2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

gökse

EVET YA ARADA BAKIYOM BENDE  :k06:
SEN SÖYLEDİKTEN SONRA ŞİMDİDE OLACAK OKADAR BAKIYOM EBRUCUM :k06:

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

) SaMiRa (

:ehi: :ehi: :ehi:
valla mematidede gitti ersoy gelcek onu vurcak heralde
aman bee ne bekletirler insanı bilmem
mematinin sinirini bana komazzz  :k06: :k06:yimez yimezz

) SaMiRa (

muazzez sende mi bendensin :icon_thumright:
bak yorumlarını tv bölümüne yaz kızzz

nesrin_beyza&berrin

Ben izleyemiyorum öyle dizileri. Psikolojim bozuluyor. :sad1: En çok gülerek sevdiğim dizi yahşi cazibe. Çooook komikkkk.

Sahracım ben deniz suyu kullanıyorum. Ihlamur vs. İlaç kullanmamaya çalışıyorm hafif durumlarda.

ırmak184

hasta olan bebişlere gecmiş olsun anneler  :flowers:
yarın yılbası...... planınız varmı?biz annemde toplanacagız..ufak tefek hediyeler aldım herkese..kutlama degilde maksat biraraya gelmek..ah ah gecen sene yılbasında hamileydim  :D canım kumpir cekmişti ortaköye gitmiştik... bogazımı tutamayıp neredeyse 2 tane yemiştim..sonrada rahatsız olup sahilde yürümüştük eşimle..ne günlerdi  :love7:

) SaMiRa (

fudayl ıhlamur içmiyo papatyayı az d aolsa içiyo onu veriyorum
deniz suyu iyi gelmedi baya kötüydü iliadinn aldık o topladı biraz nefesini rahat alıyor şükür
ilaç vermedim dr verdi aldım ama kullanmadım daha yarın ki duruma göre bakarım artık bende hiç kullanmak istmiyorumm

ohhh ne güzel eşim bu yılsonun evde geçirelim diyo bilmiyorum arkdaşlr çağırıyoannem çağırıyo  :dontknow:
bizde geçen sene dağ yoluna çıkmıştık çay içmeye ama kimse çay getirmedi bize :k06:
tam 00 olduğunda öpüşmüştük :love8: :love9: :k06:
havaifişek göstersine bayılırım manzaradan güzel olur dedik ama bi kç taneyi zor gördükkk :ehi: evden baksaydım daha iyidi

AککORTįє

31 Aralık , 2010, 12:09:40 #6802 Son düzenlenme: 31 Aralık , 2010, 13:37:18 iLkNu®
herkese iyi yıllarrrr  :hieyt: :love9:

bakalım bizde evde geçirmeyi planlıyoruz ama arkadaşlar annemler  çağırıyorlar ..  ::)

ben pek gitme taraftarı değilim ama yinede belli olmaz bakalım duruma göre

bakalım oğlumla ilk yeni yılımız nasıl geçecek  :love9: :love3:

KUZEY

TEŞEKKÜR EDERİZ CANIM SİZE DE İYİ YILLAR :love9: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

HERKES SEWDİKLERİYL MUTLU MESUT SAĞLIKLI BİR YIL GEÇİRSİN İNŞ. :amin:

gökse

YENİ YILIN HEPİMİZE MUTLULUK HUZUR SAĞLIK VE BOL KAZANÇ GETİRMESİNİ DİLERİM
HEPİNİZİN YENİ YILI KUTLU OLSUN :occasion16: :occasion16:   2011 HEPİMİZE HAYIRLI OLUR UMARIM TABİ BEBİŞLERİMİZE DE.................

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

ilkcemre

selam herkese... dün gezmeye gittik yağmur yağdı cemreyle ıslandık :D şemsiyemizde yoktu bebek arabamızda yoktu kucağımda ıslandı oda biraz.... şükür bişi olmadı kaçana kadar bastırdı yağmur.... doğum günü için elbise alıcaktm bulamadım güzel bişi... hafta sonu yine bakıcam hediye paketi gibi cici olsun istiyorum kurdelalı  ve puantiyeli bişiler bakıorummm... büssüürü süs aldım...  eşim dalga geçiyo ışıklı olanlardan da alsaydın disko gibi olurdu diyee..  :tongue3: :tongue3:

ayşe sticker aldım o kedili olanlardan ve kaç lira tahmin et bakalım...

sadece 2 lira... balkona yaptım süper durdu... foto çeker koyarım ...

şimdi çooookkkk işim var. akşama misafirim olcak çok sayıda bu seneyi bizde bitiriyoruz... muhabbet kapısı bizde  8)

mutlu yıllar herkeseee  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

DİLVİN

HERKESE IYI YILLAR KIZLAR   :love9:
HEPİNİZİ ÖPÜYORUM
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

KUZEY

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9: