

akşama eşimle yaparz öle istedi..onunda eli değecekmiş :k06:

2 dene yaptım braktm..30 tane falan olucak.

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

EVET AYŞE MIKNATISLI

YANI HANI BAŞKASINA VERCEKSIN YA

Bİ KOŞEYE ATILMASIN

BUZDOLABI SÜSÜ YADA NE BILIM KOMBIYE YAPIŞTIRABILIR   :icon_thumright:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

hımm sağol bebem olabilir bakk..

zaten öle herkeze vermicem el emeğim arkadailarıma  ve akrabalarıma.. :laughing7:

keşke bugün alsaydım..

Neyseee eşimede sevgülüler günü hedyesi bakim dedim..

Her yer ucuz ama beğendim koydm beğendim koydum o sıra eşim aradı dedi beraber ineriz.

o beğenir ben alırım artık pinpiriklidir eşim ..

Neyse sanırsam eşim bana fotoğraf makinası alıcak..

nette bakarken gördüm.ve teknosaya gidicem dedi.

inş alırda daha bol fotograf cekeriz. :k06:

DİLVİN

E EŞİN BEĞENECEKSE PARASINIDA DOĞAL OLARAK O VERCEKTIR

BIRAK DAĞINIK KALSIN BENCE :ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

Hayırrrrr ozaman ne anladım benim hediye alıcağımı biliyordu anlamıştı yani..

Aradı beraber  bakarız dedi o beğenir ben alırım..

Normal birgünde beğensin alsın  :ehi: Ama özel gün gız o vermez :love8:

Hoş yine ondan aldığım mangırlarla alıcam ama :toothy10:

DİLVİN

EE BIRAK O ZAMAN NE ALMAK İSTİYORSA ALSIN   :ehi:

BEN BİŞİ ALMAYACAM PARAMM YOK  :k06:

ilkcemre

ayşeeee eşim bana fotoğraf makinesi aldıııı...  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi:

Banada alsın banada alsın :hieyt:

Kız senin paran yoksa benim hiç yok  ben eşimin verdiklerini biriktiriyorum sonra bir çarşıya iniyorum uçuyor hepsi :ehi:

Aşkım o niye alsın hediye alıcam adama sevgililer günü yaaaaa...

beğendiğini alırım parasını   ben veririm ona verdirmem ozaman ben almamış olurum.. :sad1:

ilkcemre

bende eşimin ceplerini tırtıklarım genelde ayda 1 yada iki altın alıyorum kumbaram var bitane... onun içine atarım bazen onun içinden gelir bozukluk değilde 20lik falanda atar ... 1 senedir falan yapıyorum bunu baya birikti tavsiye ederim... bozukluk diyip geçiyoruz ama nasıl birikiyo göze görünmüyo harcarken...

мiŁenα.

OOhoo ben öle biriktirsem mükemmel para birikir.

Ama şu sıralar çarşıya inince gidiyor ..

Kumbara lazım banada oğluma diye biriktiririm..

Alıcam bende :opucuk:

Angel

aysecim bende ayni senin gibiyim esime sen al diyorum  benden olsun cok zor begeniyor nenimde aldiklarimi  :-\

bizi sormussun hayatim cok sukur yuvarlanip gidiyoruz iste   :k06:

az once emre uyandida meme agzinda uyudu tekrar yazamadim   :opucuk:  eymencik nasil   :binkybaby:

DİLVİN

ilkcemre

haklısın selmacım ama sonra lazım olunca ii geliyo hazırda...

biz cemreye garantide hesap açtık. babiş 56 yaşında olunca yani cemre 16 olucak ozaman çekebileceğiz. tamda üni yılları olucak iyi olur diye düşünüyoruz... ayşecim para biriktirmek yerine bankaya hesap açın daha garantili birikir. aylık 110 falan yataıyo sanırım...