2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

ilkcemre

Ay öyle kaldı oda üşendiğimden değiştiremedim bi türlü...

AککORTįє

selammmmmmmmmmmmmmmmm  :hello:

herkesçikler nereyedur  ???

ya antep fıstıklı çikolatalar a bayılıyorum yaaa ne kadar yisemde bitsin istemeeyim  :hieyt:   :hungry:

ilkcemre

afiyet olsun lık lık yağ löp löp et olsun  :ehi: :ehi:

bende en çok cocostarı severim  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

yag olmasın vıtamın olsun dıyorum ben hep  :k06: :k06:

cıkolatayı bende cok sveerım hele beyaz cıkolataya bayılırımmmmmm  :hungry: :hungry:

DİLVİN

banada bayılıyormusun  :k06:

bende antep fıstıkıyım  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

öff ne diyosun  :toothy10: :toothy10: :toothy10:  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

antebin hamamlarııııııııııı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bildinmi bu türküyü şener şen 

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

kız anteplının beyaz cıkolatasılı olanından var mıdır  :icon_scratch:   :k06: :k06: :k06:

DİLVİN

BILMEMMMIII   :D

BENİMDE DUN CANIM ÇEKTI O ÇIKOLATALARDAN ÇOK GÜZEL OLUYOR

ASLINDA ÜLKERI TERCIH EDERIM AMA ETİNINKI DAHA GÜZEL OLDUĞU İÇİN ETİNINKINI ALIYORUM  :hungry: :hungry: :hungry:

ANTEPIN ÇIKOLATASI YOKKI  :k06: :k06: :k06:

FISTIĞI VAR  :toothy10: :toothy10:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

fıstık selma fıstık selma ...

hadi herkes birbirine yakıştırsın bi kuruyemiş... mesela selma fıstık olsun

AککORTįє

tamam beeen deee fındık olayım ozaman   :ehi:

AککORTįє

AککORTįє

°o.O євяυ O.o°

bizz 4 aylık oldukk :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

ben badem oliim gözlerim çok güzel herkes öle der badem gözlü :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ilknuurrr noliii kız kardeş mi gelio paşama  :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

DİLVİN

HEHEHEHE ILKNURR HAMILE

ILKNURRR HAMILEEEEE  :k06: :k06: :k06: :k06:

:suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

DİLVİN