2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

:love9: İSO'nun 11.AYI KUTLU OLSUN ANNESİ  :love9:
:love9: SAĞLIKLA BÜYÜSÜN PAŞACIM  :love9:
:love9: 1 YAŞINA SON 30 GÜN  :love9:

AککORTįє

evt teyzesiii  :opucuk: çok teşekkür ederiz

sizede az kaldıı  :laughing7:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

AککORTįє

мiŁenα.

Teşekkür ederm canom :opucuk: doğum günümüze 3 ay kaldı :ehi:

AککORTįє

:opucuk:

valla 3 ay deme öyle bir geçiyor ki zaman anlamıyorsun  :laughing7:

DİLVİN

GÜNAYDINNN KIZLARRRRRR

ISOMMM 11 AYIN KUTLU OLSUN TEYSEMMMMM  :opucuk: :opucuk: :opucuk: SONN 1 AY YAŞINIZA  :nazar: :nazar: :nazar:

EYMENNN PAŞAMMM SENİ BEN HİÇ BUYUTEMIYORUM GÖZÜMDE YAAA SEN NE ÇABUK 9 AYLIK OLDUN

MAŞALLAAHHHHH SARIMM BENIMMM  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

20 Aralık , 2010, 10:48:06 #6158 Son düzenlenme: 20 Aralık , 2010, 10:50:51 iLkNu®
:binkybaby:  :love9:

teşekkürler selmacım   :opucuk:

°o.O євяυ O.o°

selam kıızlar
eymenin 9.ayı
dadlu damadumun da 11.ayı kutlu olsun :opucuk:
bizde anneme gttik kızmla ay çıktık gezdik yeni açılan olimpayA gttik resmler çekldk eklicemm inş ve kuzum hiç ağlamadı heralde düzelio
balpeteğim uykuları da daha ii uyy minnoşum :love9:
bu arada sahra kıyamam yawruma gerçkten bnm de gözler doldu :crybaby2: :crybaby2: öp yeğenimi :opucuk:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

AککORTįє

sağol canım teşekkür ederiz  :opucuk:

iyi yapmışsınız resimleri bekliyoruzz  :love9:

мiŁenα.

sağolun teyzeleri :love9:

Evet selma'cım bende düşünüyorum  :icon_scratch: Ne zaman 9 aylık oldu ne ara büyüdü :y25:

Az kaldı ben 9 aydan birşey anlamadım 3 ay su gibi geçer gider :y25: :love9:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nesrin_beyza&berrin

Günaydın arkadaşlar
İSO'nun 11. ayı kutlu olsun.  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Eymen Paşanın da 9. ayı kutlu olsun. Daha nice aylara inş.  :nazar: :nazar: :nazar:

Selmacım geri sayım başladı dimi. Neler düşünüyorsunuz doğumgünü için. Benim birisi bitti. Diğeri başladı. Daha teferruatlı birşeyler düşünüyorum. 30 Aralıkda.

DİLVİN

merhaba nesrincim

ya bişeyler düşünuyorumda hevesim kursağımda kalır diyede terettüt ediyorum

şimdi benım ailem burda yok doğal olarak arkadaşlarımda fazla yok  iş arkadaşlarım var 4-5 tane

gecenlerde doğum gunu olayını konuştum bızımkılerle lafı oldu yanı kaynanam ben kımseyı çağırmam

hediye umar gibi olur kutlamayalım dedı bende halıyle onların tarafı olduğu için benden kımse olmadığı için

bişey demedım ben evde pasta yapar üfletirim oğluma dedi  :cildir: :cildir: :cildir:

bende ne yapacağıma karar veremedım  :BangHead: ayy hiç bu kadın benle hemfikir değil