2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

TŞK EDERİM SEVİLCİMMM  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

AYY ÇOKK SEVINDIM EZOM YAAA

KIZMI ERKEKMI

RABBIM YARDIMCILARI OLSUN

DARISI GÜLFERIN ABISİNE

İNŞ. ODA ATLATIR  :amin: :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

erkek tatlım KEMAL EFE  :love9: :love9:

aminnnn canım yaa inş. hayırlısıyla oda kurtulsa  :amin: :amin: :amin: :amin:

мiŁenα.

maşallah ezmmm çok sevindim inşşş sorun çıkmaz ikiside hastaneden sağlıkla çıkarlar :amin:

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 16 Temmuz , 2010, 17:31:14
maşallah benim ballı oğluma yesin deyzesi heryerini  :opucuk: :opucuk:  :love7:

hoşgeldiniz canlar sizinle sayfa daha güzel  :k06: :k06:

Alla alla nie memnun kalmadınız ki hagiesten biz çok memnunuz aksine bende primayı hiçç beğenmedim balıkesirde alışveriş yaptığmz markette hagies yoktu prima aldım ve paket yarım kaldı hem kaka taşıyor her defasında hem azcık fazla tiş yapsın içindeki jeller yüzeye çıkıyor  :icon_scratch:

VEE BUGÜN ÖĞLE SULARINDA MİNİK BEBİŞİMİZ DÜNYAYA GELDİİİİ  :occasion14: :occasion14: :occasion14:

ÇOKK ŞÜKÜR ŞİMDİLİK İKİSİNİNDE SAĞLIK DURUMLARI İYİ  :amin: :amin: :amin:

1,700GR MİNNACIK Bİ CAN  :D YAVRUM BENİM RABBİM BAĞIŞLASIN ŞUAN KÜVEZDE İNŞ. ORDANDA SAĞLICAKLA ÇIKACAK  :amin: :amin:

ay çok sevindim ezom ya,Rabbim bağışladı çok şükür

ya aslında bu 3. paket huggies ve ben bu paketin yarısındayım daha yeni oldu anlamadım bende  :dontknow:

ya kızlar ismail poyraz sıcak gldi bana biraz ölçtüm ateşini 36.7 çıktı 

daha yükselir mi acaba  :sad1:

мiŁenα.

ilknur eymeninde 36.3 36.7 37 bile çıktığı olmuştu sen aşı yaptırdın birde biizmki durduk yerde çıkıyrodu dr 38 olana kadar ilaç verme demişti..

aşıdan dır muhtemelen inşşş çıkmaz :amin:

AککORTįє

evt bende öyle düşünüyorum ki burası da acayip sıcak

evin içinde bezle dolaşıyor ama yinede çok terliyor ne zamandır

çok sıcak çok  !

ara kontrol edicem dereceyle umarım çıkmaz

мiŁenα.

çıkmaz inşş calpol verdimiydin :dontknow: arada çıkar iner aşıdan dır yani :-\

< ESLAL >

16 Temmuz , 2010, 20:26:55 #322 Son düzenlenme: 16 Temmuz , 2010, 20:37:23 < ESLAL >
sağolasın ilknurum benimde içime sular serpildi çok şükür elif iyi kemal efe 'de iyi olacak inş.  :amin: :amin:

canımcım sanırım artık 3 numara bizimkilerin totoşlarına küçük geliyor bezler tam dolu olmaya başladı ve bizimde zaman zaman çıkıyor  :-\

eşimde geçen mega paket almış 3 numara  hemide hagiesin eskilerinden bitsin die bakıyorum 4 numara alıcam bundan kelli  :k06: rahat etsin kızımın kukusu  :tongue3: ama memnunum yani hagiesten mendilleride süper tavsiye ederim  :icon_thumright:

ahh ballı oğluşum benim aşıdan olabilir ateşi diycem ama havada berbat sıcak canım sıcaklar başladığından beri nisa'nn ateşi 36,5 üstü hep  :-\

birde uyurkende normalden daha sıcak olur bebekler 37-37,5 normal yani uyurken  :-*

:director: :director: İLKNURRR AYŞEEE PAŞALARIMIN FOTOLARINI NİE KALDIRDINIZ BAKİM  SİZZ:caca: :caca:

BEN MUTLU OLUYORUM ONLARI GÖRÜNCE LÜTTFFEEENNN YANİ KOYUN GERİ KOYUN EFENİMMM

мiŁenα.

ben daha koymuyorum canım facede var ya eymenin  ftoları ordan bakarsınız :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
:opucuk: :opucuk: :opucuk:

< ESLAL >

AککORTįє

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 16 Temmuz , 2010, 20:26:55
sağolasın ilknurum benimde içime sular serpildi çok şükür elif iyi kemal efe 'de iyi olacak inş.  :amin: :amin:

canımcım sanırım artık 3 numara bizimkilerin totoşlarına küçük geliyor bezler tam dolu olmaya başladı ve bizimde zaman zaman çıkıyor  :-\

eşimde geçen mega paket almış 3 numara  hemide hagiesin eskilerinden bitsin die bakıyorum 4 numara alıcam bundan kelli  :k06: rahat etsin kızımın kukusu  :tongue3: ama memnunum yani hagiesten mendilleride süper tavsiye ederim  :icon_thumright:

ahh ballı oğluşum benim aşıdan olabilir ateşi diycem ama havada berbat sıcak canım sıcaklar başladığından beri nisa'nn ateşi 36,5 üstü hep  :-\

birde uyurkende normalden daha sıcak olur bebekler 37-37,5 normal yani uyurken  :-*

:director: :director: İLKNURRR AYŞEEE PAŞALARIMIN FOTOLARINI NİE KALDIRDINIZ BAKİM  SİZZ:caca: :caca:

BEN MUTLU OLUYORUM ONLARI GÖRÜNCE LÜTTFFEEENNN YANİ KOYUN GERİ KOYUN EFENİMMM

evt bende öyle biliyorum ama ne bilim  :-\

hava korkunç sıcak üzerinde bi bez var yinede çok terliyo soğuk soğuk

DİLVİN

bugün yıne yağmur yağdı ankaraya

çok sıcak değil burası  :)
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

KUZEY

kanki burası da serin bugün pikniğe gittik Kuzeyi ilk defa denize soktuk öğleden sonra bozdu hava ::)

DİLVİN

Alıntı yapılan: KUZEY - 16 Temmuz , 2010, 21:00:20
kanki burası da serin bugün pikniğe gittik Kuzeyi ilk defa denize soktuk öğleden sonra bozdu hava ::)

hadı yaaa

sevdımı denızı

resımlerı bu arada gönderemedım çok yoğundum canım

yarın göndercem  ;D

KUZEY

VEE BUGÜN ÖĞLE SULARINDA MİNİK BEBİŞİMİZ DÜNYAYA GELDİİİİ  :occasion14: :occasion14: :occasion14:

ÇOKK ŞÜKÜR ŞİMDİLİK İKİSİNİNDE SAĞLIK DURUMLARI İYİ  :amin: :amin: :amin:

1,700GR MİNNACIK Bİ CAN  :D YAVRUM BENİM RABBİM BAĞIŞLASIN ŞUAN KÜVEZDE İNŞ. ORDANDA SAĞLICAKLA ÇIKACAK  :amin: :amin:

[/quote] Ezgicim çok sewindim canım hayırlı olsun Allah sağlıklı uzun ömür wersin kuzucuğa ;)