2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ecişin ınneeesi :) - 13 Temmuz , 2010, 12:11:21
Sağolun kızlar herkeslere  kocamaaaan günaydın  :-* :-*

Tabii ki bu saatte kalkma  lüksüm yok  :k06:  çoktan kalktım da ancak yazma keyfim geldi  ::)

Valla ben regli öncesi sonrası sırası hiç ağrı bilmezdim bu sanırım 2.ağrılı olan oldu berbatmış doğum sancısı bundan kat kat kolay ::)
Elhamdülillah geçti ağrım.

Ezoom nerde yine bu kızı arada dürtün Özletmesin   :binkybaby: :binkybaby:

iyi akşamlar kızlar  :-* :-* :-*

gülommm burdayım canımm  :opucuk: :opucuk:

akşam hilal mutfağın halısına kustu onu yıkadım iş,güç kociş evdeydi vs. açamadım pc
yorgunluktan ölüyorummm  :-ooo :-ooo

adet sancılarına gelince oldum gittim o lanet ağrıyı en şiddetlisinden çekiyorum öyle pis bir ağrı ki midemede vuruyor kusmalarda cabası   :igrenc: :igrenc:
1 kaç kez hastanade yattım serum taktılar sırf bu yüzden  :y25:
evlendşkten sonra kusmalar bitti  :amin: :amin: lakin doğumdan sonra karnım,belim yetmiyormuş gibi bacak ağrısıda eklendi hem ne ağrı  :y25:
geçen ay bir daha aya kalkamıycam sandım  :-ooo :-ooo
Allah benim ve öyle olanların yardımcısı olsun  :amin: :amin:
çocukla yatamıyorsunda  :crybaby2: :crybaby2:

offf kızlar benim görümcem 8 aylık hamile aşırı derecede eli,ayağı şişiyordu albümde çıkmıyordu yavrum haftada 3 kilo filan alır olmuştu doktoru kızıyordu naıyorsun sen böyle die ve bebişi 1,500 gr  :y25:
geçen hafta doktoru kilosunu kontrol altına almak için hastaneye yatırdı meğer tansiyonu oynuyormuş aniden yükseliyormuş buda hastaneye yatınca ortaya çıktı hemen karanlık odaya aldılar sürekli kan veriliyordu durumu iyiye gidiyor doğuma kadar burda kalıcak herhangi bir terslikte bebiği alıcaz demiş doktor ama bebek yaşamaz demişti ona dua ediyorduk hayırlısıyla gününü doldursun sağ salim kurtulsunlar die
bgün elifimin tansiyonu 19 çıkmış  :icon_pale: :icon_pale: ve doktor  anneninde hayati tehlikesi var hastanemizin yoğun bakım servisi çok donanımlı değil riske ataman diyip İzmire sevk etmiş ambulansla götürmüşler hemen karanlık odaya alınmış tansiyonunu düşürdükleri gibi bebeği alacaklarmış  :crybaby2: :crybaby2:
ufff çok üzüldüm içim yandı inş. ikiside sağ salim kurtulur ama elifim çok genç daha 20 yaşında bebeği yine olur Rabbim yardımcısı olsun  :amin: :amin: :amin:
dua edin kızlar gülom,kula kulun duası yelden önce varır derler  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

DER!N

offf çok zor Rabbim yardımcıları olsun hayırlısıyla inş. sağ salim hem anne bebek döner yuvalarına  :amin:

ne kadar tüyüm varsa dikildi ayağa  :(

gelince hep mi üst üste gelir Haşa ve kella Rabbim kaldıramayacağımız yük yüklemez

bizde de farklı bir durum var rahmetli ufak amcamın oğlu kaza yaptı tüm kaburga kemikleri kırık yüz kemiklerinde de kırıklar var kaburga kemikleri ciğerlerine batmış yoğun bakımda henüz 27 yaşında DUA İSTİYORUM Rabbim evladına bağışlasın   :amin: minik bir kızı var.

AککORTįє

Rabbim herkesin hayır duasını kabul etsin Allah yar ve yardımcıları olsun  :amin:

ezom çok üzüldüm ya  ne kötü birşey

inş sağ salim kurtulurlar ikiside  :amin: :amin: :amin:

мiŁenα.

Ezgicim canım benim çok üzüldüm rabbim kimseye yaşatmasın.. :amin:

Çok zor bir durum .. :sad1:

Rabbim yar ve yardımcısı olsun ! :amin:

İnşallah ikisi,de iyi olarak kurtulur.. :amin:

gülom allah yardımcısı olsun rabbım şifa versin..

Allah(cc) Bütün dua bekleyenlere yardım etsin..Rabbim kimseyi sağlığından etmesin. :amin:

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ecişin ınneeesi :) - 13 Temmuz , 2010, 22:50:45
offf çok zor Rabbim yardımcıları olsun hayırlısıyla inş. sağ salim hem anne bebek döner yuvalarına  :amin:

ne kadar tüyüm varsa dikildi ayağa  :(

gelince hep mi üst üste gelir Haşa ve kella Rabbim kaldıramayacağımız yük yüklemez

bizde de farklı bir durum var rahmetli ufak amcamın oğlu kaza yaptı tüm kaburga kemikleri kırık yüz kemiklerinde de kırıklar var kaburga kemikleri ciğerlerine batmış yoğun bakımda henüz 27 yaşında DUA İSTİYORUM Rabbim evladına bağışlasın   :amin: minik bir kızı var.

aminn gülommm aminnn inş. Rabbim yardımcısı olsun kuzumun  :amin: :amin:

sizede çokk geçmiş olsun canım Rabbim yetim bırakmasın o yavruyu onun yüzü suyu hörmetine sağlığına kavuşur inş.  :amin: :amin:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: __iLkNu®__ - 13 Temmuz , 2010, 23:36:25
Rabbim herkesin hayır duasını kabul etsin Allah yar ve yardımcıları olsun  :amin:

ezom çok üzüldüm ya  ne kötü birşey

inş sağ salim kurtulurlar ikiside  :amin: :amin: :amin:

gerçekten çokk kötü ve zor ilknurum Rabbim kimseye yaşatmasın biz bebek küçük kilo alsın die dua ederken annenin hayati tehlikesi ortaya çıktı Rabbim ÖNCE onu sonra yavrusunu bağışlasın bizlere  :amin: :amin:
AMİNN CANIM AMİNNN

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ αყşҽ ๑۩۞۩๑ - 14 Temmuz , 2010, 08:34:28
Ezgicim canım benim çok üzüldüm rabbim kimseye yaşatmasın.. :amin:

Çok zor bir durum .. :sad1:

Rabbim yar ve yardımcısı olsun ! :amin:

İnşallah ikisi,de iyi olarak kurtulur.. :amin:

gülom allah yardımcısı olsun rabbım şifa versin..

Allah(cc) Bütün dua bekleyenlere yardım etsin..Rabbim kimseyi sağlığından etmesin. :amin:

inş. ayşem inş. hayırlısıyla kurtulur canım
aminn Allah razı olsun  :opucuk:

DİLVİN

geçmişş olsun ezgicimmm  :amin: :amin:

Rabbım sağ salım kurtarmayı nasip etsin

zor bi durum  :y25: :y25:

Allahım yardımcısı olsun

benım halamda sorunluydu izmir ege hastanesinde doğum yaptı

iyi bi hastane inş. oda sağ salım çıkar

bebeğin adını umut ege kodular o yüzden  :sad1:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

off yaa gülfercimmmmm   :y25: :y25: :y25:

ınş Rabbım şifasını verir

gencecıkmışşş  :'( :'( :'( :'( :'(
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

ezgicim allahımm acil şifalar versin inşallah.
hem annesine hem bebeğe... inşllah sağa salim kucağına almayı nasip eder rabbim.

gülfercim seninki de ayrı bi durum ... allahım o bebeğe bağışalsın babasını... çok küçük yavrum daha yaaa...
rabbim acil şifalar versin en kısa zamanda düzelir inşallah....

< ESLAL >

sağol selmacım aminn hayırlısıyla kurtulurlar inş. elif'te egede ama moreli çok bozukmuş sürekli ağlıyormuş tabi tansiyonuda normale dönmüyor böyle olunca  :y25: :y25:
hayırlısıyla kurtulurlar inş.  :amin: :amin:

aminn gülcüm inş. canım  :amin: :amin:

KUZEY

Ezgicim Allah şifa wersin sağ salim kurtulurlar inşallah ikisi de zor bir durum

мiŁenα.

tansiyon gebelikte çok önemli düşen, yükseltiyorlarda çıkanı indirmeleri zor..

benim bir ablam var onun yüzüne pat diye sölemişlerdi karnında bebeğinin öldüğünü tansiyonu 20 nin üstğne çıkmış burnu kanamasa beyin kanaması geçircekmiş :y25:

İnşşallah bebekte kendide sağlıkla kurtulur :amin:

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Abimin durumu aynı sadece birşeyler mırıldanmaya çalışmış, bu bile büyük mükafat inşaALLAH iyileşecek uyutup duruyorlar  :y25:

Güzel haberler verirsin inş. Ezom Rabbim sağlıktan ayırmasın kimseyi.
Hasta evi cenaze evi gibi oluyor sessizliği ağlayışlar bozuyor sadece, hayat işte kimine ballı lokma kimine zehir zıkkım.  :(

< ESLAL >

15 Temmuz , 2010, 13:03:27 #269 Son düzenlenme: 15 Temmuz , 2010, 13:20:07 < ESLAL >
kızlarr merhaba uğrayan olmamış hiçç buraya  :honk:

yarın sabah hayırlısıyla bebeği alıyorlar Rabbim yardımcıları olsun  :amin: :amin: :amin:

hilal günlerdir gece ve gündüz uyumuyor  :crybaby2:
ev aldı başını gitti,uykusuzluk yorgunluk hat safhada  :sad1:
veeeeeee nihyet üstten ilk dişimizde patladı  :occasion14: :occasion14: akşam iyi uyudu bugün yine fık fık  :cildir:

uff hayırlısıyla çıksın bitsin şu dişler  :amin: :amin: yogunum dostlarım yorgunum yorgunnn  :k06: :k06: :k06:

gülom abin nasıl oldu inş. olumlu bir gelişme vardır  :amin: :amin: