2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

gülferr ecrin ne zamandan beri kalkmaya çalışıyor ve nasıl kalkmaya çalışıyordu bi anlatsan söylesen bana hem nasıl zaptediyordun?ne zaman oturtmaya başladın?

DİLVİN

Alıntı yapılan: ★★gül♥cemre★★ - 18 Temmuz , 2010, 11:15:19
avrupada yasakmış yürüteçe bindirmek  :ehi: bizde onca para verip alıyoruzzz  :ehi: :ehi: :ehi:

bende alıcam bakalım ii olur  benim içinde iş yaparken yanımda durur  :suclu: :suclu:

güya dışarı çıkıcaz bizde şimdi... cemrenin uyanmasını bekliozzzz...
hergün uyanık duran çocuk bugün uyanmıyoooo  :violent1: :violent1: geçio dakikalarrr yaaaaaaaa  :cildir: :cildir:

canım fatihte zeyno bebe var ben ordan aldım
çokta güzel kıyafetler var
sende uğra ıstersen

zelişcimm hoş geldın canım :opucuk:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

selamın aleyküm :wave:

nasılsınız hanımlar 8)

Dün gezdik tozuk alışveriş yaptık...dün ayakkabı alamadım içime sinmemişti..bugün sırf onun için birdaha indik..burası yanıyor vallahi alev gibi 8)

Eve zor attım kendimi..sonra babamız balkona yer yaptı şu saate kadar balkon keyfi yaptık esiyor balkona eymen uyudu uynadı tekrar uyudu sonra kalktı oynadı bizde eşimle film izledik :k06: :k06: :k06:

zelişcim ne güzel canım mervenin  ve senin iyi olmana sevindik :D

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

mrb canım
kız haberlerde samsunda yağmur var dıyodu
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

haberler şaşırtmışşş :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

eridim bugün 1 kilo vermişimdir :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

DER!N

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 18 Temmuz , 2010, 16:44:51
gülferr ecrin ne zamandan beri kalkmaya çalışıyor ve nasıl kalkmaya çalışıyordu bi anlatsan söylesen bana hem nasıl zaptediyordun?ne zaman oturtmaya başladın?

Ecrin, söylediklerine göre doğduğu zaman yani hemşireler bir odaya koyuyorlarya orada başlamış kendini kaldırmaya :)

2 aylık falandı önlük takıyordum önlüğünden tutup bedenini yukarı çekiyordu.
3,5-4 aylıkken desteksiz oturdu aynı dönemde emekleme çabaları başladı.
Yine aynı dönem arabasında ayakta dururken buldum elleriyle sımsıkı tutunmuş öylece bakıyordu.
Kısa bir süre sonra emniyet kemeri de kâr etmemeye başladı.
Zaptedebilmiş değilim yani.  ::)
Emekliyor diye sevindim çok kısa sürdü tutunup kalkıyor korkmuyor bırakıyor kendini ya da tam destek alamayacağı şeyleri tutup yürümeye çalışıyor.
Park yatakta yatıyor Ecrin, sıralamadan önce ona bırakıyordum uyuyordu şimdi mümkün değil dört dönüyor kenarında.

--elif--

günaydın kızlarr
gül benim kızımda baba diyor  :aferin:
ama çok uğraşştım demesi için
bilinçli yada bilinçsiz bilmiyorum ama abba falan diyo 2 kerede anne dedi  :love7:

ilkcemre

canım bizde bir haftadır yoğun bi şekilde baba babababababa gel  diyoruzzz...
anne de dedi ama onu kayıt altına alamadım henüzz.. baba derken yakaladım video çekimi yaptık rahatlıkla diyorum inanmayan olursa kapı gibi kayıt var... anne dediğinide yakalayım o zaman da anne dedi dicem....
cemre resmen baba gel diyooo...  :BangHead: sabahtan akşama kadar işkence yapıom sanki babasını çağırıyooo....
baba gel derken elide gel gel yapıo. öğretmeye çalışmıştım öğrendi  :love9: :love9:

--elif--

maşallah cnm RABBİM nazarlardan saklasın  :amin:
ama ona bişeyler öğretince çok mutlu oluyor insan hele tam başlasın anne baba demeye eminim çokkk tatlı gelecektir bize  :love7:
ewt yaa illada baba derler önce sanki bişey yapıyoz onlara hele bizimki, bütün gün babasında bana gelmek istemiyor babasını gördüğü gibi atlıyor kucağına gel bana kızım diyorum sokuluyo daha fazla babasına nedir bu baba sevgisi anlamadım  :k06:  :k06:

DİLVİN

benım oğlum daha bişi diyemıyor
sadece çığlık atıyor  :-\

--elif--

Alıntı yapılan: ((selma)) - 19 Temmuz , 2010, 09:49:33
benım oğlum daha bişi diyemıyor
sadece çığlık atıyor  :-\

selmaa nazar etme nolur çalış seninde olurr  :ehi:  :ehi:   :ehi:
biz dedirtene kadar alnımızın damarı çatladı dimi amaa  :ehi:  :ehi:  :ehi:

DİLVİN

bızımkı zaten konuşursa
kesin talat talat der
diğer adı talat ya
kaynanammmmmm sürekli talatt talattttt diyyyyyyyyy :cildir: :cildir:
birisi adı ne diye sorsa hemen talat dıyor
gıcık oluyorum
akşam bebeği alıp eve geçiyorum ya
hemen balkona çıkıyor
arkamızdan talattt talatttt diyo
herkes adının talat olduğunu duysun diyeee  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

--elif--