2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

fudaylı ve durunun yeni ayları kutlu olsun

selma gözün aydın inciler çıkmış ağrısız sısızıs inşallah

ilknurum ismail poyrazıma maşallah  :nazar:
profil resminizde yine yıkıyorsunuz ortalığı valla  :nazar:

AککORTįє

sağolasın dünür  :D   :opucuk:

sağol nesrincim çok teşekkür ederiz  :opucuk:

sanada çok geçmiş olsun kurtulmuşsun işte

ama bu doktorlar için birşey diyemicem bilen varsa banada söylesin  :laughing7:

sağolasın pınarıcm çoook teşekkür ederiz  :opucuk:

burda yağmur yağıyorr  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

:opucuk:  :opucuk:

izmirdede yağmur var gece şiddeti artacak gibide görünüyor  :icon_pale:

AککORTįє

artsın artık yaa kış görmek istiyoruz şöle çayımızla kahvemizle evde manzara izlemek istiyoruz

ben yazı pek sevmem kışı çok severim kapalı hava kar yağmur fırtına  :laughing7:

ben severimde ; Allah bu soğukta dışarda kalanlar yardım etsin  :'(

°o.O євяυ O.o°

aminn :amin:
bnde kışı severim giyniym sarılıyım oturym çok hoşuma gider :hieyt:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

:amin:  :amin:  :amin: rabbim sokakta kalnaların yakacakları olmayan insanların yardımcısı olsun

bende kışı seviyorum yaz aylarında çok sıkılıyorum
yağmuru izlemek çok zevkli gerçekten

nesrin_beyza&berrin

:amin: :amin: :amin: Ne zor bu soğukta evsiz barksız olmak.

Bende sıcağı sevmem. Bunalırım. Kışın daha iyidir. Tabiki Kaloriferli ev olursa. Bekarlığım Mersinde geçti normalde orası kışında çok soğuk değildir ama orda daha çok üşürdüm. Bir odada elektri soba. Diğer taraflar buz gibi. Donardım. Evlendikten sonra Moskovaya gittim oradada doğalgaz bol olunca prblm olmadı.

ilkcemre

:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

kafayı yemek üzere olan bir adet gül var....

:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

cemre bugün hiç bişi yemek istemedi yaaaa... sabah kahvaltısın yaptıramadım nasıl ağlıo sanki dövmüş gibi öğlen yoğurt meyve vs veremedim... çorbasını içmedi akşam öğünü yok. kaşık mamasını dahi red etti... emdi ve uyudu şimdi... derdi ne anlamadım hiç bi sıkıntısı yok gibi duruyo. yemek görmediği sürece neşesi yernde. ne zaman ki tabakla kaşıkla gelsem çığlık çığlığa ağlamaya başladı bugn... delirmek üzereyimmmmmm  :cildir: :cildir: :cildir: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

nesrin_beyza&berrin

Canım sabır... Yeni dişler geliyordur. Benim kızımda öyle. Hiç birşey yemek istemiyor. Bende zorlamıyorum. Zorlasam neye yarayacak sanki. Emiyorsa dert etme.

ilkcemre

ya bizim 8 tane dişimiz çıktı. şuan bakıorum görünürde bişi yok. ağzı yaramı die kontrol ettim yok bişi... beni emmesine emiyo ama süt sadece yetmez ki kocaman oldu. delircem nesrincim valla ... bayramda kalabalığa alıştı şimdi yalnız olunca sıkılıo mu acaba anlamadım doğrusu....

nesrin_beyza&berrin

kesici dişler (köpek dişleri) çıktı mı? Bizimkinin yerleri belli. yakında çıkarlar inş.

ilkcemre

yok  canım daha çıkmadı... sıra onlarda ....

üst dörtlü ve alt dörtlü çıktı sadece... bekliyoruz bakalım... arka taraflarda beyazlık var ama azı için daha erken dye düşünüyorum... ama bide şu var... cemre karmakarışık çıkardı dişleri...belki azı çıkarmaya çalışıo. görünürdepek bişi yok ama eşşek açmıyo ki ağzını arkalarıda kontrol edeyimmmm...

°o.O євяυ O.o°

betül bu gece sadece 1 saat uyudu :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
kafayı yicektm yaa :sleepy1: :sleepy1: :cildir: :cildir:
3 gndür de kakasını yapamadı bugn 4. gün biraz da ona sıkıntısı var yawrumun :sad1: zeytnyağı içirdm masaj yapıorum olmuo  :'(

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

DER!N

GÜNAYDIN  :opucuk:

Geçmiş olsun kızlar biz de sizdeniz dün delirecektim bir yandan başağrım bir yandan Selenin ağlaması mızır mızır dolaşması  :'( bitse şu diş olayı artık  ::)

nesrin_beyza&berrin

Günaydın  :opucuk:
Benimkide bugün sabaha kadar 10 defa kalktı. :BangHead: Bir kalktı oyun oynuyor. Biraz oyun oynadık sonra tekrar uyudu uyandı. Böyle devam etti sabaha kadar. Şu dişler çıksada onlarda bizde rahat etsek artık. Düzene girseler.