2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

haayır olsun rüyan..

birdahakine şaka değil gerçeğini diyeceğim :k06:

Bende inş olmaz dedim hep eymen küçük biran düşününce olmaz ikisine yetişemezdim

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ay bende bu gece tuaf bır rüya gördüm hayrola ınsallah anlatım bı yorum yapın kızlarrrrrrrrrrrr

sımdı benım arkadasım gecen evlendı ya onun nısanı olcakmıs nısan yüzüklerınıde ben takıp kurdeleyı ben keıscekmısım 2 yüzügü alıyorum ıkısınıde ayrı ayrı parmaklarıma takıyorum kırmızı uzun kurdelede takılı sra ıkısınıde alıyorum arkadasıma ve esıne takıyorum....

hayorla ınsallah sabahda kalkdım mıgdem cok kötü bulanıyordu korkuyorummmmmmmm :cildir: :cildir:

) SaMiRa (

HAYIR olsun canım rüyan sen bi test yapta için rahatlasın bence
rüya yorumu yapamıyom ben bak bakim nettenn

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ya altın kız cocugu ben ecrıne hamıleykende cok altın görüyordum hep..ama yüzükleı arkadasa takkıyorum bence onun 2 kızı olcak ama hayırlısı ıns.

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Rüyada yüzük görmek, iyiye işarettir. Yüzük takmak, yeni bir işe atılıp çok para kazanmaya yorumlanır. Nikah yüzüğü takmak güzel ve mutlu bir evlilik yapmak demektir.

Rüyada altın ile ilgili herhangi birşey görmek, maddi, manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin gerçekleşeceği, çevreden iyilik ve yardım görüleceği bir döneme girildiğini gösterir

nesrin_beyza&berrin

kimse yok mu :dontknow:

Ayşecim sonuç nedir? Ben böyle şaka yapmaya korkardım gerçek olur diye.  :laughing7:

мiŁenα.

Negatif hayatım.

Hastaneye gittim ilaçlarımı aldım kullanıyorum şuan

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ah ayse ahhh sen var yaaa...ödümü kopardın sabah sabah vallah  :caca:

nesrin_beyza&berrin

AککORTįє

geçmiş olsun ayşecim

valla ben hamileyim yazısını görünce gözlerim fal taşı gibi açıldı  :k06:

DER!N

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Tatlım nasılsın?
Oğluşun nasıl?

lııgııı lııgıır  :laughing7:

DİLVİN

oğlum ıyı teyzesi
uyurken bıle lıgırrrr lıgırrrr dıyor  :ehi: :ehi: :ehi:

ha bıde trt çocuku izliyor evde mımocanı özellıkle çokk sevıyor
onlar çıkınca poposunu sallıyor
gelll gelll gelll yapıyor
nasıl gelsın mımocann  :ehi: :ehi:
gelmeyınce ağlıyor :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

senın oğluşun nasıl  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

adepte oldunmu  hamıleliğee  :)