2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

zelis

IYI AKSAMLAR...

bu gunde cok az kisi gelmis ...
tabi hafta sonu , normaalll;;;;
niyse yarin gorusuruk...

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Esselam, Hayırlı akşamlar  :love9: :love9:

Yoğun ve yorucu bir haftasonu geçirdim Selen huysuz huzursuz kabaran dişler yüzeye çıkamadı henüz çok canı acıyor olmalı uykusunda gözleri kapalı çok şiddetli ağlıyor 2 gecedir.  :y25:
Arkadaşlarım haftaiçi çalıştıkları için bugüne organize olmuşlar gelecek doğum günümü kutladık 15-20 kişi. Sağ olsunlar biraz iyi geldi.
Haricinde her şey aynı bizde. Bu ay içi özel aşımız var dişleri çıktıktan sonra mı yaptırsam bilmiyorum sizce ne yapayım?

Herkesleri öpüyorum  :opucuk: Allah'a emanet olun!

< ESLAL >

09 Ocak , 2011, 22:59:09 #7203 Son düzenlenme: 09 Ocak , 2011, 23:08:00 < ESLAL >
iyi geceleeerrrrrrrr  :sleepy1: :sleepy1:  :k06:

offf kızlar offff biz hala hastayız hemide çokkk bebeğim hala iyileşmedi vede ben şuan ondan daha kötüyüm dudaklarım bile şişti şaftım kaydı ilaçta almıyorum Hilal sadece beni emiyor başka birşey yemiyor  :sad1:
bi atlatsak şu hastalıkları Allahım kızımın normal huysuzluğunu özledim ve razıyım yeterki iyi olsun  :y25:

birde kzlar Nisanın şuan içmek zorunda olduğu 4 tane şurup var ben hepsini bir defada vermek istemiyorum bişey yediği yok 1 er saat arayla verincede gün boyu şurup şişesi elimizde geziyoruz çok zor içiyor günde 3 defa içmesi gerekiyorken biz ancak günde 1 yada 2 yapabiliyoruz bir defada 3 şurup versem ağır gelirmi acaba ya biz daha önce hiç 1 den başka şurup kullanmamıştık  :dontknow: ilaçlarımızı düzenli olması gerektiği gibi kullanamıyoruz  :icon_scratch:

мiŁenα.

Geçmiş olsun hanımlar  :sad1:

Gülfercim hoşgeldin.

İnşallah çıkarır kurtulur. :amin:Harap oldu yavrularımız  :sad1:

Hoşgeldn ezom.

Kıyamam ben Off yavrum benim.

Şurup bende 2 tane kullandım yarım saat en az araylaverdim..

sizin fazlaymış,mecbur vericen  :dontknow: yoksa eksik veriyorsun etkisini daha uzun vadede gösterir :-\

DER!N

Ezom, çakışmaması gereken şurup olsaydı doktorunuz verirken söylerdi. Bizim vardı mesela uyarmıştı. Ama ihmal de edilme ihtimali var sen ara ve sor istersen.
İnşallah Rabbim tez zamanda tüm hastaların şifasını verir.  :amin:

Hoş buldum Ayşecim.  :opucuk:

мiŁenα.

:opucuk:

İyi geceler hanımlar.

Allaha emanet olun.

:wave:  :love9:

KUZEY

AŞKIMCIM SCS

< ESLAL >

09 Ocak , 2011, 23:19:22 #7209 Son düzenlenme: 09 Ocak , 2011, 23:27:18 < ESLAL >
hoşbulduk Ayşem  :opucuk:

bkalım yarından itibaren bir yola koymam lazım bakacaz bir hal çaresine zaten antibiotik bitmek üzere onunda yarısı yere yarısı göğe halloldu  :laughing7:

Aman Gülom doktorlarda bir alem Nisa basit bir nezleyle başladı ve ben hemen doktora götürdüm hafif bir soğuk algınlığı dedi peditus verdi gönderdi o gece ateşlendik sabah yine götürdüm novalgin damla verdi yolladı yine ateş bu defa başka doktora götürdüm ki ilk dr. boğazlarında hiç birşey yok demişti  :caca: enfeksiyon varmış o doktorda dedi nolvagin damlayı asla kullanma ne yaşına ne kilosuna uygun değil oda verdi bir dünya ilaç Nisa o gece dahada fenalaştı sabah aldım çocuğu özel hastanenin acil servisine götürdüm oda başka ilaçlar verdi ve bambaşka şeyler söyledi  :cildir: :cildir:
bende eve gelince tüm ilaçları inceledim Nisaya uygun olanları seçtim ve kullanmaya başladım  :dontknow: ne edicemi bilemedim anlıycan bolca ıhlamur,nane,kuşburnu içiriyorum sabahta göğsüne sırtına bal sürücem  ::)
işte eyle yani kendime ne edicem bilmiyorum Hilale  ve eşime koşuştrmaktan iflahım kesildi bana ne iyi gelir onuda siz deyin hele  :k06:

KUZEY

GEÇMİŞ OLSUN KIZLAR BEBEİŞLER YİNE HASTALANMIŞ :sad1:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ıyı aksamalr kızlar....
cok yogun bır gündü sünnet mevlütü vardı ecrın hanım mız mızlandı yıne sımdıde halen aglıyor okudum okudum ancak sustu kuzuma naza degdı yıne yaaa ....

< ESLAL >

sağol serpilcim yaa evet biz fena hastayız bu kez hiççç böyle olmamıştı yavrum  :sad1:

ondan banada geçti dökülüyorum bende Rabbim acil şifalar versin önce yavruma sonra şifa bekleye herkese  :amin: :amin:

AککORTįє

10 Ocak , 2011, 00:05:03 #7213 Son düzenlenme: 10 Ocak , 2011, 11:25:35 AکORTį
geçmiş olsun hasta bebişlere Rabbim tez vakitte şifalarını versin inş  :amin:

ezgicim  ayşenin dediği gibi yarım saat arayla verebilirsin ama işte hepsi başka birşey söylüyor diyorsun

valla bu konuda ne dicemi bilemiyorum  :cussing: artık doktorların bila vicdanına kalmış durumdayız

nisaya ıhlamur nane ne varsa  ne veriyorsan sende iç senide rahatlatır

bizde bugün dışardaydık ailecek burda yeni açılan bi avm ye gittik ve nesrinciğimle karşılaştık  :k06:

aklımada gelmişti oraya giderken, güzel bi tesadüf oldu tanışmış olduk  :love9:  :laughing7:

nesrin_beyza&berrin

İYİ GECELER KIZLAR
HASTA BEBİŞLEREMİZE GEÇMİŞ OLSUN. RABBİM EN KISA ZAMANDA ŞİFA VERSİN. KIYAMAM ONLARA. :(

AVM DEYKEN GÜZEL SARI SAÇLI BİR BAYAN GÖRDÜM. ETEĞİ DİKKATİMİ ÇEKTİ ÖNCE. HOŞUMA GİTMİŞTİ. SONRA BEBİŞİ DİKKATİMİ ÇEKTİ BİR BAKAYIM DEDİM BAKTIMKİ BİZİM İSO.  YAKIŞIKLIMLA TANIŞTIK. YÜRÜME PEŞİNDEYDİ İSOM. BENİMKİ UYUYORDU İLKNUR TANIŞAMADI. NE GÜZEL BİR TESADÜF OLDU. HEP GEZERKEN ŞURDA İLKNURU ŞURDA GÜLFERİ GÖRÜRÜM DİYE BAKINIRDIM. :)

BEN DE ARTIK HAFİF NEZLEYİ IHLAMURLARLA FALAN GEÇİRMEYE ÇALIŞIYORUM. İLAÇLARI MECBUR KALMADIKÇA KULLANMAK İSTEMİYORUM.

GÜLFERCİM ÖZEL AŞINIZ SU ÇİÇEĞİ AŞISI MI?