2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

gökse

AYNEN KATILIYORUM KIZLAR :icon_thumright: BEN İLK BEBEĞİMDE ÇOK EVHAM YAPARDIM .AMAN BİŞEY OLURMU AMAN ŞÖYLE OLURMU BÖYLE OLURMU . DİYE .İNSAN BİLEMİYO TABİ İKİNCİ OLUNC ARAHATTIM VALLA ENAZINDAN HERŞEYİ BİLİYODUM ZORLANMADIM YANİ PEK

çağınım

:binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

2.bebekte tecrübeli olucaz baya

muazzezcim haklsıın canım sen şimdi bize göre daha tecrübeli ve rahatsındır ister istemez

gökse

мiŁenα.

Günaydın hanımlar 8)

gülom çabuk dönüver ;D

2.bebekte baya bir tecrübe sahibi olucaz.

10 tane çocuk büyütmüş gibi hissediyorum kendimi :k06:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 26 Ekim , 2010, 23:09:37
Hayırlı geceler hanımlar  :hello2: :hello2:

Bir kaç gün forumdan uzaklaşma kararı aldım  ::) bıktım sizden  :laughing7: :k06: Selma döndüğümde kilonu soracağım ona göre  :k06: :ehi:

Şakası bir yana laptopu kocişe verdim temizletecek bugün sabah gitti, akşam gelmedi sorunu çokmuş bir kaç güne dönerim sanırım.

Allaha emanet olun, kuzucuklarımı öptüm sizi de  :opucuk: :opucuk:

E BİZ ŞİMDİDEN SEN ÖZLEDIK CANIM EN IYISI SÜPRÜSS YAPIP SENI CEPTEN ARIM YARIN  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 26 Ekim , 2010, 13:39:26
sahracim buyur sana brokoli corbasi tarifi bendne olsun bu seferlik ...

simdiiiii

bir kac parca brokoli karnibaharda olabilir brokoli yerine
1 tatli kasigi un
1 tatli kasigi aycicek yagi
1 cay bardagi süt
1 cay bardagi su
1 yemek kasigi sehriye
1 kac dal maydonoz dereotu

aslindan 1 yasindan önce tuz ilave edilmicekmis ama ben yine cok az bisey tuz ekliyorum cok az ama..

yapilisida söyleeee

unu siviyagda hafifce biraz kavuruyorsun..sonra unun üzerine suyu ve sütü bosaltip pürüzleri gidene dek karistiriorsun. brokoliyi kücük parcalar haline getirip sehriyeyle birlikte icine katiyoruz ve kaynayana kadar karistirmaya devam..sehriye ve brokoli pisdikten snra ocakdan almadan ince kiyiylmis maydonozlari corbaya ekleyip snra atesden aliyorsunz birazcikda tuz ekledimi bitmisdir corbamizzz...

simdiii bazi bebeisler kolayca yutamiyor istersen corbayi komple el blenderinden gecirebilirsin ..yaninada birazcik beyaz yogurt koyuyorum yogurt önemli ve cok
saglikli ..

AFIYET OLSUN BEBISLERE  :icon_thumright: :hungry: :hungry:

teşekkürler canım bunda denicem :icon_thumright: :opucuk:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: ırmak184 - 26 Ekim , 2010, 20:47:41
Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 26 Ekim , 2010, 11:59:12
öğlenden sonra hastaneye gitcez oğlumla ikimiz babamız işte ve otobüsle gidicez inş zor olmaz ilk defa uzak yere gidicezoğlumla
hava da bi açıyo bi kapıyo inş yağmur yağmaz :amin: biz gelince yağsın :amin:
gecmiş olsun dünürcüm ne yaptınız rahat gidip gelebildiniz mi?
biraz zor oldu canımcım ama gittk geldik çok şükür yardım edenler oldu sağolsunlar arabayı kaldırıp indirirken
sağol canım fudayl grip oldu benden geçti bitki çayı veriyorum ateşi yok şükür ama üst solunum yolları anladığım kadarıyla kötü :y25:
kızım nasıl oldu şimdi iyimi tatlım?

) SaMiRa (

) SaMiRa (

biz de çok gittik hastanelere ama artık gitmicem karar aldım :basardim: dün dinledi dr ciğerleri temizmiş bu raatlattı beni  :)
enfeksiyon olmadıktan sonra gitmem zaten ateşi yükselir bellli eder kendini o zaman ama allah korusun bebişlerimizi :amin:
şimdi grip olduk bitki çayları burun spreyi atlatmaya çalışıyoruz inş ii gelir :amin

evet prespektüsleri okumadan vermeyin ben mutlaka okurum ve doktorun verdiği ilaçın aynısını alırım
eczaneleri arar hanginde varsa gider ordan alırım eczacılarda bi alem eşdeğer diyor bi farkı yok diyor kakalıyor ama ben almıyorum uzun zamandır
ev zaten ecza  deposu gibi ne ararsan var tabi ii bişey değil çoğunu kullanamdım zaten,sağlık ocağına falan vericem...

мiŁenα.

) SaMiRa (

мiŁenα.

nesrin_beyza&berrin

Benim de işim çooook. :BangHead: Giremiyorum bugünlerde. Teyzemler bizdeydi gidiyorlar birazdan. Herkesi öptüm.