2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

ilkcemre

bizim cumaya geliyo ama pazar yapıcam halası dayısı çalışıo... onlar olmadan da yapmak istemem... zaten görümcem mevlüte gelememişti açık öğretim sınavı vardı... kızmıştı şimdide hafta içi yparsam gelemezler.... gelsin istiyorum bende herkes... bu sebepten pazar olcak... zaten yakın bişi yok cuma günü evde küçük bi pasta keseriz çekirdek aile olarak   :k06:

KUZEY

AککORTįє

KUZEY

yaa pazartesiye gelio bizim de napsak bilemedim??? :icon_scratch:

AککORTįє

ilkcemre

seninde çarşamba dimi... heheh ikimizde 3 buçuk atıyo olucazzz o günn

ben yabancıya sölemedim hiç...

kardeşlerim ve annemler bide eşimin kızkardeşi ile abisi annesi işte... benim tarafın çekirdek ailesi biraz kalabalık...

ben en küçük kardeşim... benim en büyük ablam 40 yaşında ve 21 yaşında yiğenim var... aramızda 5 yaş var yani... ve büssürü yiğenim var bunun yanında tabi... en sonuncu damla bebeğimiz 3 aylık uyyyy yerim onu bennnn...

öyle yani işte kendi kndimize 25kişi oluyozzz

Demet_dk

Alıntı yapılan: iLkNu® - 27 Aralık , 2010, 16:45:04
selam demetcim  :opucuk:

İLKNURCUM SERPİLCİM  :opucuk: :opucuk:

İLKNURCUM HAMARAT KANKAM POYRAZCIM ÇOK ŞANSLI
SÜPER Bİ DOĞUM GÜNÜ ONU BEKLİYO

AککORTįє

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

KUZEY

ilkcemre

evet seloo ben hesaplamıştım seninkini... şanslı gacı seniiii...

seneye cumartesi 3. yaşına girerken pazara geliyo bizimkide.... zaten ben seneye falan kutlamıcam böle şatafatlı bu ilk diye böle kutluyorum... aklı ermeden kutlamıcam daha sonrasında... işte 3 yaşında 4 yaşında falan ister ancak o zman kutlarımmm

AککORTįє

evt ya ne güzel bende ilk doğum günümüzü gününde yapmak isterdim  :'(

hem eşimde işten o gün geç geliyor hem  dediğim gibi kar kış olur o zaman soğuk olur baya yani zor olur insanlara belki de gelemeyen olur

diyorum bende okadar hazırlık yapıyorum  bari pazar yapayım da doğrudürüst bişey olsun

dün _1 _ yaptım çok güzel oldu kocaman

kırtasiyeye gidicem oğlumla Allah tan yakın o daha bişiler yapıcam bakalım  ::)

AککORTįє

27 Aralık , 2010, 17:19:57 #6567 Son düzenlenme: 27 Aralık , 2010, 17:21:54 iLkNu®
ben her yaşında kutluyacağım ne zaman derse anne bu sene kutlamayalım ozaman kutlamam

tabi bu kadar şaşalı olmaz yani  şekerler olmaz davetiyeler olur  :k06:

ben duramam yaparım yine bişeyler  :laughing7:  :basardim:

AککORTįє

hadi kızlar ben kaçtım oğlum uyutayım yemeğimi yapayım sonra gelirim

öptüm hepinizi  :wave: :love9:

мiŁenα.

güzel olmuş gül şekerlerin :love9:

bencede hafta sonu yapmakb daha mantıklı..

ilknur 1 şeklinii koyda bakalım nasıl olmuşş :laughing7:

:love9: :love7: :love9: