2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

BEZINI DEĞİŞTİR CANIM

BEN BELLO DİYE BİR MARKA VAR ONU KULLANIYORUM

FİYATIDA DİĞERLERİ İLE AYNI

BEN ÇOK MEMNUN KALDIM ONDAN

ÖNCE MOLFIX ALDIM BEĞENMEDIM ONU
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

molfix :igrenc:
huggies :igrenc:

ben yine prima aldım ..ama bitmesini bekliyorum huggiesin 1 saate bir alıyom zaten az kaldı bitsin yazık verilen parayada bebek yokki mahallede verim birine atmaktta istemiyorum :-\

en iyisi psima 19 tkl psimada en büyük boyu :binkybaby:

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

geçmiş olsun ilknurcum maşallah isoya herşeyi çok iyi  :nazar: :nazar: resimleri bende merak ediyorum çokkk zaten bayağıdır görmüyoruzda isoyu  :icon_scratch:
özel hastaneler boy kilo bakmıyo benim gittiğim doktorda tartı bilem yoktu ama artık gitmiyorum özele gidiyorum sürekli çok memnunum zaten tanıdık doktor sorun olmuyo şükür :) ay başında gidicez bakalım bizde ne var ne yok merak ediyorum fudayl ın boyunu ölçtüm evde 72 çıktı :dontknow: :dontknow: yanlış ölçtüm sanırsam :) 
bende artık buraya takılcam diğer tarafta kimse kalmamış gelen gidende yokk

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:aynen sahra herkez buraya göç etti bizde buraya taşınalım :suclu:

DİLVİN

HOŞ GELDIN SAHRACIMMM  :opucuk:

BİZ 6.AYIMIZI DOLDURDUK  :muzz: :muzz:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

tam 4 gn sonra 4 ayımız doluyor bizimde:D :D :D :D :D zaman çabuk geçiyor ;D

) SaMiRa (

hoşbulduk canım  :opucuk:

6. ayınız hayırlı olsuuunnnnn :flowers:

evet ayşe yaa biz buraya takılalım kimse kalmadı...

bizde 5 i doldurcaz haftaya  :hello2: :hello2: ayaklarımızla oynuyoruz çok ama ağzına alamıyor daha bugün kustu karnı sıkıştı yavrumun :binkybaby: :D

мiŁenα.

bencede yeter orda takıldıgımzı bizde artık bu sayfanın müdavimiyiz :k06: :k06: :k06: :k06:

) SaMiRa (

AککORTįє

Alıntı yapılan: ((selma)) - 16 Temmuz , 2010, 13:46:06
MAŞALLAHHHH BALL OĞLUMAAA

KILOSUDA BOYUDA ÇOK IYI MAŞALLAHHH :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

POZLARI ÇOK MERAK EDİYORUM

GELINCE HEMEN YÜKLEYIVER  :opucuk:

ÇAĞLARIN BİRAZ SAÇI ÇIKSINDA ÖLE ÇEKINDIRCEM BENDE

BİZİM YATAK ODASINDADA ÖLE PAMUKCUKLAR VAR

NERDEN GELIYOR BENDE BILMIYORUM
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

AYŞECIM NASIL KOLTUĞA ÇIKIYOR YAA

BEZI KÜÇÜKMÜ GELIYOR NE

sağol canımm  :opucuk: :love7:

AککORTįє

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 16 Temmuz , 2010, 14:29:26
geçmiş olsun ilknurcum maşallah isoya herşeyi çok iyi  :nazar: :nazar: resimleri bende merak ediyorum çokkk zaten bayağıdır görmüyoruzda isoyu  :icon_scratch:
özel hastaneler boy kilo bakmıyo benim gittiğim doktorda tartı bilem yoktu ama artık gitmiyorum özele gidiyorum sürekli çok memnunum zaten tanıdık doktor sorun olmuyo şükür :) ay başında gidicez bakalım bizde ne var ne yok merak ediyorum fudayl ın boyunu ölçtüm evde 72 çıktı :dontknow: :dontknow: yanlış ölçtüm sanırsam :) 
bende artık buraya takılcam diğer tarafta kimse kalmamış gelen gidende yokk

sağol canım  :opucuk:

:k06: takıl bize hayatını yaşa artık hep beraber burdayızz   8) :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

AککORTįє

Alıntı yapılan: ((selma)) - 16 Temmuz , 2010, 14:42:30
HOŞ GELDIN SAHRACIMMM  :opucuk:

BİZ 6.AYIMIZI DOLDURDUK  :muzz: :muzz:

3 gün sonrada biz 6. ayımıza giricez inş  :muzz: :muzz:

kız selma var ya sen benden baya sonraydın; ben erken sen geç doordun ortada buluşuverdik   :k06: :k06:

DİLVİN

SEN  21 OCAKTIN

BEN 6 OCAKTM

BENIMKI GELMEDII  :toothy10: :toothy10:

BEN 16 OCAKTA

SEN 19 OCAKTA YAPTIN   :occasion14: :occasion14:

< ESLAL >

maşallah benim ballı oğluma yesin deyzesi heryerini  :opucuk: :opucuk:  :love7:

hoşgeldiniz canlar sizinle sayfa daha güzel  :k06: :k06:

Alla alla nie memnun kalmadınız ki hagiesten biz çok memnunuz aksine bende primayı hiçç beğenmedim balıkesirde alışveriş yaptığmz markette hagies yoktu prima aldım ve paket yarım kaldı hem kaka taşıyor her defasında hem azcık fazla tiş yapsın içindeki jeller yüzeye çıkıyor  :icon_scratch:

VEE BUGÜN ÖĞLE SULARINDA MİNİK BEBİŞİMİZ DÜNYAYA GELDİİİİ  :occasion14: :occasion14: :occasion14:

ÇOKK ŞÜKÜR ŞİMDİLİK İKİSİNİNDE SAĞLIK DURUMLARI İYİ  :amin: :amin: :amin:

1,700GR MİNNACIK Bİ CAN  :D YAVRUM BENİM RABBİM BAĞIŞLASIN ŞUAN KÜVEZDE İNŞ. ORDANDA SAĞLICAKLA ÇIKACAK  :amin: :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

SELMACIM 6 AYININ HAYIRLI OLSUN .. :love9:

BIZDE PAZAR GÜNÜ 2 AYIMIZA GRCEZ INSALLAH  :amin: :love9: