2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

Yürüteç alırken ayarlanabilenler var oğluşu da götür hatta ölç biç birazcık, kısa kullanacak gibyse ucuz bir şey alabilirsin ben öyle yaptım

ben rahat gezsin tozsun diye alt kısmı geniş olanlardan almadım pişmanım eğilip kafasını vurabiliyor bir şeylere yetişeyim derken, önünde oyuncakları olanlardan bakabilirsin kısa süreli de olsa oyalıyor onlar  :k06:

DİLVİN

evet netten baktım güzel modeller var
ucuzda bişi
ama inş. burda bulabılırım
yoksa netten isteyecem
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

°o.O євяυ O.o°

yaa kızlar çook kötüyüm sizinle paylaşim dedim sizede oluormu die evim müstakil ben teras katındayım kaynanam 2 altımda bugün evde kertenkele yakaladık iğrençti Allahtan eşim gtmemşti öldrdü yaa geçen sene de hep giriodu çok korkuorum  :y25: :crybaby2: :crybaby2:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

DİLVİN

orda ne arıyor kertenkele yaaa  :icon_scratch:

balkonu felan kapat ordan giriyordur belkı
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

°o.O євяυ O.o°

ne biliim anlamadım ya aşaada bahçemz var ama bina saydinkle kaplı nası çıkar camı kapatırsak ta bunalıoruz yaa uff :crybaby2: :cildir:

DER!N

cam ve kapılara sineklik yaptırabilirsiniz kertenkele otçuldur ısırmaz vs. ama ev hayvanı olmadığı için mikrop taşır başka yapılacak bir şey yok gibi ilaçlama vs. kar etmez malum kendini yenileyebilen bir hayvan

< ESLAL >

ilknurum hilalde geceleri sık kalkıyor buara hele akşam çıldırttı beni memede uyumak istiyor gündüz hamakta uyuyor gece beşiğimi yadırgıyor acaba yaa bu akşam hamakta yatırıcam napacak bakalım  :dontknow:

selmacım benim odalar küçük die bende altı dar olanlardan aldım rahat gezsin die ama gülomun dediği gibi heryere giriyor böylede altı genişler daha iyi sanki  ::) ::)

°o.O євяυ O.o°

Alıntı yapılan: DER!N - 10 Temmuz , 2010, 14:09:22
cam ve kapılara sineklik yaptırabilirsiniz kertenkele otçuldur ısırmaz vs. ama ev hayvanı olmadığı için mikrop taşır başka yapılacak bir şey yok gibi ilaçlama vs. kar etmez malum kendini yenileyebilen bir hayvan
sineklik var cnm heralde alt kata taşıncaz yaa teşekkr edrm fikrn için :opucuk:

DER!N

< ESLAL >

:director: :director: nerdesiniz hatunlar bugün pazar herkes gezmelerde bizim babiş bugün çalıştı yarın evde bizde çıkarız azcık evde bişey kalmadı hava soğuk nisa gidemedik  :-\ yarın çarşı pazar gezerük   :occasion14: :occasion14:

bugün kuzum doğru düzgün uyuyamadı sabah ve öğlen uykuları öksürükle bölündü hep boğazı gıcık yapıyor ya kuru kuru öksürüyor yavrum bi atlatamadık şunu  :'(
sonra öğleden sonra doyurdum nisayı altını değiştirdim azcık oynaştık birde masaj yaptım uyuttum nasıl daldı nasıl güzel uyuyordu tabe bende yattım hemen zil çaldı kalkmadım bidaha bidaha  :cildir: :cildir: tabe hilal açtı gözü çıktım komşu hilali sevmeye geldik dedi uyuyor dedim kaldır kaldır diolar yaaa nefret ediyorum böyle düşüncesiz insanlardan kaldıramam günah yaa uyuyan çocuk ellenirmi dedim hilal mız mızlandı aaa uyandı diyip girdiler içeri  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: çok sinir oldum bozulduğumu anladılar,ama 2 saatte oturdular  :cussing: :cussing:

sonra yine emdi uyudu babamız geldi onun sesini duyarda uyurmu benim hanım dikti kulakları hemen onunla oynaştı yeniden mama filan saat 10 oldu anca uyudu daha sallıyorum fıklıyıp duruyor  :-[

< ESLAL >

off kızlar akşam 12 gibi hilal uykusunda bir ağlamaya başladı bende duştaydım babası aldı hemen ben fırladım çıktım gözleri kapalı çığlık çığlığa ağlıyor öpüyorum,konuşuyoruz kızım kızım yok çatlıycak çocuk bir yerine bişey olmuş gibi sadık noldu kızıma diorum ezgi uyuyor o daha dio Allah'ım çıldıracaktım 10 dk hiç durmadan sesi çıktığı kadar ağladı ne yapacağımı sapıttım onun duyabileceği ses tonuya aklıma gelen duaları okudum ayetel kürsi,felak,nas sustu gözlerini açtı bi bakındı etrafa ve gülümsemeye başladı Rabbim ne büyük yer gök duala derler ya  :amin: :amin:

Allah'ım korusun yavrularımızı  :amin: :amin: çok korktum çokkk  :crybaby2: :crybaby2: 

мiŁenα.

günaydın ezgicim..

Demekki korktu rüyasında...yavrum benim ...kuran vs birşey koy başucuna ...

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

EZGİCİMMM GEÇMİŞ OLSUN CANIM

RÜYASINDA AĞLIYORDU GALİBA  :(

AYY DUA DİYİNCE TÜYLERİM ÜRPERDİ

DUANIN AÇAMAYACAĞI KAPI YOKTUR TABİİİ

AMINN CANIMMM  :amin:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ αყşҽ ๑۩۞۩๑ - 12 Temmuz , 2010, 10:26:25
günaydın ezgicim..

Demekki korktu rüyasında...yavrum benim ...kuran vs birşey koy başucuna ...

günaydın ayşcm evt canım uykusunda ağladı kendini uyandıramadı normalde çıt sesine gözünü açan çocuk akşam uyanamadı  :crybaby2:

üzerinde dua var hilalin o yüzden beşiğindekini almıştım ama akşam yine geri koydum o uyuyunca yasin filan okudum  :amin: :amin:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ***** - 12 Temmuz , 2010, 10:27:16
EZGİCİMMM GEÇMİŞ OLSUN CANIM

RÜYASINDA AĞLIYORDU GALİBA  :(

AYY DUA DİYİNCE TÜYLERİM ÜRPERDİ

DUANIN AÇAMAYACAĞI KAPI YOKTUR TABİİİ

AMINN CANIMMM  :amin:

sağol canımmmm ya bilmiyorum rüyamı gördü başka bişeymi ama çok korktum hiç böyle ağlamamıştı hilal çığlık çığlığa yavrum benim  :crybaby2:

öyle gerçekten okumaya başladığım gibi sesi azaldı ve sustu çok büyüksün Rabbim  :amin: :amin: :amin: