2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

nesrincim çok geçmiş olsun canım rabbim tez zamanda şifasını versin fıstığın da iyileşsin :ami :amin:n:

tweety0555

gunaydın arkadaslar gecmıstekılerı okuyamdım  ben bugun tum gun yazılı yapıyorum kolay gırerım dıye umuyporum...
mert kızlar tam anlamıyla ölü ....den pamuk cıkarmak deyımı vardır ya resmen onu yapıyor elde avucta durmuyor her derdını ıh ıhlarla anlatıyor gece uykularımız cok sukur meme bıttıkten sonra...opmeyı ogrendı onune gelenı opuyor...
saldalyelerle abısının ufak saldalyelerı ıle ıstedıgı yere ulasıyor onu surukleyerek cekıyor ustune cıkıp alacagını alıyor...

DER!N

:) Maşallah bebekime, kolay gelsin tatlım.

Günaydın bu arada  :opucuk: :opucuk:

tweety0555

sagol canım ya kımsecıkler olmuyor artık nbe oldu buyuyunce veletler zamn kalmıyor herhalde...

DER!N

Facedeki gruplara takılıyoruz tatlım, gel buyur.  :opucuk:

DİLVİN

GÜNAYDIN KIZLAR  :opucuk:

TEKRARDAN GEÇMİŞ OLSUN NESRİNCİMM   :amin: :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nesrin_beyza&berrin

Sağol selmacım. 3 gün ateşimiz 39dan yukardaydı. Çok şükürvşimdi iyi. biraz burnu tıkalı onada deniz suyu kullanıyorum.

мiŁenα.

Geçmiş olsun nesrin.

Merhaba hanımlar kimsecikler yok mu ::)

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

günaydınn kızlarrr  :opucuk: :love9:

buralara uğramıyorsunuz biliyorum ama ilk günden facelerde gezmim dedim  :laughing7: şimdilik herşey iyi görünüyor inş. böyle devam eder  :amin:

kızıma malum oldu sanırım sabah 6 da kalktı benimle birlikte ama şuan uyuyordur  :sad1: :opucuk:

DİLVİN

EZGİCİMM OFF YAA ÇOKK ZOR OLUYOR İLK GUN

AMA ZAMANLA ALIŞIYORSUN

HERŞEYONLAR İÇİN NAPALIM  :sad1:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

aynen öyle Selmam çokk zor hemde düşünmemeye çalışıyorum Hilalimi çünkü düşündüğüm an gözlerim doluyor  :y25:

DER!N

< ESLAL >

:crybaby2: neyseki çok az kaldı çokk özledim kuzumu ama bugün hiç huysuzluk yapmamış patronlada görüştüm 1 saat geri çekilecek iş saatim  :amin:

AککORTįє

ırmak184

işe basladın sanırım ezgicim...ilk gün zordur ama zamanla alısırsın  :-[