2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

03 Temmuz , 2010, 11:14:24 #75 Son düzenlenme: 03 Temmuz , 2010, 13:56:16 DER!N
yarım saattir face'e fotoğraf ekleyemedim ecişin perçemli hallerini ekleyeyim buraya sileyim sonra  ;)

ilkcemre

maşallah ecişine ... saçlı bebekler her zaman daha çok ilgimi çekmiştir. ama bizim kız KELLLL

< ESLAL >

TEYZESİNİN BALLI KUZUSU ÇOK YAKIŞMIŞ FISTIK KIZAMA  :opucuk: :opucuk:

MAŞALLAH BİNKERE SANA  :nazar: :nazar: ALLAM BİT KADAR BOYUYLA AYAKTA POZ VERMİŞ NAPİM  :D  :nazar:

DER!N

Sağolun teyzeleri  :opucuk:

Nesrin de görmek istiyordu ama kaldırayım buradan facebook'a eklenmedi diye hata veriyordu eklenmiş oradan bakar artık.  ;)

Zeynep_Sena

valla sabah bibaktim konuda ecrin resmi vardi gorebildim ben yani burdan bende kestirdim zeynonun saclarini ama yine cok kestiremedim biraz onden percem yaptik birazda arkadan kestirdik ama yine uzadi makas degdigi gibi uzuyo

kizlar nasilsiniz ben bu aralar cok ugrayamiyorum bi kosusturmacadir gidiyor havalar ii disari cikip geziyorum kizimla cunku bu kis cok evde kaldim havanin tadini cikartiyorum malum burda cok sicak bulamiyoruz

benim kizin da altta 2 disi var biri yarim birisi biraz buyuk ama asla dislerimiiizi gostermiyoruz biz agzimiz kilitli onun icin resimde yok malasef usttende geliyo disimiz yine cunku herseyi agzina sokuyo ve atesleniyo ara ara

biz 6 ay 15 gunluk olduk tam bi ogun yok bizde ama sabahlari alistirayim diye cici bebe verdim 5-6 tane yiyor oonu oglenden sonra yogurt yiyor ve gece yatarken ii geceler menusu var onuda bazen yiyor bazen yemiyor genelde hala memede ama fix bi menu yok oglenlerde yok bilmiyorum dr herseye ii diyor ama haftaya persembe kontrolumuz var yine bakariz

kizlar size sorum olcak yumurtayi sarisini ve peyniri nasil veriyorsunuz birde oglen menuleriniz nasil meyveleri nasil veriyorsunuz ben kendim yapmayi bir turlu beceremiyorum yemiyor benimkileri hazirlari yiyor ama

birde disleri varya artik boyle biskuits var ve etimek ekmekler var 6 aydan itibaren verilir yaziyo onlar nasil veriliyor corbayla filanmi

hepiniz a.e.o yine ugramaya calisirim

DER!N

Tatlım çorbayla da verebilirsin çiğnemeyi becerebiliyorsa minik lokmalar halinde de verebilirsin.

Yumurta peynir türü şeyleri genelde pekmez mama v.s şeyler ekleyip bazıları kaşıkla bazıları biberonla veriyor.

Benim kızım tatlı yemiyor malum pekmez falan istemiyor karıştıracak bir şeyim yok yani :) mamasına herhangi bir şey katınca mamasını da içmiyor.
Çiğnemeyi seviyor Ecrin minik lokmalar halinde veriyorum yiyor, ekmeği çok seviyor bir de tuzlu krepleri  :nazar:

мiŁenα.

ben göremedim :caca:

buarda sunga serpilin bol bol selamı var hatunlar girmişken yazim akşam giremem güneş geçti bana sanırsam eymende kusuyor  :y25: benden mi oldu acaba :-\

:love9: :love7: :love9:

nesrin_beyza&berrin

Herkese mrb.
Gülfercim ecişi sabah baktığımda gördüm maşallah çok tatlı. saçlı da tatlı, perçemlide. bizde öyle kedinin ciğere baktığı gibi saçlı bebişlere bakalım.  :k06: Bugün venice çocuk mağazasına gittik. bebişime bir sürü ciciler aldım. çok ucuz sizlere de tavsiye ederim. pazardan ucuz. 3,85'e badyler aldım. sonra gülfercim senin mekanlarında dolaştım. bauhausun oralarda. sen taşınmış mıydın? Ha birde dün Berrini dra götürdüm öksürüğü vardı. bu seferde Beylikdüzü kolana götüreyim dedim ama hiç hoşuma gitmedi. Nereye gideyim bilmiyorum. Medi Life ordan iyiydi. Bu ay bebişim geçen aya göre daha iyi kilo almış. 7.600 olmuş.  :) Benim kızda çiğneyerek yemeyi seviyor. bugün yumurta sarısı verdim. peynir verdim küçük küçük. Biraz kilo alsada milletin çenesi kapansa. :(

ilkcemre

önümüzdeki hafta bende gidicem dr. sağlam bi ek gıda listesi almam lazım. sağlık ocağı nın verdiği liste akla zarar. komedi resmen ya... her öğüne tarhana çorbası yazmışlar. tamam en besleyici çorba oymuş ama her öğünede yazılmazki.... önümüzdeki ay 6. ayımızı dolduruyoruz bizde... geçicez bakalım ek gıdaya neler bekliosa artık beniii :dontknow: :dontknow:

nesrin_beyza&berrin

bizim doktorumuz ilk başlangıçta listeye hiç çorba yazmadı. Meyve püresi, yoğurt ve hero babynin pirinçli kaşık mamalarından verdi. 6. ayın sonundada kahvaltılara başlarsınız dedi.

DİLVİN

Alıntı yapılan: Zeynep_Sena - 03 Temmuz , 2010, 14:40:00
valla sabah bibaktim konuda ecrin resmi vardi gorebildim ben yani burdan bende kestirdim zeynonun saclarini ama yine cok kestiremedim biraz onden percem yaptik birazda arkadan kestirdik ama yine uzadi makas degdigi gibi uzuyo

kizlar nasilsiniz ben bu aralar cok ugrayamiyorum bi kosusturmacadir gidiyor havalar ii disari cikip geziyorum kizimla cunku bu kis cok evde kaldim havanin tadini cikartiyorum malum burda cok sicak bulamiyoruz

benim kizin da altta 2 disi var biri yarim birisi biraz buyuk ama asla dislerimiiizi gostermiyoruz biz agzimiz kilitli onun icin resimde yok malasef usttende geliyo disimiz yine cunku herseyi agzina sokuyo ve atesleniyo ara ara

biz 6 ay 15 gunluk olduk tam bi ogun yok bizde ama sabahlari alistirayim diye cici bebe verdim 5-6 tane yiyor oonu oglenden sonra yogurt yiyor ve gece yatarken ii geceler menusu var onuda bazen yiyor bazen yemiyor genelde hala memede ama fix bi menu yok oglenlerde yok bilmiyorum dr herseye ii diyor ama haftaya persembe kontrolumuz var yine bakariz

kizlar size sorum olcak yumurtayi sarisini ve peyniri nasil veriyorsunuz birde oglen menuleriniz nasil meyveleri nasil veriyorsunuz ben kendim yapmayi bir turlu beceremiyorum yemiyor benimkileri hazirlari yiyor ama

birde disleri varya artik boyle biskuits var ve etimek ekmekler var 6 aydan itibaren verilir yaziyo onlar nasil veriliyor corbayla filanmi

hepiniz a.e.o yine ugramaya calisirim

fırsat bulunca uğra canım
bızımkının saçlarıda dıken gibi oldu  :laughing7:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Alıntı yapılan: beyzaberrin - 03 Temmuz , 2010, 20:15:39
Herkese mrb.
Gülfercim ecişi sabah baktığımda gördüm maşallah çok tatlı. saçlı da tatlı, perçemlide. bizde öyle kedinin ciğere baktığı gibi saçlı bebişlere bakalım.  :k06: Bugün venice çocuk mağazasına gittik. bebişime bir sürü ciciler aldım. çok ucuz sizlere de tavsiye ederim. pazardan ucuz. 3,85'e badyler aldım. sonra gülfercim senin mekanlarında dolaştım. bauhausun oralarda. sen taşınmış mıydın? Ha birde dün Berrini dra götürdüm öksürüğü vardı. bu seferde Beylikdüzü kolana götüreyim dedim ama hiç hoşuma gitmedi. Nereye gideyim bilmiyorum. Medi Life ordan iyiydi. Bu ay bebişim geçen aya göre daha iyi kilo almış. 7.600 olmuş.  :) Benim kızda çiğneyerek yemeyi seviyor. bugün yumurta sarısı verdim. peynir verdim küçük küçük. Biraz kilo alsada milletin çenesi kapansa. :(

Merhaba  tatlım,

Venice neresi Nesrin bizim badye ihtiyacımız var 2 yıldır 2.kez pazara gittim geçen hafta Beylik pazarına 10liradan aldım badyleri.
Ben henüz taşınmadım canım dün baktık eve camları takılmamış henüz çevre düzenlemesi falan var daha  taşınmamıza var yani bayramdan sonraya kalır diye düşünüyorum. Hayırlısı inş.
Çiğnemeyi sevmesi büyük nimet hamd olsun öyle güzel öğütüyorki biraz uzun sürüyor beslenmesi ama olsun  :k06: Ben Doğana gideceğim sanırım Kolan'ı da düşünmüştüm beğenmediysen gitmeme gerek kalmadı.  ;) Temmuzun 14ü gibi kontrole gideriz kısmetse.

DER!N

Alıntı yapılan: Ayşe'Eymen Çağan'ıyla.:) - 03 Temmuz , 2010, 17:40:08
ben göremedim :caca:

buarda sunga serpilin bol bol selamı var hatunlar girmişken yazim akşam giremem güneş geçti bana sanırsam eymende kusuyor  :y25: benden mi oldu acaba :-\

ve aleyna aleykum selam canım

çok geçmiş olsun nedir durumunuz

DER!N

Alıntı yapılan: ★★gül♥cemre★★ - 03 Temmuz , 2010, 21:27:25
önümüzdeki hafta bende gidicem dr. sağlam bi ek gıda listesi almam lazım. sağlık ocağı nın verdiği liste akla zarar. komedi resmen ya... her öğüne tarhana çorbası yazmışlar. tamam en besleyici çorba oymuş ama her öğünede yazılmazki.... önümüzdeki ay 6. ayımızı dolduruyoruz bizde... geçicez bakalım ek gıdaya neler bekliosa artık beniii :dontknow: :dontknow:

İyi olur inş. canım yavaş yavaş alışacak başka yolu yok tabii sabır gerekiyor bir gün yediği şeyi ertesi gün yemeyebiliyor uğraş istiyor yani. Allah kolaylıklar versin şimdiden belki de hiç zorlanmazsın  ;) inş.  :amin:

nesrin_beyza&berrin

Gülfercim Venice Reale varmadan önce Carrefourdan sonra. Ben Pazarda güzel şeyler bulamıyorum. Çok güzel şeyler var Venicede. Görünce dayanamıyorsun şunuda alsam bunuda alsam baya birşey almışım. 20 liralık bodyler 6 liraya inmiş. burda her zaman indirim var.... :hello2: