2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

AککORTįє

°o.O євяυ O.o°

06 Temmuz , 2010, 23:28:53 #136 Son düzenlenme: 06 Temmuz , 2010, 23:51:45 Ebru..Hüseyin..Betül
 :k06:
uyy bal kaymak damadım benim yaaa :D

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

AککORTįє

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

bende diyorum ilknur nerelerde buraya geçmiş meğer
maşallah isoya inşallah herşeyi yer ben de cumartesi verdim çeyrek çay bardağı içti hepsini :nazar: :nazar: sen bi çay kaşığı niye verdin ki canım çok az değilmi o :icon_scratch:

мiŁenα.

tadımlık tadımlık başlıyor sanrsam...aslında çok vermekte iyi değil anne sütü içiyor zaten az az çay kaşıklarıyla taddırrak başlaması iyi ::)

ilkcemre

bende yoğurt vermiştim valla ilk başlarda şapırdata şapırtdata yemişti. şimdi veriyorum resmem titretiyo kendini ekşi mi gelio acaba  :dontknow:
ilk başlarda tadımlık die az vermek gerekio zaten ama çay kaşığıda çok az olmuş  :k06: bende karpuz suyu vermiştim ertesi gün kakasında kırmızı bişeyler vardı. kan sandım hemen apar topar hazırlandım dr gidicektik eşimi aradım haber vermek için akşamki karpuzun lifleridir dedi :k06: açtım baktım bezi hakkaten karpuzmuş. ne güldüm kendime yaaa. panik olmak ii bişi değil mantıklı düşünemio insan.  :ehi: :ehi:

DİLVİN

GÜNAYDIN KIZLARRRRRR

ISOMM DEMEK SENDE EK GIDACILAR KERVANINA KATILDIN

HADİ HAYIRLI UĞURLU OLSUNNN

:hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

SAHRACIM ÇORBA DEĞİLDE MEYVE PÜRESİ YOĞURT VEREBİLİRSİN BENCE  :icon_thumright:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

SAĞOLUN KIZLARRRR  :hello2: :hello2: :hello2:

evt 1 çay kaşığı verilmesi gerekiyor , onun sindirim sisteminin alışması için . ertesi gün 2 çay kaşığı ertesi gün 3 öle öle verilecek

zaten doktorun demeside bu şekilde yavaş yavaş

çok sevdi zaten artık elimde ne görse saldırıyo hemen  :k06:

Alıntı yapılan: Ayşe'Eymen Çağan'ıyla.:) - 07 Temmuz , 2010, 09:07:08
tadımlık tadımlık başlıyor sanrsam...aslında çok vermekte iyi değil anne sütü içiyor zaten az az çay kaşıklarıyla taddırrak başlaması iyi ::)

aynen  :icon_thumright:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: __iLkNu®__ - 06 Temmuz , 2010, 21:45:40
kızlarr dün ilk ek gıdamızı aldık  :muzz: :muzz: :muzz:

1 çay kaşığı karpuz suyuu  :D

tabi fotoğraflada belgeledik  :icon_thumright:

oyyy maşallah paşama  yarasın lop lop et olsun  :D :nazar: :nazar: inş. böyle iştahla devam eder  :amin: :amin:

мiŁenα.

Kızlar hepiciğiniz buraya geldiniz ben kaldım burada sorim sorumu bari.. ;D

Şimcik demin komşudan geldim eymen orda kök söktürdü bana..

Eli ağzında+ ağzı akıyor+huysuz dedim dişmi çıkarıyor acep dedim baktı ilk çıkarıyor dedi çay kaşıgı getirdi..sonra dediki sertlik var çıkarıyor sanırsam dedi.

Mememin ucunu ısırıp çekiyor sürekli yapıyor bunu ..Hemde nasıl acutıyor kesiyor gibi..

Biberaon almayan eymen biberonun ucunu ısırıp cekiyor onu alınca ağzından ağlıyor..

Doktora niye gitmiyorsun demeyin eşim akşam 7 den osnra geli,yor tek operatör o zorda izin alıyor..

Tek gidemiyorum eymeni kucagımda nasl taşim arabaya koysam dolmuşlar almıyor bebek arabasını :sad1:

Diş çıkaran arkadaşlar bunlar oluyormuydu...anne sütü emen çocuk erken diş çıkaraniliyormus  :-[

nesrin_beyza&berrin

Ayşecim bu belirtiler genelde tüm bebişlerde olur. bizimkindede bu belirtiler ne zamandan beridir var. hatta beyaz görüntü bile var ama henüz çıkmadı 6,5 aylık olmasına rağmen. Diş çıkarması anne sütü emmesiylede çok alakalı değil. Genetik. Anne baba erken çıkardıysa bebişde erken çıkarabiliyor. Mesela ben erken çıkarmışım. birinci kızım 3.5 aylıkken çıkardı. bir arkadaş sadece anne sütüyle beslemesine rağmen geç çıktı. Birçok etken var. o arkadaş neden çıkmıyor diye dra götürdüğünde D 3 veriyormusun demiş dr o da vermiyordu. vitamin,  genetik hepsi etken canımcım. İnş. en kolay şekilde çıkarırlar bebişlerimiz :amin: :amin:

мiŁenα.

Zaten doktora götrümedim daha tahmi,ni konuşuyorum..

Hepimizn evlatları en kolay şekilde çıkarsın inşş :amin:

DİLVİN

Bİ ARKADAŞ ANLATMIŞTI

ONUN ARKADAŞININ BEBEĞİ DİŞLİ DOĞMUŞ  ;D ;D

KIZIN MİĞDESI BULANMIŞ HEP

GENEL OLARAK YOĞURT PEYNIR SÜT O TÜR YİYCEKLER YEMİŞ

PROTEİNDENMİ ERKEN ÇIKMIŞ ACABA  ;D
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

ben hamileyken deli gibi ayran içtim ve yoğurt yedim..

Ne bilim hakkımzıda hayırlısı inş diştir çıkarır kurtulur..

Değilsede en uygun zmanda çıakrır :ehi: :ehi: