2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

Rabbim kolaylasın inş. hayırlı olsun üst dişleriniz de darısı başımıza :amin: :amin: :amin:

Abim gece iç kanama geçirdi Adem hastanede yine kan lazım olmuş, bekliyoruz canım ne bileyim.
Kızının adını söylemişti dün çok sevindik toparlanacak diye ama  :y25:

) SaMiRa (

EZGİCİM ALLAH YARDIMCILARI OLSUN İNŞALLAH BEBEKTE ANNEDE KURTULUR  :amin: :amin:

GÜLFERCİM RABBİM ABİNEDE ACİL ŞİFALAR VERSİN İNŞLLAH İYİLEŞİR ALLAH YAVRUSUNA BAĞIŞLSIN  :amin: :amin:

< ESLAL >

aminn sahracım aminn hayırlısıyla atlatırlar inş.  :amin: :amin:

Alıntı yapılan: egginin ınneeesi :) - 15 Temmuz , 2010, 13:30:14
Rabbim kolaylasın inş. hayırlı olsun üst dişleriniz de darısı başımıza :amin: :amin: :amin:

Abim gece iç kanama geçirdi Adem hastanede yine kan lazım olmuş, bekliyoruz canım ne bileyim.
Kızının adını söylemişti dün çok sevindik toparlanacak diye ama  :y25:

Rabbim şifalar versin tez elden inş.  :amin: :amin:
şuanda nefes alması bile büyük bir umut gülom bundan 7 yıl önce benim canım abicimde bir trafik kazasında hayatını kaybetti ve kaza anında vefat etmiş güle oynaya gittiği çanakkaleden tabutu geldi  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
26 yaşındaydı henüz yokluğuna alışmak çok zorr  özlemek ve kavuşamamak daha da zorrr  :crybaby2: :crybaby2: offff neyse  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Rabbim yardımcısı olsun onu  önce  yavrucuğuna sonra anne babasına bağışlasın  :amin: :amin: :amin: :amin: [/i]

DİLVİN

EZGİCİM INŞ. HAYIRLISIYNAN KURTULURLAR  :amin: :amin: :amin:

BU ARADA BAŞINIZ SAĞOLSUN  :y25: :y25: :y25:

İŞTE HAYAT DEDİĞİMİZ ŞEY ASLINDA ÇOK KISA

YAŞARKEN BİRBİRİMİZİN KIYMETINI BİLMEMİZ LAZIM

GÜLFERCIM ABINEDE RABBIM ACIL ŞİFALAR VERSINN  :amin: :amin: :amin:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Demet_dk

ezgicim çok geçmiş olsun Allah şifa vede sabırlar versin ne diyebilir ki insan başka  :y25:

gülfercim abinede çok çok geçmiş olsun Alla acil şifalar versin

Allah bütün hastalarmıza şifa dertlilerimize deva versin aminnn  :amin:

< ESLAL >

aminnn selmacım inş. sağlıcakla atlatırlar  :amin: :amin:

sağol canım derdini veren Rabbim sabrınıda veriyor  :y25:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: Demet_dk - 15 Temmuz , 2010, 16:56:44
ezgicim çok geçmiş olsun Allah şifa vede sabırlar versin ne diyebilir ki insan başka  :y25:

gülfercim abinede çok çok geçmiş olsun Alla acil şifalar versin

Allah bütün hastalarmıza şifa dertlilerimize deva versin aminnn  :amin:

sağol demetcim insanın canından can kopuyor öyle bi acıki Rabbim kimseye yaşatmasın ama tüm dualarımda önce Raabbimin anneme sabırlar vermesini istiyorum  :y25:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

AککORTįє

başın sağolsun ezom Allah sabır versin ; Rabbim tüm hastalar şifa versin  :amin:

bende 30 yaşında babamı kaybettim, o yüzden çok çok iyi  anlıyorum seni

мiŁenα.

ALLAH(cc) rahmet eylesin mekanları cennet olsun ..geride kalanlara sağlık versin :amin:

ezgicim yarın hayırlısıyla alırlar inş bebeği annede bebekte iyi olur inşallah :amin: :amin:

gülom;rabbim şiifa verir inş daha çok küçük kızı var yaşıda genç inş rabbim sevdikelrine bağışlar :amin:

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: __iLkNu®__ - 15 Temmuz , 2010, 18:59:56
başın sağolsun ezom Allah sabır versin ; Rabbim tüm hastalar şifa versin  :amin:

bende 30 yaşında babamı kaybettim, o yüzden çok çok iyi  anlıyorum seni

AMİNNN İLKNURUM  :amin: :amin: :amin:

SENİNDE BAŞINSAOLSUN CANIM ÇOK ÜZÜLDÜM  :y25: ALLAH RAHMET EYLESİN NUR İÇİNDE YATSINLAR  :amin: :amin:

ÖLÜM ACI ÖLÜM GERÇEK ÖLÜM ZORRRR !!!

ÇOKK ÖLÜM YAŞADIM RABBİM SIRALI VE GÜZEL ÖLÜM NASİP ETSİN  :amin: :amin:

ABİCİMİN MEZAR TAŞINDA YAZIYOR Kİ ;

BIRAKIP GİTSENDE BİZLERİ

UNUTURUZ SANMA

ZAMAN ALIŞMAYI ÖĞRETİR

UNUTMAYI ASLA !!!

gönlümüzdesiniz  :love9: :love9:

DİLVİN

bende ünv tede okurken çok yakın bir arkadaşımı kaybettım
21 yaşındaydı daha
bahar şenliklerinden dönerken araba takla atmış
ve arkadaşım arabadan dışarı fırlamış
arkadan gelen arabada kafasını ezmış
ne zor bı durumdu
ailenın tek erkek çocuğuydu hem
o sadece arkadaşımdı ama içimin ne kadar acıdığını
günlerce kendıme gelemediğimi tahmın bile edemessınız
ölümmm çokkk kötü :y25: :y25: :y25:
birisi öldüğünde yakınlarının kalbınde 40 tane mum yanarmış
hergün 1 mum sönermiş
40 gün sonra sadece 1 mum kalırmış kalbınde
oda sonsuza dek onla yaşarmış
Allahm kımseye bu acıyı yaşatmasınn :amin: :amin: :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

Alıntı yapılan: αყşҽ_ - 15 Temmuz , 2010, 20:24:53
ALLAH(cc) rahmet eylesin mekanları cennet olsun ..geride kalanlara sağlık versin :amin:

ezgicim yarın hayırlısıyla alırlar inş bebeği annede bebekte iyi olur inşallah :amin: :amin:

gülom;rabbim şiifa verir inş daha çok küçük kızı var yaşıda genç inş rabbim sevdikelrine bağışlar :amin:

AMİN AYŞEMMM AMİNNN  :amin: :amin: ALLAH RAZI OLSUN  :opucuk:

İNŞ. HAYIRLISIYLA ELİMDE BEBEĞİDE KURTULUR  :amin: :amin: :amin:

neyse off sizlerinde içlerini kararttım  :'( bırakalım tüm bunları bebişlerimizi konuşalım  :love7: :love7:

hilali doktora götürcem yine balıkesirden dönünce öksürmeye başlamıştı götürmüştm dr. o hırıltılı balgamlı öksürük bitti ama şimdi günde bi kaç kez oluyor bu bi öksürüyor ki  boğulacak gibi kuru bir öksürük uykuda gelirse ağlıyor mama yedikten sonra öksürürse kusuyor  :sad1: şurubada devam ediyorum ama  :dontknow: bugün 2 kez kustu  :y25:

DİLVİN

geçmişş olsum ezommm

bizimkıde çokkkk huysuzlanıyor 2 gündür

gece 4-5 defa kalkıyorrr

nie kı acabaaa :dontknow: :dontknow:

мiŁenα.

Ana bende unuttum anlatmayı ay bugün sinir oldum...

Arkadaşıma bırakcaktı eşim öğleyin geldi...dediki arkadaşına gitmeden eymeni doktora götürim dönüşte bırakırım seni ..iyi dedim..

Doğum hastanesine gitcez eşime doktor tavsiye etmişler..neyse tamma dedim..gittik ..

İçeri gircektik kapının önünde içeri hasta çağıran kadın dediki bir kişi girebilir annesi girsin dedi... neyse eşim kızdı kadına ben girdim içeriye doktora anlatıyroum işte hırıltısı var ağzı sualnıyro vs ..eşim girdi içeriye kadın geldi dediki biri çıksın eşim kızdı neden dedi:S doktor tamm ikiside kalsın dedi...yemin ederim dalacaktım kadına :violent1:

neyse iki dinledi birşeyler dedi doktor tamm dedi sıradkini çağırın dedi hani dedim kilosu boyu ölçülmicekmi tartı şurda maviye bas önce sonra koy bebeği dedi..Sinir tepeme çıktı ..hadi musa gidelim dedim eymeni topladım çıktım :honk:

sağlık ocagına gıttım sonra...

eymeni bi fissür için devlete götürmüştüm ne gebelik dönemimde gittim ne doğumdan sonra..ilk ve son gibiydi bu...Ne salak insanlar ..bundan sonra özelden şaşmam..doktor araştırdım özel hastanede buldum bir tane yarın öbür gün ona götürcem... :)

okadar insan var hepsine ölemi davranıyorlar illa sorun oldugundamı götürcem rutin kontrol amaçlı dedim zaten baksana boyuna kilosuna ..eşimede dedim hadi bizim maddi durumumuz iyi ben giderim ya olmayanlar bölemi muamele görüyor..

hee bu doktoruda bize tavsiye eden o hastanenin kan merkezinde çalışan abimiz..onada dedim senin tavsiye ettiğinde bu kadar olur :-\

мiŁenα.

ezgicim geçmiş olsun canım balgamlı öksüürk iyi çıkartır yada kusar rahatlarda kuru öksürük için bence götür doktora...

selmacım acaba canım sıcaktanmı ki ..çünkü çağlar uslu bir çocuk gece 1kez falan kalkıyor diyordun ...cıbıl cıbıl yatır belki bunlaıyordur :dontknow: