2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

gülay t.

Selam Ezgicim nasılsın, işe girdin sanırım hayırlı olsun. Zor günleri atlatmışsınızdır inşallah.

< ESLAL >

Aleykümselam canım..iyiyim çok şükür sizde iyisinizdir umarım ?

evet tatlım işe başladım sağolasın..çok şükür biraz olsun geçirdik o günleri inş. zamanla daha da iyi olacağız :amin:

gülay t.

Çok sağol canım biz de iyiyiz şükürler olsun. Çalışmak senin için iyi olmuştur  arada değişiklik mutlu ediyor insanı ama yavrundan ayrılmak zor tabi. 

AککORTįє

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 24 Mayıs , 2011, 13:40:42
ne gülüyorsun kız kendi kendime konuşuyorum diyemi  ??? :k06: :k06:

nedeyim yaa feceye girmiyor bu meret yazıyorum ya arada onlarda tesadüfen oluyor işte  :icon_scratch:

sizde arada uğrayıp cevap verinde kendi kendime konuşmamayım buaralarda  :laughing7:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: 1 ay önce yazdığım yorum duruyor hala yukarda . :ehi: :ehi: :ehi:

bu konu 2 günde 20 sayfa ilerlerdi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

< ESLAL >

evet yaa  :'(

hadi gelin yine günde 1 sayfa gitsede olur  ::) :-\

(ben buradayım ya siz oradasınız diye çatlıyorum  :laughing7:  :D

ırmak184

ilknur  :director:
ayse  :director:
sahra  :director:
ezgi  :director:
selma  :director:
gülfer  :director:
nesrin  :director:
daha aklıma gelmeyen cookk kişi nerelerdesiniz bir ses verin  :director:  :director:  :director:
yavrularınız nasıl iyimi bari onu yazın  ::)

tweety0555

Alıntı yapılan: ırmak184 - 31 Mayıs , 2011, 00:13:45
ilknur  :director:
ayse  :director:
sahra  :director:
ezgi  :director:
selma  :director:
gülfer  :director:
nesrin  :director:
daha aklıma gelmeyen cookk kişi nerelerdesiniz bir ses verin  :director:  :director:  :director:
yavrularınız nasıl iyimi bari onu yazın  ::)

çagrılmadım ama ben buradayım :)))) saka bır yana bencede faceden gerı burada toplasalım yaaa...

mert e gelınce ıhıhlarla tum derdını anlatıyor yaramazlık gene dız boyu...allahım gecen bır kazadan korudu bızı camın onune koltuk koydum camdan rahat baksın dııye daha once teklıler vardı kenarından dusecek dıye korkuyordum..neyse yanındayım oda tırmandı koltuk tepesınden bakıyor bende arkasından tutuyorum bır baktım bızımkı acma koluyla oynuyor bakım acabılecekmı dememe kalmadan camı actı allahım ya ben olmasaydım aklım basımdan gıttı hemen kılıt aldım ve eskı yerıne tasıdım koltugu...
henuz baba anne dede harıcı bırsey konusmuyor muhtemelen gec konusacak cunkı ıh ıh larla herderdını halledıyor velet ...gece uykularımız daha ıyı ama yatagında degıl ortamızda olursa..memeyı kestık nısanda..ama ellerı hala gouste oynayarak uyumak ıstıyor bende bunalıyorum vs vs..
sızde haberler nasıl...

DİLVİN

MINECIMM BURDAYIZZ

KENDIMIZE FACEDE GRUP AÇTIK SENIN YOKMU FACEN

RABBIME ŞÜKÜRLER OLSUN HEPİMİZ ÇOKK IYIYIZZZ

ÖZLEMCİM ÇAĞLARDA ÖLEEE KONUŞMUYOR HALAAAA

YANI HIZLI HIZLI KONUŞUYORDA TAM OLARAK NET DEĞİL KELİMELERİ

IN INNNN DİYOR DEDEEE DIYORRR ÇOĞUNLUKLA
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

tweety0555

nesrin_beyza&berrin

Minecim bizde iyiyiz. Bu aralar misafirim var yorucu geçiyor. 10 gün sonra da taşınıyorum. Gözümde büyüdükçe büyüyor taşınmak. Senin kızın nasıl?

Özlemcim şu sıralar çok zor bir zaman. Bazen sabrım taşıyor. Biraz önce masadan düşüyordu aklım çıktı. Parkta kendi başına kayıncağa çıkıp kayıyor. Merdiven çıkmaya bayılıyor. Parkı çooook seviyor. Saatlerce kalalım istiyor. Faceye bende alışamadım. Geri buraya dönsek.

ırmak184

iyi olmanıza sevindim kızlar :love9:  :love9: ben face girmiyorum selmacım..nete bile genelde gec saatlerde girebiliyorum..o yüzden buradan paylasım iyi oluyordu.sayfaları gecte olsa okuyabiliyordum  :-\
özlemcim gecmiş olsun cok dikkat etmek gerekiyor  ??? bir atlatsak su dönemleri  ::)unutmus olabilirim kusura bakma canım  :opucuk:
nesrincim sizede kolay gelsin...tasınmak cok zor...cabucak yerleşirsiniz inşallah...parkı benim kızımda cok seviyor..bizde hava güzel olunca akşam 7 gibi gidiyoruz parka,birazda sahilde yürüyoruz akşama yorgun oluyor gecede deliksiz uyuyor yavrum...yazın gelmesi iyi oldu  :k06:
bizden bahsedeyim...bizde iyiyiz cok şükür..yeme sorunumuz hastalıgımız yok cok şükür....
okul 2 hafta sonra bitiyor benimde hosteslik işim bitiyor  :laughing7: tatil planları yapıyoruz  :hello2: öyle işte...

tweety0555

gecmıs olsun dıleklerınız ıcın tesekkur ederım...yanlız bugunde facıa gıbı ıdı mert su kucuk ders calısma masası sandalyesının uzerıne cıkmıs ben dolaba donuktum oda katlanmıs yaslanma kısmının  metal kısmı burun delıgının onunu kesmıs  nasıl kanadı ...mert aglıyor...

--elif--

BURAYA KİMSECİKLER UĞRAMAZ OLMUŞ  :-\
ÖNCEDEN HERGÜN Bİ KAÇ SAYFA İLERLİYORDU YAZAMASAMDA EN AZINDAN HEPSİNİ OKURDUM
HOŞUMA GİDİYORDU BURA BAKMAK
AYNI YAŞ GRUBU BEBEKLERİN NE YAPTIKLARINDAN HABERDARDIM BAZEN OHH TEK BENMKİ BÖLE DEYİLMİŞ DERDİM
ŞİMCİK KİMSECİKLER YOKK  :director:

tweety0555

Demet_dk