2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

güzeller güzeli pamuk kızışım 11. ayın kutlu olsun Rabbim nicelerini göstersin teyzemm  :opucuk: :opucuk:  :love9: :love9:

< ESLAL >

мiŁenα.

PAMUK FISTIĞIN 11.AYI KUTLU OLSUN 1 AY SONRA DOĞUM GÜNÜ..

MAŞALLAH SÜBHANALLAH NE ZAMAN BÜYÜDÜN SEN ECİŞİMM :nazar:
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
:occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

[/size][/b]

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

nerdesiniz ahali  :director: :director: :director:

bugün pazar herkesler gezmelerde sanırım biz evdeydik koca gün kızışım hasta hala burun akıntısı devam ediyor ve banada geçti feci nezleyim bende gider ayak hasta olduk hepimiz  :'(

DER!N

Allah c.c. şifa versin Ezom  :opucuk:

Teşekkür ederim  :love9: hakikaten ne kadar hızlı geçti vakit 11 aylık olduk, Rabbim sağlıklı hayırlı güzel günler göstersin her birimize  :amin:

Ben hemen hemen tüm günümü kuaförde geçirdim dip röflem gelmişti, daha sarı olayım dedim önce boyattım kumrala sonra röflemi yenilettim saçları da kestirdim tam 5 saat sürdü  ::)

Eve de geldim babiş kızıma su vermemiş, yanmış kavrulmuş kuzum  :( 

< ESLAL >

Amin Gülom allah razı olsun  :amin:  :opucuk: :opucuk:

oyy kıyamam bebeğime ahh babişi ahhh  :caca:

iyi günlerde kullan saçlarını canımcım eminim çok yakışmıştır  :love9:

nesrin_beyza&berrin

Mrb arkadaşlar
Bugün kendime ayakkabı alayım diye çıktım malesef kendime alamadım berrişime ilk adım ayakkabılarını aldım Aziz Bebeden. Sonra Yeni acılan avm Torium a gittik ama sanki tüm istanbul ordaydı karınca gibiydi insanlar. Lc wadan kızıma bayramlıklar beğendim ama çooook sıra vardı geri kooydum.  :sad1: Ecişin 11. ayı kutlu olsun. Hilalime Rabbim şifalar ersin inş :nazar: Sahracım iyi dileklerin için teşekkürler. :nazar:

AککORTįє

07 Kasım , 2010, 22:30:19 #4312 Son düzenlenme: 07 Kasım , 2010, 22:33:34 iLkNu®
hayırlı olsun berrişin cicilerii  :D güle güle yürüsün fıstık  :nazar: bizde torium a gittik geçende çok fazla yer açılmamaış olmasına rağmen

ben bayıldım harika bi yer yapmışlar çok ferah ve çok büyük 4/5 top sahası büyüklüğündeymiş  sanırım

gülfer hayırlı olsun 11. ayınız Rabbim daha nicelerini göstersin inş  :amin:

ezgicim daha iyileşmedi kuzum  :-[ bizde tüm gün evdeydik babamız çalışıyordu hava da güzeldi ama yinede ayaz vardı

benimde dibim geldi bu hafta içi gidicem bende kuaföre oğlumla ve annmele beraber röfle yaptırmıcam ama artık düz renge boyatıcam  ::)

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ecrin kizimin aadasiii ne cabuk 11 aylik oldun sen prenses...nice aylara  :opucuk:

:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

ırmak184

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 06 Kasım , 2010, 20:39:03
Alıntı yapılan: ırmak184 - 06 Kasım , 2010, 20:22:59
selam hanımlar....

sevilcim hayırlı olsun incileriniz...uykusuz gecelerin sonu genelde diş....rahatlamıştır şimdi yavrum...
gecmiş olsun cemreye allah sifa versin  :amin:
aysecim acele etme bayrama daha var..güle güle kirlet evini..evin mis gibi olmustur şimdi..ben daha baslamadım bayram temizligine  ::) belki yapmayadabilirim bayramda burda olmayacagız cünkü..

bugün kızıma fotograf cektirdik studyoda.nezamandır cektirecektik erteliyordum.öyle seker resimleri varki yavrum benim  :love9:
benim kızımda anne,baba,dede,gel,mama diyor  :D

resimleri görmek istiyoruzzzz nerdeeee :k06: :muzz:
perşembe günü elimde olacak canım cd'de verirse eklerim canım  :opucuk:

nesrin_beyza&berrin

Teşekkür ederim İlknurcum. Paşamın yürür günlerini görürsünüz inş. Çok güzel duygu. 2. yaşadım ama hep aynı heyecan.

ırmak184

08 Kasım , 2010, 00:04:53 #4316 Son düzenlenme: 08 Kasım , 2010, 00:06:31 ırmak184
bugün gezmeye gittik eşim ben ve kızımla..ortaköye gittik kumpir yedik  :hungry: avm gittik alışveriş yaptık,hava cok güzeldi biraz sahilde yürüdük,güzel bir gün gecirdik..

ecişin 11. ayı kutlu olsun. yasına girmeye az kaldı ne cabuk gecti dün gibi  ??? iyi günlerde kullan gülfercim saclarını..
bende gecen hafta röfle yaptırdım,kuaförüm degişti baskası boyadı saclarımı,bana bırak cok tatlı renk yapıcam dedi neyse yaptırdım rengi güzel olduda biraz aralıklı röfle attı saclarıma..pek içime sinmedi ama neyse..
ilknurcum bende 10 sene olmustur röfle yaptırıyorum,ilerde düz sarıya boyatmak istiyorum ama kararsızım  :icon_scratch:
berrişinde ayakkabiları hayırlı olsun güle güle giysin inşallah...
ezgicim ailecek gecmiş olsun...az kaldı ama inşallah gitmeden düzelirsiniz  :amin:

мiŁenα.

Günaydınlar hanımlar..

Dün babamız öğleye kadar çalıştı sonra beni akadaşıma bıraktı akşama kadar oturduk.Geldi aldı..

Yeni evlendi arkadaşım.

Ben saçımı yeni boyattım.Ama iğrenç bir renk oldu uçlarındaki renkten istiyordum olmadı..

Az daha zaman geçsin çikolata kahve yada karamele boyatacam :occasion5:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

GÜNAYDINN CANLARIMMM

HASTA BEBİŞLERE GEÇMİŞŞŞ OLSUN RABBIM TEZ ZAMANDA ŞİFA VERSIN  :amin: :amin:

OOOO 1 AY KALDI YAŞINA SELENIN MAŞALLAHHH SUPHANALLAH :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

NİCE AYLARA GÜZEL KIZIM BENIM   :opucuk:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N