2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

KUZEY

hadı yaaa

sevdımı denızı

resımlerı bu arada gönderemedım çok yoğundum canım

yarın göndercem  ;D
[/quote]
ok ben de onları arıodum şimdik bayıldı kuzum yaa güle güle bir hal oldu ayaklarını çırpıo suyun içinde :k06:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

мiŁenα.

) SaMiRa (

ezgi gözünüz aydın canım inşallah ana oğul sağsalim çıkacaklar hastaneden rabbim sağlık versin inşallah iyi olsunlar :amin: :amin:
gülfer de mutlu haberi en yakın zamanda alır inşallah :amin: :amin:

bizimde ateş bugün ölçtüm 36.9 du çok sıcak teni özellikle başı...ilknur sorunsuz geçer geceniz inşallah canım :amin: :amin:

kızlar banyo yaptırınca ne giydiriyorsunuz ve gece üzerini örtüyrmusunuz bebişlerinizin?

мiŁenα.

yine aynı giydiriyom atlet yada sadece ınce yarım kollu zıbın...

ben gece üstğne nevresım takımının yastık kılıfını sadece bacaklarına koyuyom o atıyor zaten ole yatıyor :ehi:

) SaMiRa (

bende tulum aldım onu giydiriyorum kısa kollu badisi var bde sabah aldığımda ayakları terlemiş oluyor
gündüz bende yastık kılıfı kullanıyorum bazende içine geçiriyorum ayşe :k06:

мiŁenα.

AککORTįє

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 16 Temmuz , 2010, 22:53:17
ezgi gözünüz aydın canım inşallah ana oğul sağsalim çıkacaklar hastaneden rabbim sağlık versin inşallah iyi olsunlar :amin: :amin:
gülfer de mutlu haberi en yakın zamanda alır inşallah :amin: :amin:

bizimde ateş bugün ölçtüm 36.9 du çok sıcak teni özellikle başı...ilknur sorunsuz geçer geceniz inşallah canım :amin: :amin:

kızlar banyo yaptırınca ne giydiriyorsunuz ve gece üzerini örtüyrmusunuz bebişlerinizin?

sağol hayatım inş  :amin:

banyo yaptırınca yine gündüz giydirdiğim şeyleri giydiriyorum sıfır kollu zıbın

ama bugün mesela sadece bez taktım başka birşey giydirmedim burası alev alev yanıyor

gece de duruma göre yine gece yatarken giydiği zıbını giydiriyorum  oda sıfır kollu

DER!N

Gözünüz aydın Ezgicim, hoşgelmiş Kemal Efe  :love9: :love9:
Rabbim sağlıkla, hayırla ve anneli babalı büyümesini kısmet etsin.
Vatana millete evine barkına hayırlı insan olsun inş. 
:amin: :amin: :amin:

KUZEY

Alıntı yapılan: ırmak184 - 17 Temmuz , 2010, 01:00:18
selam hanımlar nasılsınız...
bizde bu sayfaya geldik  :k06:

iki gündür kızımın kulagından iltahap gibi bişey akıyordu,cok acaipte kokuyordu,doktora gittik,mikrop kapmış dedi doktor,antipiyotik ve damla verdi,1 hafta kullanıcaz sonra kontrole gidicez  :'(
bu ayın sonuna dogru eşim ve annemlerle tatile gidicez yakın bir yer olsun dedik ve agvaya gitmeye karar verdik,15 gün kalmayı düşünüyoruz tabi kızıma baglı  ::)

iiyiz canım sen nasılsın? geçmiş olsun en kısa zamanda iileşir inşallah pamuk prensesim :flowers:
ohh ne güzel uslu uslu dursun teysesinin kaymağı da siz de güzelce tatil yapın nereye gidiosunuz tatile? biz de gelelim orda bir düğün yaparıs artık :toothy10:

< ESLAL >

AMİNNN SAHRACIM SAĞOLASIN  :opucuk: :opucuk:

SAĞOLL IRMAKCIM AMİN İNŞ.  :opucuk:

Alıntı yapılan: egginin ınneeesi :) - 17 Temmuz , 2010, 08:03:58
Gözünüz aydın Ezgicim, hoşgelmiş Kemal Efe  :love9: :love9:
Rabbim sağlıkla, hayırla ve anneli babalı büyümesini kısmet etsin.
Vatana millete evine barkına hayırlı insan olsun inş. 
:amin: :amin: :amin:

AMİNN AMİNNN GÜLOMM  :amin: :amin: :amin:

ELİFİN DURUMU ÇOK İYİ ŞÜKÜRLER OLSUN KEMAL EFEDE İYİ OLACAK İNŞ. ŞUAN 1,500 GR MIŞ  :love9: :love9:

HERŞEY YOLUNDA AMA DIŞ ORTAMA HAZIR DEĞİL DEMİŞ DOKTOR KÜVEZDE TUTUYORLARMIŞ İNŞ. ANNECİĞİNİN KOLLARINA KAVUŞUR TEZ ZAMANDA  :amin: :amin: :amin:

KUZEY

DER!N

Minik doğanlar daha çabuk toparlanıyor bak gör nasıl efelenecek, hayırlısıyla çıksınlar hastaneden annesinin kollarında salacak mis kokusunu yavrucak

dün eşimin ablası doğum yaptı cuma gününün akşam trafiğinde beylikdüzünden göztepeye geçtik tam 2,5 saatte mahvolduk 15dk. gördük bebişi maşallah boyu kilosu çok iyi 2 hafta erken doğdu minicik geldi gözüme benim kız daha ufak doğmuştu halbuki sanki hiç o kadar küçük olmamış gibi geldi  ::) çok çabuk büyüyorlar  :nazar:

DİLVİN

hayırlı olsun gülfercım :opucuk:

bende yenı doğan bebek gördüğmde

çağlar kocaman gelıyor gözüme

sankı o hiç bebek olmamış gibi hissediyorum
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik